Şimdi Ara

Reeder A7S-3G ALACAK OLANLAR ALMIŞ BULUNANLAR TELEFON ÖZELLİĞİ KAZANDIRAN YAZILIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
7
Favori
14.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz gibi REEDER A7S 3G tabletin dahili sim ile 3g olayı var fakat cihaz telefon görüşmesine kapalı olarak geliyor. Şu an test aşamasındayım yazılım yüklemesini yeni yaptım, ama telefon özelliği çalışır durumda !!! ses kısıklığı ahize hoparlörünün kullanılamaması gibi sorunları çözmeye uğraşıyorum çözünce burada yazılımı da paylaşacağım arkadaşlar.
    Aşagıdaki vereceğim linkteki dosyayı indirdikten sonra zip dosyasının içinde bulunan radio klasörünü ve update.zip dosyasını dahili bellek içine atın daha sonra ayarlar-tablet hakkında- sistem güncelleme adımlarından yerel dosyalar içinden dosyayı gösterip tableti güncelleyin, güncellemeden sonra dil inglizce oluyor. sistem dil ayarlarından türkçeye çevirin tamamdır. Cihaz connect A7 3G cihazın birebir aynısıdır, cihaz bu yazılımı yükleyince garanti dışı sayılırsa sorumluluk tamamen yükleyene aittir, ben karışmam cihazı rootlamaya bile gerek kalmadan telefon özelliği aktif oluyor. cihazın üzerindeki yazılımı kısıtlanmış olduğu için bu yazılım yüklenince bana daha seri gibi geldi

https://docs.google.com/uc?id=0B3PBdECnEDa0T2lBY2NKMGdwdXc&export=download

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itfaiyeci -- 14 Ocak 2014; 23:09:30 >

• paşam inşallah çözersin bu konuda çok çaresiz arkadaşlar var ilk olursun valla.bekliyoruz en kısa zamanda
  • abi cok iyi ya bekliyoruz heyecanla. ses kisikligi icin diger tabletimde volume+ kullaniyorum.nwcizane onerim. tesekkurler destek icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar olay cozuldu raht olun su an A7S 3G tabletimden yaziyorum ses kisikligi olayi yok sadece arama yaparken ahizeyi kullanmak icin arama yaptiktan sonra hoparlor simgesine basmak gerekiyor cevplarken de aynisekilde, kulaklikla arama yaparkn ve cevplarken buna gerek yok. Pc ye gecince inki de aticam az sabir

• Aşagıdaki vereceğim linkteki dosyayı indirdikten sonra zip dosyasının içinde bulunan radio klasörünü ve update.zip dosyasını dahili bellek içine atın daha sonra ayarlar-tablet hakkında- sistem güncelleme adımlarından yerel dosyalar içinden dosyayı gösterip tableti güncelleyin, güncellemeden sonra dil inglizce oluyor. sistem dil ayarlarından türkçeye çevirin tamamdır. Cihaz connect A7 3G cihazın birebir aynısıdır, cihaz bu yazılımı yükleyince garanti dışı sayılırsa sorumluluk tamamen yükleyene aittir, ben karışmam cihazı rootlamaya bile gerek kalmadan telefon özelliği aktif oluyor. cihazın üzerindeki yazılımı kısıtlanmış olduğu için bu yazılım yüklenince bana daha seri gibi geldi

• çabaların gerçekten takdir edilecek türden teşekkürler.ben de yazınızı okuduktan sonra almaya karar verdim.
    Acaba bu linkteki aynı tablet mi?
    http://www.bimeks.com.tr/urun/128156/reedpad-reeder-a7s-3g-7--tablet-pc.aspx.birde resim çekme kalitesi nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: itfaiyeci

