Şimdi Ara

Cyanogen ilk donanım ortağına kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Cyanogen ilk donanım ortağına kavuştu

Android ekosisteminin özelleştirilmiş ROM konusunda en beğenilen ekibi olan ve 10 milyon kullanıcı sayısına ulaşan Cyanogen bir süre önce ticari şirket olarak faaliyete başlamıştı. 

Firmanın ilk resmi ortaklığı Oppo ile Oppo N1 modeline özel bir ROM hazırlanması konusunda gerçekleştirilmişti. Firma bu kez bir donanım ortaklığına imza attı. 

Açıklamalara göre Cyanogen'in donanım ortağı yine Oppo'dan ayrılan bir başkan yardımcısının kurduğu One Plus girişimi oldu. One Plus sitesi üzerinden ortaklığı doğruladı.

Ortaklık Cyanogen'e donanım çalışmalarına doğrudan müdahale edebilme hakkı tanıyor. One Plus ve Cyanogen ekipleri sıkı bir şekilde çalışarak özel optimizasyonlar içeren donanım ve yazılım kombinasyonu geliştirecek. Böylece Cyanogen'in tasarladığı akıllı telefon hayata geçmiş olacak. 

Cyanogen CM10.2 ROM'u için Google'dan gerekli onayları almıştı. Bu bakımdan yeni akıllı telefonun resmi Android sürümünü çalıştırması için önünde bir engel de kalmamış oldu. 

Ortaklıktan doğan ilk akıllı telefon ise OnePlus One adını taşıyacak. Modelin yılın ilk yarısında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ancak satış stratejisi hakkında bir bilgi bulunmuyor.  

Kaynak:http://www.androidpolice.com/2014/01/06/oneplus-is-cyanogen-inc-s-new-official-hardware-partner-will-announce-debut-phone-called-the-oneplus-one-in-first-half-of-2014/

• +Knk telefonun ne?
    -Cyanogen
    +Olum samsung alsana niye çin malı telefon alıyon
    Not:Discovery de durum buydu ama artık biliniyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atp96

+Knk telefonun ne?
    -Cyanogen

Aynisini Huawei kullandigim icin yasiyorum ama takmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: atp96

+Knk telefonun ne?
    -Cyanogen

Benim A31 Piranha 250TL'lik tablet 14bin alıyor antutuda, gm 13 bin alıyor. S2 ise 11bin. 700TLye Sıfır S2 var be kardeşim.

General Mobile bildiğin Ferrari motorlu şahin. İçindeki donanım şişirme sadece, kamerası, kasası, sağlamlığı bildiğin "çöp". Geçen arkadaş sıradan düşürdü telefonun ekranı kırıldı. O fiyata Qualcomm S4 Adreno 220li Lumia 625 var 4G destekli sadece 8gb.

ekleme: 625in malzeme kalitesinden bahsetmeme gerek yok sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 8 Ocak 2014; 18:09:17 >
  • Konu ile ne alakası var durumun onu anlamadım?Cyanogen haberine de mi wp propagandası yapmaya geldiniz?
    Ek olarak:cyanogen özel optimizasyonlar bu yeni cihazlarda stabiliteyi üst seviyeye çıkaracak anladığım kadarıyla.Umarım fiyat olarak da uygun olur ve avrupaya açılırlar.
  • 600TL ye daha iyi ios veya android bulursan alıntıla bu mesajı wp yi sevmediğimden değil ama biraz daha zaman istiyor ileride kullanacağım mutlaka
    Edit:Jelly Bean lı S2 yağ gibi akıyor!! Biliyosun değilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atp96 -- 8 Ocak 2014; 18:18:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FutureLand

Konu ile ne alakası var durumun onu anlamadım?Cyanogen haberine de mi wp propagandası yapmaya geldiniz?
    Ek olarak:cyanogen özel optimizasyonlar bu yeni cihazlarda stabiliteyi üst seviyeye çıkaracak anladığım kadarıyla.Umarım fiyat olarak da uygun olur ve avrupaya açılırlar.

O telefonu övmekten vaz geçin artık. Yazılım desteği sıfır, kamera çöp, sağlamlık sıfır. Her şey donanım değil gözünüzü açın artık

• Farkında mısınız bilmiyorum ancak ben cihazı övmedim cihazla ilgili herhangi bir kelime bile kullanmadım.Beğenen alır beğenmeyen almaz bu kullanıcının kararı.(nexus 4 kullanıyorum gmd sadece 1 arkadaşımda var.)
  • nereden nereye

• bizim buralara uğramaz

• bu çocuk harbiden bir şeyden anlamıyor ya @turbocore
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.