Şimdi Ara

PTTCELL - CEPNET İLE PC'DEN HIZLI SURF TAVSİYELERİ (ANA KONU - GÜNCEL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
48
Favori
16.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam aynı eklentinin chrome için olanını indirin aynı işlemleri yapın bu kadar.
  • Mobil içinde ayarlar yokmu hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam mobil için opera minide turbo özelliği var onu açabilirsin, chromeda veri sıkıştırma özelliği var. bunları yapabilirsin. birde reklam engelleme uygulaması kurabilirsin. başkada bir şey yapılamaz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

hocam mobil için opera minide turbo özelliği var onu açabilirsin, chromeda veri sıkıştırma özelliği var. bunları yapabilirsin. birde reklam engelleme uygulaması kurabilirsin. başkada bir şey yapılamaz sanırım.

Eyvallah hocam turbo pek işe yaramıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşük kalitede olsa bu hızla tv izleyeceğimiz site varmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veya android uygulaması ile tv?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tvgo denen programda 2g tv var ama.oda donuyo.

• android kullanan arkadaşlara viral youtube programını tavsiye ediyorum tubematede mesaj gelince cevap yazmak istersek video kapanıyor fakat viralda arka plana alıyo 144pde forumda takılırken üstten pop up play özelliği sayesinde küçülterek videoyada bakabiliyorsunuz.

• düşük kalitede tv izlesenizde pek keyifli olmaz hocam, çamur gibi bir görüntüde tv izlemek ne kadar keyifli olabilir ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

düşük kalitede tv izlesenizde pek keyifli olmaz hocam, çamur gibi bir görüntüde tv izlemek ne kadar keyifli olabilir ki.

vodafonun tvsi saniyede 10 kb gibi veri yiyor ve gayette anlaşılır hocam . yurttayım pc yok telefondan giriyom o yüzden tv arayışındayım ama sanırım yok :(

• Tv izlemeniz imkansız çunki bir video değil direk canlı yayın verdikleri için en duşuk 360p ile izlenebilir heralde boşuna aramayın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: StevieRayVaughan

Tv izlemeniz imkansız çunki bir video değil direk canlı yayın verdikleri için en duşuk 360p ile izlenebilir heralde boşuna aramayın derim

aradım zaten bulamadım hocam tvgo uygulaması ile açılsada 1saniye donuyo 2saniye oynuyo o programı yapan eğer ön belleğe alma gibi bir özellik koysaydı 15 dakikada bir felan donarak izlenebilirdi diye düşünmekteyim.

• tubemate çalşmadı. viral youtube dediğiniz gii olmadı. tablet için başka uygulama tavsiyeniz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: adriyanus5757

tubemate çalşmadı. viral youtube dediğiniz gii olmadı. tablet için başka uygulama tavsiyeniz var mı

viralda ayarlardan 144pyi seçmeniz lazım birde supertube var hocam

• birde süpertubeyi deneyeyim. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Ayrıca ivanrec hocam... verdiğiniz yöntem işe yarıyor.
    Tek kelime mükemmel. düşük hızda takılmadan youtube izleyebiliyoruz.
    Emeğiniz için çok teşekkürler. Sorunsuz çalışıyor. Ayrıca mp4 3gp ye göre
    daha iyi görüntü veriyor diyebilirim.

• Rica ederim arkadaşlar, paylaşmak görevimiz.
  • Eline sağlık ben böyle kullanıyorum

• dostum dediklerini yaptım ama firefox üzerinden youtube'u açıp videolara tıkladığımda ne real player açılıyor ne de herhangi bi tepki geliyor tarayıcıdan. 3gp için de mp4 için de denedim başka seçenekler de denedim olmadı. sebebei sence nedir?
  • bende yapamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.