Bildiğiniz gibi REEDER A7S 3G tabletin dahili sim ile 3g olayı var fakat cihaz telefon görüşmesine kapalı olarak geliyor. Şu an test aşamasındayım yazılım yüklemesini yeni yaptım, ama telefon özelliği çalışır durumda !!! ses kısıklığı ahize hoparlörünün kullanılamaması gibi sorunları çözmeye uğraşıyorum çözünce burada yazılımı da paylaşacağım arkadaşlar.
    Aşagıdaki vereceğim linkteki dosyayı indirdikten sonra zip dosyasının içinde bulunan radio klasörünü ve update.zip dosyasını dahili bellek içine atın daha sonra ayarlar-tablet hakkında- sistem güncelleme adımlarından yerel dosyalar içinden dosyayı gösterip tableti güncelleyin, güncellemeden sonra dil inglizce oluyor. sistem dil ayarlarından türkçeye çevirin tamamdır. Cihaz connect A7 3G cihazın birebir aynısıdır, cihaz bu yazılımı yükleyince garanti dışı sayılırsa sorumluluk tamamen yükleyene aittir, ben karışmam cihazı rootlamaya bile gerek kalmadan telefon özelliği aktif oluyor. cihazın üzerindeki yazılımı kısıtlanmış olduğu için bu yazılım yüklenince bana daha seri gibi geldi

ALLAH SENDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN.SANA NASIL TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR.BEN BU TABLETİ ALMIŞ TELEFON ÖZELLİGİ OLMADIGI İÇİN KULLANMIYORDUM PİŞMANDIM.SAYENDE ÇOK MUTLU OLDUM .HEMEN YAPACAGIM BU İŞLEMİ. BİRDE BU TABLETE KLAVYE OLMUYOR BUNUDA BİR ÇÖZSEN KEŞKE

• zagoba Z kullanıcısına yanıt
    Zagoba evet aynı tablet ben cok daha ucuza indirimli almıştım ama aldığım site de uyandı o fiyata vermiyor artık klavye olayını deneyemem ama şunu biliyorum çoğu klavyeli kılıf 3g li tabletlerde sorun çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itfaiyeci -- 16 Ocak 2014; 19:03:00 >
  • quote:

Zagoba evet aynı tablet ben cok daha ucuza indirimli almıştım ama aldığım site de uyandı o fiyata vermiyor artık klavye olayını deneyemem ama şunu biliyorum çoğu klavyeli kılıf 3g li tabletlerde sorun çıkarıyor.

Hay Allah, tam da iade etmiştim. Tesekkurler, elinize saglık. dosyayı kaydettim, tekrar alırsam faydalanırım.

mediamarkttan aldigim a7s'de 1 adet parlak piksel hatası (siyah arka plan dısında, tum renklerde dik tutunca gorunuyor. yatayda, arac cubugunun altında kalıyor) ve fm radyo tüm frekanlsrda parazitli istinasız içerde ve dısarda. en adi radyo bile boyle cızırtılı yayın yapmıyor. ellerinde kalmadıgı icin stoksuzluktan para iadesi yaptılar.

radyo problemi sizde de var mı? bir de, film ve oyunda alttaki cubugu kaldırmak mumkun mudur? bendeki piranha tablette, filmi tam ekran yapınca sadece alttaki arac cubugu kadar bosluk kalıyor ama reeder a7s'de hem arac cugu kadar bosluk kalıyordu hem de filmleri tam ekran yapınca sagdan ve soldan da bosluk kalıyordu. zaten 7" ekran var. bunun tamamını film veya oyunda kullanmak mumkun mudur veya en azından bendeki piranha gibi filmlerde arac cubugu kadar bosluk kalması?

• lacinalper L kullanıcısına yanıt
    lacinaper; Radyo problemi için radyonun bant ayarını türkiye yaparsan sorun ortadan kalkıyor, cızırtının sebebi bant ayarının amerika olması . su an film izlemede dediğin boşluk oluyor, ama cok fazla değil. çözmeye uğraşmadım evde hem pc var hem android tv box o yüzden gerek duymadım ama bir bakayım çözebilir miyiz.
  • quote:

lacinaper; Radyo problemi için radyonun bant ayarını türkiye yaparsan sorun ortadan kalkıyor, cızırtının sebebi bant ayarının amerika olması . su an film izlemede dediğin boşluk oluyor, ama cok fazla değil. çözmeye uğraşmadım evde hem pc var hem android tv box o yüzden gerek duymadım ama bir bakayım çözebilir miyiz.

turkiye bandi seciliydi zaten. diger bandlari tek tek sectm.cipi bozuktur onun. sadece radyoda cizirti vardi**** ve filmler kulaklik gumbur gumburdu.zaten aklimda radyo yoktu alirkenn,surpriz oldu.radyo olmasa,bende kalackti.

