Şimdi Ara

Lineage 2 Tanıtım Ve İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rol yapma oyunlarının bilgisayar oyunlarına profesyonel anlamda girişi 90’lı

yılların başına tekabül etse de, 1998 yılında kullanıcılara sunulan iki oyun şüphesiz bu türün internet üzerinden oynanabilir modellerinin ardı ardına

üretilmesine ön ayak olmuştur. Ultima Online ve Lineage isimleri ile farklı coğrafyalardaki

RPG sevdalılarına sunulan oyunlar, zamanına göre oldukça üstün grafikleri, mükemmel oynanabilirlikleri ve kişiye belki de ilk defa dünyanın dört bir

yanındaki oyunculara karşı gerçek Role Play imkânı sunmaları ile büyük ilgi görmüşlerdir. Her ne kadar oyunların çıkma tarihinden kısa bir süre sonra

yakından üçüncü kişi görünümlü yapımların birbiri ardına patlak vermesi ile Ultima Online büyük bir kullanıcı kaybına maruz kalsa da, 2003 yılında piyasaya

sürülen Lineage 2, kullanıcıların bu alandaki taleplerinin boşa gitmeyerek başarılı yapımı

farklı bir perspektiften tecrübe etmeyi mümkün kılmıştır.

Hikâye bazında önceki oyunun yaklaşık yüz elli yıl öncesini anlatan Lineage 2, kullanıcıların hali hazırda alışık olduğu dünyada geçtiği için, birinci oyunun

takipçileri tarafından yadırganmamıştır. Klasik Kore çizgilerinin hakim olduğu genel oyun yapısı içerisinde, oyunun sunulacağı diğer bölgelerdeki oyun

severlerin de dikkatini cezp edici öğelerin kullanılması sağlanarak genel bir beğeni oluşturulmaya gayret edilmiştir. Oyunun piyasaya sunulması üzerinden

geçen on seneyi aşkın zamana rağmen gerek oyun dinamikleri gerekse grafiksel özellikler bakımından halen çok sayıda güncel yapımın önünde olan

Lineage 2, yapımın bugüne kadar ayakta kalabilmesinin nasıl bir başarı ile sağlandığını da

gözler önüne sermektedir. Yalnızca geliştiriciler değil oyuncular bazında da özverili ve kaliteli bir kitleye sahip olan oyun, bunun yararını da pek çok

yönden görmüş ve görmeye devam etmektedir.

Lineage 2, piyasaya sürüldüğü ilk yıllarda aylık ödeme sistemini esas alsa da, günümüzde

Freemium adı verilen “ ücretsiz oynama – gerçek para karşılığında özel eşyalara sahip olma “ sistemi ile hayatına devam etmektedir. Her ne kadar bu durum ilk

zamanlarda genel oyuncu kitlesi kalitesinin bozulacağı ve oyunun çok sayıda başarısız benzeri haline döneceği olarak yorumlansa da, günümüzde mevcut biçimde

görülen herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Hatta oyunun ücretsiz hale gelmesi, bugüne kadar bu zorunluluk nedeni ile Kadim Lineage evrenini keşfetme

fırsatı olmamış kişilerin de başarılı yapımı tecrübe edebilmelerine olanak sağlamıştır. Lineage

2
    ’nin yalnızca Asya kıtasında aktif biçimde 10 milyonu aşkın kullanıcısının bulunması, yapımın başarısını ortaya koyan bir diğer faktördür.

Durmaplay üzerinden edinebileceğiniz tüm Lineage 2 coinler’ler sayesinde en özel ve gelişmiş

eşyalara hızlı biçimde sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. NCoin’ler sayesinde oyundaki arkadaşlarınıza yılbaşı veya normal temalı hediyeler alarak ufak

sürprizler yapabilir, bu sayede oyundan aldığınız keyfi bambaşka bir noktaya taşıma şansı bulursunuz. Sizler de daha fazla vakit kaybetmeden Lineage 2’yi

tecrübe etmeye başlayın.

• VaramiR kullanıcısına yanıt
    10 numara olmuş kendi yazın mı ? bir yerden alıntı mı yaptın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosmodream

Evet, alıntı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VaramiR

quote:

Evet, alıntı :)

buldum :)
  • cosmodream kullanıcısına yanıt
    Zaten alıntı olduğunu anlamak için müthiş zeka gerekiyoda sen buldun onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

ilkleri hep ben bulurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmodream -- 8 Ocak 2014; 15:50:53 >
  • Alinti falan olsa Yine de ellerine saglik okumak da güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

ahahhahahaD::DD: ulan taco :D
  • bi bilgide ben vereyim yılların oyunu lineage hala devam ediyor korede ve hala oynayanlar var o 2 boyutlu oyunu sanırım en uzun soluklu oyunlardan beri 98 nere 2014 nerehttp://lineage.plaync.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

bi bilgide ben vereyim yılların oyunu lineage hala devam ediyor korede ve hala oynayanlar var o 2 boyutlu oyunu sanırım en uzun soluklu oyunlardan beri 98 nere 2014 nerehttp://lineage.plaync.com/

@epyhon nasıl gidiyor oynadığın server :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

bi bilgide ben vereyim yılların oyunu lineage hala devam ediyor korede ve hala oynayanlar var o 2 boyutlu oyunu sanırım en uzun soluklu oyunlardan beri 98 nere 2014 nerehttp://lineage.plaync.com/

@epyhon nasıl gidiyor oynadığın server :)

oyun oynayamıyorum bayadır laptop alayım c9 a devam edicem
  • hala aktif oyuncusu var mı bu oyunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodseeker26

hala aktif oyuncusu var mı bu oyunun ?

evet orijinal sunucuda devam etmekteyiz.
  • http://www.l2elite.us/

Gelde çarpsınlar seni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.