Şimdi Ara

Reeder A7S-3G ALACAK OLANLAR ALMIŞ BULUNANLAR TELEFON ÖZELLİĞİ KAZANDIRAN YAZILIM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
7
Favori
14.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blacktox55

Düzelttim hocam çok şükür! Çok mutluyum! Ne demişler azimle ***** taşı delermiş :D Sen düzeltemediysen anlatırım.

Anlat valla yapamadım daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • durumunuza üzüldüm, benim başıma gelmedi o kadar aykırı yazılımlar denediğim halde, recovery modda açmak için çabalayın recovery mod açılırsa fabrika ayarlarına dönünce büyük ihtimal geçecektir sorununuz.
  • cihazın 5 dakka sonra kilitlenmesi arka planda sürekli çalışan bir programdan olmasın sakın? . rom atımında klitlenme yapmasının sebebi fabrika ayarlarına gelinmemesidir. fabrika ayarlarına getirin cihazı sorun ortadan kalkcaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itfaiyeci

cihazın 5 dakka sonra kilitlenmesi arka planda sürekli çalışan bir programdan olmasın sakın? . rom atımında klitlenme yapmasının sebebi fabrika ayarlarına gelinmemesidir. fabrika ayarlarına getirin cihazı sorun ortadan kalkcaktır.

Fabrika ayarlarını da attım recovery moddan da fabrika ayarlarını yükledim fakat olmadı. size özelden anlattım neden olabilecegini

• quote:

Orijinalden alıntı: dildar303

quote:

Düzelttim hocam çok şükür! Çok mutluyum! Ne demişler azimle ***** taşı delermiş :D Sen düzeltemediysen anlatırım.

Hocam alıyosun tableti eline

1.Ses açma tuşuna(+) basarken güç düğmesine de bas bekle böyle android robotu gelene kadar sonra elini ikisinden de çek.
    2.Ses tuşlarıyla wipe/data factory reset'e gel.Güç düğmesine tıkla(uzun basma)
    3.Yes e tıkla
    4.Reboot system now'a tıkla.

Ve hayırlı olsun cihazın ilk günki gibi oldu.
  • quote:

quote:

quote:

1.Ses açma tuşuna(+) basarken güç düğmesine de bas bekle böyle android robotu gelene kadar sonra elini ikisinden de çek.
    3.Yes e tıkla

Ben bunu yapmıştım malesef ama olmamıştı, benimkinin sorunu eksik yazılım yüklenmesidir ve o formatla düzelmiyor, ancak o yazilimi tamamen sıfırlayıp yeniden yüklemekle olur tahminimce

• quote:

quote:

quote:

quote:

3.Yes e tıkla

Ben bunu yapmıştım malesef ama olmamıştı, benimkinin sorunu eksik yazılım yüklenmesidir ve o formatla düzelmiyor, ancak o yazilimi tamamen sıfırlayıp yeniden yüklemekle olur tahminimce

Hocam tableti duzelttik dedim ya simdi mesela kameraya gireyim ayarlara gireyim donuyo? Sende de mi boyle?

• Hocam bende de bazen sorun olmuyor 5 dakka falan kullaniyorum bazen daha uzun bazen daha kısa, fakat aniden donuyor. Ben ayarlar>depolama kısmına baktım hem dahili hemde harici hafızası eskiye göre çok daha fazla boştu. tahminimce system dosyaları ya silinmiş yada tahrip olmuş ki böyle donuyor. seninki de böyle ise eger, bi format atmakla düzelmez bence

• quote:

Hocam bende de bazen sorun olmuyor 5 dakka falan kullaniyorum bazen daha uzun bazen daha kısa, fakat aniden donuyor. Ben ayarlar>depolama kısmına baktım hem dahili hemde harici hafızası eskiye göre çok daha fazla boştu. tahminimce system dosyaları ya silinmiş yada tahrip olmuş ki böyle donuyor. seninki de böyle ise eger, bi format atmakla düzelmez bence

Aynen oyle oldu.Rom filan nerden bilcez?

• Bilmiyorum valla, sen bi yeni yazılım yüklesene belki seninkisi düzelir, yada yüklemeden önce bi müşteri hizmetlerini ara reeder iletişim yaz numaraya bak sor onları bi. ben geçen aradım mesai saati değildi, 1 buçukta mesai başlıyor.kntrm yok olsaydı ben arardım yine :) :)

• quote:

Bilmiyorum valla, sen bi yeni yazılım yüklesene belki seninkisi düzelir, yada yüklemeden önce bi müşteri hizmetlerini ara reeder iletişim yaz numaraya bak sor onları bi. ben geçen aradım mesai saati değildi, 1 buçukta mesai başlıyor.kntrm yok olsaydı ben arardım yine :) :)

Yazilimin linkini felan bulabilsem aticam da bulamiyorum.

• Var forumda bak. aynen bu konunun önceki sayfalarında var. bekle msjla atayim sana

• Hocam Allah razi olsun herkese yardimci oluyosun ..benimde bir sorunum var yardimci okursaniz cok mutlu olurum....a7s new reeder tablet aldim.telefon ozelligini nasil kurup kullanabilirim

• quote:

sürücülere ulaşamama sorunu androidden bağlanınca ortaya çıkıyormuş, an itibarı ile A7S 3G driver dosyasının linki aşağıdadır.
    http://reeder.com.tr/selekt/A7S_driver.rar

Hocam link değişmiş driver ı nerden bulabilirim

• dildar303 D kullanıcısına yanıt
    bu reeder işin suyunu çıkartıyo gene ya neyse bende vardı hem driver paketi hem de root yapmak için kendi verdikleri program (işe yaradığını görmedim :)) linkten indirebilirsiniz.
    http://www.dosya.tc/server29/wkgW4p/A7S.rar.html
  • banada a7s new yerine ips olan modeli göndermişler,şimdi bimeksi aradım buna nasıltelefon özelliği kazandırcaz diye cevap vermediler yasal değilmiş diye,neyse
    ben şunu soracağım bu en başta paylaştığınız update.zip dosyasını attım tablete fakat benim menü möü değişik anlamadım ayarla-tablet hakkında kısmında bende en üstte wireless update var onuda denedim olmadı
    yani dosyayı gösterebileceğim bir yer yok
  • Buda resmi. Resim

başka türlü ekleyemedim bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cthax -- 10 Mayıs 2014; 15:15:29 >
  • cthax kullanıcısına yanıt
    resim görünmüyor? ips dediğiniz cihazın tam modelini yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım?
  • Yukarıda resmi ekledim hocam hafta sonu şu işi halledebilirsem sevinirim hocam
  • quote:

bu reeder işin suyunu çıkartıyo gene ya neyse bende vardı hem driver paketi hem de root yapmak için kendi verdikleri program (işe yaradığını görmedim :)) linkten indirebilirsiniz.
    http://www.dosya.tc/server29/wkgW4p/A7S.rar.html

hocam hiç bişey anlamadım :) neyi nasıl kuracaz paket karmakarışık
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.