• lacinalper L kullanıcısına yanıt
    Doğrudur dostum eğer doğru ayarları yaptı isen cipi ile alakalı bir durum olabilir, bende de kuzey amerika seçili ike hem frekanslar kayıktı, hemde cızırtı vardı, türkiye yapınca otomatikman kesildi. Hoparlör düzeyleri yeterli bir cihaz. Cihaza yeniden format atıp flash player sorunlarına bakacağım bu gece.
  • paşam 3g ile görüntlü konuşma yapabilirmiyiz sim hat üzerinden?
  • saw82 kullanıcısına yanıt
    Doğrusu hattım avea şu an 3g şebeke ağı içinde olmadığım için deneyemem ama ilk işim ona da bakmak olacak, Birde bu cihazın çağrı cevaplar iken hoparlor simgesine basmaz iseniz karşı tarafın sesini ahizeye vermiyordu, onun da çözümü Full Screen Caller ID adlı program. hoparlor ayarlarını ve gelen giden çağrı cevaplamasını programa devrettiğinizde otomatik olarak hoparlörü açıyor fakat her sürümü değil! aşağıda vereceğim linkten programı indirip ayarları yapın olur. Son sürüm pro versiyonu yükledim olmadı.

file.appsapk.com/wp-content/uploads/downloads/Full%20Screen%20Caller%20ID.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itfaiyeci -- 17 Ocak 2014; 23:57:54 >
  • itfaiyeci kullanıcısına yanıt
    inşallah 3g sim ile görüntülü görüşmede olur.iyiki varsın paşam inan her zaman sana duacıyım.şimdi indiriyorum o programı
  • saw82 kullanıcısına yanıt
    Umarım dediğim gibi olur, deneme şansım yok şu sıra. Bir de vermiş olduğum Full Screen Caller ID adlı program arasıra arayüz ile sorunlar yaşamakta, ses sorununun tam çözümü olarak marketten SpeakerPhone X (Auto Speaker) uygulamasını yükleyebilirsin, uygulamayı kurduktan sonra ayarlardan always on speakerphone ayarını ve tüm ayarları aktif hale getirmen yeterli. Full Screen Caller ID programına gerek kalmadan kendi dialer programı ile hoparlör devamlı açık şekilde çağrı yapıyor.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=extreme.dev.speakerphonex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itfaiyeci -- 20 Ocak 2014; 10:57:18 >
  • İnsallah firsatin olur bakarsin pasam
  • Allah razı olsun senden ne zamandır bunu bekliyordum
    inş olur
  • dostlar yüklendi canavar gibi seste falan sorunla kaşılaşmadım ancak; nadiren de olsa arama yaptığımda karşı telefona çağrı düşmediğini farkettim yani 'fake arama' gibi olmakta. numarayı çevirip aradım karşı tarafın telefonu çalmadı bir kaç kere bunu tekrarladı sonra kendi kendine düzeldi. bu yüklediğimizin sürümünde güncelleme ya da yeni bir sürüm olayı varmı ? olurmu yani
  • simarikg S kullanıcısına yanıt
    demek ki her cihazda farlklı oluyor, Bizler hoparlor simgesine basmadan ahizeye alamıyoruz sesi, cihazı güncelledikten sonra fabrika ayarlarına getirdiniz mi? belki ondan dolayı aramada sorun oluyordur? Cihazın web adresinde şu an için başka güncelleme yok belki uğraşılsa 4.0.4 üzeri bir sürüm uyarlanabilir, denemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itfaiyeci -- 27 Ocak 2014; 12:36:58 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.