Şimdi Ara

Ek c2 belgesini nereye vereceğiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya şu soruya hiç bir yerde cevap bulamadım. Ek-C2 belgesi aldım bunu en yakın şubeye mi yoksa doğduğumuz yerdeki şubeye mi vermemiz gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

Ya şu soruya hiç bir yerde cevap bulamadım. Ek-C2 belgesi aldım bunu en yakın şubeye mi yoksa doğduğumuz yerdeki şubeye mi vermemiz gerekiyor?

Bende o belgeyi almıştım Ek -c2 yi Kendi askerlik şubene veriyorsun kütüğünde ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: gedkalesin

quote:

Ya şu soruya hiç bir yerde cevap bulamadım. Ek-C2 belgesi aldım bunu en yakın şubeye mi yoksa doğduğumuz yerdeki şubeye mi vermemiz gerekiyor?

Bende o belgeyi almıştım Ek -c2 yi Kendi askerlik şubene veriyorsun kütüğünde ki

Şu soğukta nası gidiyim memlekete ya hadi gittim nerde kalacam. Bu işler niye bu kadar saçma ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gedkalesin

quote:

Şu soğukta nası gidiyim memlekete ya hadi gittim nerde kalacam. Bu işler niye bu kadar saçma ya

Dostum tecilini memleketin yapıyor malesef kütüğündeki şubeni ara istersen kargo ile yollasam olurmu diye görüşebilirsin muhtemelen kabul ederler.

• hocam canını sıkma..ben 3 yıldır memleketimdeki askerlik subeme kargoyla yolluyorum onlar uzatıyor...

kargo parasını ödemeyi unutma yeter :) tabi önceden ara subeni....

bende bu yıl gene oyle yapacagım...son uzatmam olacak..29 yasıma geldim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

hocam canını sıkma..ben 3 yıldır memleketimdeki askerlik subeme kargoyla yolluyorum onlar uzatıyor...

kargo parasını ödemeyi unutma yeter :) tabi önceden ara subeni....

bende bu yıl gene oyle yapacagım...son uzatmam olacak..29 yasıma geldim..

bana açıköretim dediki ek c2 belgesi 2 gün süreyle geçerli dedi 2 güne kargo gitmezki oraya
  • açıkögretimde değişiklik olacagını zannetmem...

ben mng kargoyla bile yolladım 1 haftaya gitti ondan sonra uzattılar

ama garanti olsun diyorsan yurticiyle yolla 2 gune kesin gider...

ayrıca sakın işin peşini bırakma bi an once yap...ben subemi aradım 8 subata kadar ek-c belgesi ellerine ulasmayanlar yoklama kacagı olacak...o yuzden hic erteleme..en gec onumuzdeki hafta hallet bu işi..askerlik subesindeki adamların elinde olsun..
  • en kötu eger gercektende 2 gün gecerliliği varsa ( ki zannetmiyorum ) memleketten biri bulmaya calıs.... otobus firmasıyla ver bugun..yarın elinde olsun...goturup versin...
    en kötu bunu dene hocam..ama bi an once dene tüm yolları
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

açıkögretimde değişiklik olacagını zannetmem...

ben mng kargoyla bile yolladım 1 haftaya gitti ondan sonra uzattılar

ama garanti olsun diyorsan yurticiyle yolla 2 gune kesin gider...

ayrıca sakın işin peşini bırakma bi an once yap...ben subemi aradım 8 subata kadar ek-c belgesi ellerine ulasmayanlar yoklama kacagı olacak...o yuzden hic erteleme..en gec onumuzdeki hafta hallet bu işi..askerlik subesindeki adamların elinde olsun..

Benim durum karşık aslında. Ben ikinci üniversite olarak başvurmuştum normal üniversiteden kaydımı sildirdim. Fakat 1 hafta önce buradaki şubeye gidip askerlik durum belgesi aldım 31 Aralık 2014'e kadar kaydımı sildirdiğim üniversite tarafından tecilli. Büyük ihtimal mayısa kadar kalkar o tecil. O nedenle vaktim var aslında ama bu memlekete belge verme durumu işi karıştırdı.

• Ya ben bu ek-c2 belgesini rektorlukten aldım ama kadın bana elcilikten onaylatman gerek dedi öyle askerlik subesine verecegim Herhalde. Bu elçilik olayı nereden cikti simdi ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.