Şimdi Ara

LG G Flex: Kavisli ekrana sahip süper telefon ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
2.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG'nin 6-inç kavisli ekranı, Snapdragon 800 işlemcisi, 720p ekran çözünürlüğü, yüksek kapasiteli pili ve kendi kendii tamir edebilen kasa özelliği ile öne çıkan yeni nesil süper telefonu G Flex'i kullandık ve ilk izlenimlerimizi bu videoada anlattık. 

• oldu olacak fuardan canlı yayın yapın (: çok iyisiniz...

• Doğru dürüst Yazılım desteği olmadıktan sonra benim gözümde çöp..

• Arka cebiniZe tam oturur.Soğukta betona oturunca iyi iş görür

• Beklenen telefon geldi her yönüyle mükemmel

• Bu LG aklımı çelmeye başladı...

• Hocam Z1 kompakt'ı da inceleyip fikirlerinizi belirtirseniz seviniriz.

• Kendi kendini tamir etme olayı çok iyiymiş yav, işyerindeyim ses az çıkıyor makinadan yanlış mı anladım acaba :D

• quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

Doğru dürüst Yazılım desteği olmadıktan sonra benim gözümde çöp..

Lg yazılım ve stabilite bakımından, en rahat ettiğim marka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara LG L9 kullandım, fiyatına göre performansı iyi bir ürün, genel olarak da memnun olduğum bir telefondu. Yakından takip ediyorum LG'yi ve mobil cihazları inanılmaz bir gelişim gösterdi bana göre... Samsung ve Apple gibi kendini akıllı telefon pazarında fazlasıyla kabul ettirmiş bu 2 büyüğe ek olarak 3. büyük olma yolunda emin adımlarla ilerleyecek gibi gözüküyor.

• umarım fiyatı uygun olur g2 gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 7 Ocak 2014; 13:47:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aty.

umarım fiyatı uygun olur g2 gibi.

900 dolardam çıkacaktı sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi ekranı Note 3'den büyük ama Note 3 kadar duruyor kavisli ekranıyla dimi? Herhalde Apple'da bu sayede daha büyük ekranı gene avuca uygun büyüklükte sunacak.

• G, G pro G2 güncellene güncellene bir hal oldu da yenisini mi satmaya çalışacaklar bize?

• düşünsenize telefon yüz üstü yerde ve yanlışlıkla üstüne bastınız kahrolursunuz...

• g2 alabilsem bunların videoları yeter ama g2 alamıyorum zaten nexus 5 1400 lira

• Şu kavisli (yamuk) teller bir bana mı ucube gibi geliyor masaya koysan düz durmaz böyle karaktersiz teli nabayım

• lg g2'ye değil android güncellemesi daha kendi sistemini iyileştirmek ufak bir yama bile çıkarmadı.bu abuk subuk cihazlara para vermeyin.

• Yapacak birşey bulamıyorlar, yenilik diye gereksiz teknolojiler geliştiriyorlar.

• Alem BAKAR GM Discovery AKAR
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.