Şimdi Ara

Alien:Isolation PS3/PS4 Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
7
Favori
16.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Game Informer bugün iki oyun birden duyurdu. Bunlardan biride Creative Assembly'ın geliştirdiği ve dağıtıcı firmanın Sega olduğu Alien. Isolation oldu. Bir önceki oyuna nazaran çok daha olumlu yorumlara sahip. Korkuya çok önem veriliyormuş. Ayrıca oyunda co-op desteği yer almayacak.

Platform: PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One
    Çıkış Tarihi: 7 Ekim 2014

PS4 10 dakikalık Gameplay;

quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

Oyun hakkında derlediğim bilgiler..

Alien ısolation 1979 yapımı filmden esinlenilerek hazırlanan bir yapım. Outlast ve Slender Man tarzı bir survival horror oyunu olacak. Yapımcılar oyundaki Alien'in unscripted yani önceden tahmin edilemez davranışlar göstereceğini açıkladı. Tıpkı Doom tarzı bir de fenerimiz olacak ve bir de radar... Oyunda izlenecek birden fazla yol ve uygulanacak çokça yöntem olacak. Yapımcı firma Fox'dan 3 TB'lık materyal alarak santim santim inceleyerek oyuna aktardıklarını iddia ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa -- 29 Mart 2014; 20:23:51 >

• Oyun hakkında derlediğim bilgiler..

Alien ısolation 1979 yapımı filmden esinlenilerek hazırlanan bir yapım. Outlast ve Slender Man tarzı bir survival horror oyunu olacak. Yapımcılar oyundaki Alien'in unscripted yani önceden tahmin edilemez davranışlar göstereceğini açıkladı. Tıpkı Doom tarzı bir de fenerimiz olacak ve bir de radar... Oyunda izlenecek birden fazla yol ve uygulanacak çokça yöntem olacak. Yapımcı firma Fox'dan 3 TB'lık materyal alarak santim santim inceleyerek oyuna aktardıklarını iddia ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

Oyun hakkında derlediğim bilgiler..

Teşekkürler. İlk mesaja ekledim. Creative Assembly güzel bir firma. O yüzden içim rahat

• Predator lerde olsaydı iyiydi. ..; (

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/AlienIsolation/statuses/420949251347058688

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 8 Ocak 2014; 19:42:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

https://twitter.com/AlienIsolation/statuses/420949251347058688

Teşekkürler. Büyük ihtimal 30fps olacak

• ve oyunda tek alien olacak bunuda belirtiyim işin güzel tarafıda bu ( alien ve alien 3 izleyenler anlamıştır ) elimizde pompalı haldır haldır alien öldürmek yok sadece kaçmak ve hayatta kalmak nemesisten kaçar gibi işte bu beni heyecanlandırmaya yetti bile;

birde şunu düşünün bizim oynadığımız karakterin içinde bir alien var ve zamanı daralıyor aman allahım düşünmek bile istemiyorum

• Selamlar işte taze haberler..

The Creative Assembly'den yapımcılar Alistair Hope ve Gary Napper:"Piyasada çok az sayıda korku oyunu var. Biz Dead Space 1 ve Resident Evil'dan çok fazla şey ödünç aldık. Hedefimiz gerçek bir hayatta kalma korku oyunu yapmak. Condemned, Gears of War, Limbo ve Thief: Deadly Shadows'a da gönderme yapan Hope, bu gibi oyunların iyi yönlerinden de esinleniyoruz dedi."
  • Taptaze görseller geldi;

Alien:Isolation PS3/PS4 Ana Konu  Alien:Isolation PS3/PS4 Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa -- 19 Ocak 2014; 10:42:30 >

• Alien: Isolation ile şu ana kadarki Alien-Aliens oyunlarından çok farklı bir deneyim sunma amacında olan Creative Assembly'ın açıklamalarına göre oyundaki korku unsurunun yüksek olmasının sebeplerinden biri de "tahmin edilemezlik"miş. Geliştiriciler şu yorumda bulundular.

"Bu hareketleri tahmin edilemeyen Alien'ın oyunun herhangi bir noktasında karşınıza çıkmasını istedik. Bu Alien aslında oradayken aynı zamanda orada değil gibi birşey. O köşedeki bir gölge olabilir, ama bunu bilmiyoruz, siz de bilmiyorsunuz, ama gidip orada ne olduğuna bakmak zorundasınız."

Kaynak;http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Alienin_Hareketleri_Tahmin_Edilebilir_Degil-48788.htm

• Yeni bir şey yapıyor sanki, marifet gibi söylemiş bir de; o unsurları Silent Hill yıllarca yaptı. Shooter yapmaktan sıkılınca akılları yeni başlarına geliyor herhalde.
  •  Alien:Isolation PS3/PS4 Ana Konu

• Bu oyunu merakla bekliyorum. Çıktığı anda incelemelere bakacağım. Ona göre oyunu satın alacağım.

• Geçen sefer oyuncuları kandırdıkları için bu firmaya güvenim kalmadı.
    E3'te gösterilen oyunla çıkan oyunun alakası yoktu ve pişkin pişkin insanları kandırmaya devam ettiler.
  • Gny* kullanıcısına yanıt
    Bence oyun bu sefer olacak. Dağıtıcı firma aynı fakat geliştiren ekip bu sefer farklı zaten

Creative Assembly: "Yaratığımızla oyun boyunca uzun ve anlamlı karşılaşmalarınız olacak. Oyunda tek Alien olması bu karşılaşmaları daha ilginç ve gerçekçi kılacak."

Lecturer Yorumu: "Bu da demek oluyorki yaratık bize kin güdebilecek.. Heyecanlı olacak."

• Yaratığı Yaratmak

• OutLast, Amnesia, Alien = Isolation diyorum.

• Alien: Isolation Geliştirici Günlüğü

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.