Şimdi Ara

TTnet Üniversiteli Sınırsız İnternete 66 Tl Fatura !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTnet üniversiteli sınırsız internet kullanıyorum. 12 ay sözleşme imzaladım, normalde 53 tl gelmesi gereken fatura 66 tl görünüyor.

Ödemeyi yapacaktım ama tutarın fazla olduğunu görünce ödemedim. Müşteri hizmetlerini aradım, fatura basımı yapılmadığı için şu an bilgilere ulaşamıyoruz dediler. Faturadaki detayları gördükten sonra tekrar arıyacam. Ek ücretlendirme ne için yapılmış bakalım ! Gerçi ortada bir hata varsa düzeltilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayata gülümse -- 8 Ocak 2014; 14:31:49 >

• Bende bu kampanyadayım bana da 67 gelmiş..

Ulan ttnet illa sövdüreceksin lanet olsun. Ayın 10undan sonra basılır heralde. Ama itiraz edicem bu ne ya
  • acaba?
    Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
    Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET ADSL faturasına yansıtılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

acaba?
    Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
    Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET ADSL faturasına yansıtılır.

kardeş ben nisandan beri kampanyadayım. 8tl zaten ilk faturaya yansıtıldı bağlantı ücretide 3tl olarak yansıtıyordu. Yani herşey dahil 53tl geliyordu. Hadi ttnet 5tl zam yaptı 58 gelcek desek onu alarız 67 ne alaka çözemedik..
  • bende bu kampanyadayım. daha hiç fatura gelmedi bakalım bize ne verecekler. Bide tivibu olayi var yanlışlıkla onuda kesmiş olabilirler.
  • minare çalındı desene
  • Sözleşme olduğu için yeni yılda yapılan zammın faturayı etkilememesi gerekir, yine yalın internet ücreti yok. Herhangi bir servise de üye değilim. Fazla fatura gelmesi hiç herhangi bir neden yok yani.

Fatura çıkınca bu konuda daha net yorum yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayata gülümse -- 8 Ocak 2014; 18:07:21 >
  • benim faturamda aynı şekilde 66 tl gözüküyor. müşteri hizmetleri faturanız daha oluşturulmadı 2 3 gün içinde tekrar arayın demekten başka bir şey yapmıyor.
  • Beyler bu ay ödenecek para zaten Aralık ayının faturası. Zam yapma şansları yok. Ama Ocak ayının faturası ne olur orasını bilemem. Bu arada da benim fatura 66 tl gözüküyo
  • beyler bu olay herkesin başına geldiğine göre kesin hata var. birlik olup bu işi bitirelim. para kolay kazanılmıyor.
  • FATURALAR ONLİNE İŞLEM MERKEZİNDE GÖZÜKÜYOR ARKADAŞLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

FATURALAR ONLİNE İŞLEM MERKEZİNDE GÖZÜKÜYOR ARKADAŞLAR

Ben faturayı açamadım, gün içerisinde yüklenir sanırım. Detaylara baktığında neler var ücretlendirmede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

quote:

Ben faturayı açamadım, gün içerisinde yüklenir sanırım. Detaylara baktığında neler var ücretlendirmede.

Hocam. Öncelıkle toplam paket indirimi 28tl yerine 15tl yapılmış bu yuzden fazla gelmış. Ayrıca ucretlendırme kısmında 63tl internet ibaresı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam. Öncelıkle toplam paket indirimi 28tl yerine 15tl yapılmış bu yuzden fazla gelmış. Ayrıca ucretlendırme kısmında 63tl internet ibaresı yok.

Yanlış hesaplanmış yani, düzeltirler mi peki ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yanlış hesaplanmış yani, düzeltirler mi peki ?

yanlış hesaplandığı ortada duzeltırlermı bilmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim fatura online işlemlerde çıksın, müşteri hizmetlerini arıyacam.
  • quote:

Benim fatura online işlemlerde çıksın, müşteri hizmetlerini arıyacam.

hocam ben şimdi aradım mh internet ücretinin yansımadığını sadece diğer ek ücretlerin (varsa tvibiu vs) yansıdığını söyledi. Sonuç olarak kayıt aldı tekrar inceleyecekler dedi telefon ararlar veya mesaj atarlar diye açık kalsın dedi. sonuç olarak düzeltilmesini beklicem.
  • quote:

quote:

hocam ben şimdi aradım mh internet ücretinin yansımadığını sadece diğer ek ücretlerin (varsa tvibiu vs) yansıdığını söyledi. Sonuç olarak kayıt aldı tekrar inceleyecekler dedi telefon ararlar veya mesaj atarlar diye açık kalsın dedi. sonuç olarak düzeltilmesini beklicem.

Yeni çıkan ttnet üniversiteli internet paketlerinin koşullar bölümünde şöyle bir madde var.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx

Kampanya 01 Ocak - 31 Mart 2014 tarihleri arasında geçerlidir. İnternet aylık paket ücreti ve kota aşım ücretine her yıl Ocak ayında %7’yi aşmayacak şekilde fiyat artışı yapılacaktır.

Geçen yılki kampanyanın taahhütnamesine baktım böyle bir madde yoktu.

• quote:

quote:

quote:

Yeni çıkan ttnet üniversiteli internet paketlerinin koşullar bölümünde şöyle bir madde var.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx

Kampanya 01 Ocak - 31 Mart 2014 tarihleri arasında geçerlidir. İnternet aylık paket ücreti ve kota aşım ücretine her yıl Ocak ayında %7’yi aşmayacak şekilde fiyat artışı yapılacaktır.

hocam öyle olsa bile 50x0.07= 3.5 TL zam yapılması gerekirdi. Bağlantı ücret dahil 56.5 TL fatura gelirdi. Bu olsa bile taahhhütlü üyelere yansımaması gerekir. Dediğim gibi ücretlendirme kısmında internet paket fiyatı hakkında hiç bir bilgi yok bu yüzden eksik faturalandırma var bana göre. Çözmedikleri taktirde de bu işin peşini bırakmayacam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam öyle olsa bile 50x0.07= 3.5 TL zam yapılması gerekirdi. Bağlantı ücret dahil 56.5 TL fatura gelirdi. Bu olsa bile taahhhütlü üyelere yansımaması gerekir. Dediğim gibi ücretlendirme kısmında internet paket fiyatı hakkında hiç bir bilgi yok bu yüzden eksik faturalandırma var bana göre. Çözmedikleri taktirde de bu işin peşini bırakmayacam.

Aynen ben de konunun çözülmesi bunu takip edecem, böyle devam ederse 4 ayda, 1 aylık fatura parasını fazladan almış olacak ttnet. Bir de ortada bir haksızlık varsa gereken yapılır.

Tüketici mahkemesine de giderim olmazsa, ama hata varsa ttnet bunu çözer diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.