Şimdi Ara

DT 5103 HD IQ mu HM 9504 HD IQ mu?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
5.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende hd+limitsiz internet bağlattım. dt5103hd uydu alıcı geldi ve logolarda kırılma var tabi bu sadece logo değil görüntüyüde etkiliyor. Bayiye gittim onların cihazı sökerek bana verilen 5103 ü denedik sorunlu olduğunu düşünüp yeni cihaz açıp taktık. Sorun devam etti şimdi başka marka bir cihaz ayarlıyacaklar.

Digitürk görütü kalitesi olarak dsmart izlemiş biri olarak söylüyorum ne yazık ki sıtandart yayın kalitesi kötü.
    Kırılma problemi ise geceleri yok oluyor denedim ve gece 02:00 gibi özellikle kanaltürk camur gibi görüntü+kırılma problemi olan kanal neredeyse hd kaliteye ulaşıyor.

Bakalım yeni uydu alıcısı 9504 olacak gibi görünüyor bakalım o nasıl çıkacak

1080p de titreme vs görmedim dediğim gibi logolardaki yatay kırılmaların dışında cihaz çok seri ve kumandasının çekim alanı çok iyi. Sorunsuz çalışanlar hiç dokunmasınlar uydu alıcılarına derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadeve36 -- 11 Haziran 2014; 15:38:36 >

• DT5103 HD cihazım vardı. Yazılım güncelleme ekranında kaldığı için müşteri hizmetlerini aradım sorunu halledeceğiz dediler. Meğersem yeni kutu getireceklermiş. HM-9504HD kutum geldi ve az önce taktılar. Ancak sormak istediğim kısım şu. Ben cihaza dokunmadığım halde kendini yazılım güncellemeye aldı. Yani kesinlikle garanti kapsamı içerisinde. Zaten benim haberim olmadan farklı bir kutu getirip taktılar. Ancak 25TL ücret istediler. Garanti diyince de bu servis ücreti diyorlar. Ve herhangi bir makbuz yok. Ücret alınması normal midir?
  • Ben demin kurdurdum, 5103 taktılar, televizyonum da 47lb652v, yayınlar canavar canavarrr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüntü kalitesi nasil ss koyarmısın sana zahmet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shamshiel

Görüntü kalitesi nasil ss koyarmısın sana zahmet.

Yeni gördüm mesajı' yarın unutmazsam koyarım hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.