Şimdi Ara

Watch Dogs Video Ön İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
3.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PC ve yeni nesilin en merak edilen oyunlarından biri olan Watch Dogs, video ön inceleme köşemizin yeni konuğu oluyor.

• Bu nedir arkadaş Açık Öğretim lisesi anlatımı gibi. Metin yazıp okuma 5 sene önce nesli tükenen bir yöntem. Artık ilerleyin. İnsanlar neden saatlerce sürebilen "Lets Play" videoları izliyorlar diye kendinize hiç mi sormuyorsunuz? Doğal konuşma ve muhabbet, spontane gelişen olay görmek istiyor izleyiciler
  • alkan bey incelemeniz mükemmel olmuş oyun hakkında çok şey öğrendim teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Alkan kardesim guzel bir on inceleme hazirlamissin seni tebrik ederim. Elestiri yapmayi bilmeyen insanlarin sozlerine kulak asmamani oneririm.Kisa zamanda cok daha iyi olacagima eminim. Benim tek rahatsiz oldugum konu cegiz,cagizlar oldu. Heralde izmirlisin cunku izmirliler genelde yumusak g yi ya yutarlar yada uzatirlar. Neyse tekrardan tebrik ederim.

• Oyun iyi guzelde inceleme cok sacma olmus direk bize oyunun haberlerini okumussunuz kendi yorumunuzu bilekatmamissiniz!

• Oyun güzel anlatımda güzel ama bir oyun anlatırken o kadar da resmi olmaya gerek yok Alkan bey başka incelemelerde görüşmek üzere .:)

• Ha bana oyle gelmiste olabilir baskasinada super incelemis olabirlisiniz onceki yorumuma sinirlnip laf edecek insanlar bsc ve dh de bol elestirincede hemen milletin gozunde o kotu oluyoruz

• şu oyunu sabırsızlıkla bekliyorum.harika olacağa benziyor
  • Gta oynuyamadik pc de ama bu oyunu alcam ins

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece gece iyi geldi
  • Ubisoft hacklenmeyi iyi bilir, o değil de; ne ironiydi be.
  • Gayet güzel bir ön inceleme olmuş, anlatım çok samimi bir hava vermese de rahatsız edici bir resmiyette de olmadığını düşünüyorum. Kısaca, keyifle dinledim diyebilirim. Oyun hakkında da bilmediğim bazı şeyleri öğrenmiş oldum. Eline sağlık diyor başarılar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor06 -- 7 Ocak 2014; 10:36:57 >
  • Hacklemeyi ubisofttan öğrenecek değiliz
  • Hikayeyi daha iyi anlamama yardımcı oldu teşekkürler. Oyunu sabırsızlıkla yeni nesile bekliyorum.
  • Basarılı bır on ıncele olmus.

• senaryo kısmını oynarken başka online oyuncularında senaryoya gizlice sızıp bizi durdurmaya çalışması falan çok hoşuma gitti

• thanks
  • hocam ben cidden çok beğendim sunumu. metinden okuyormuşsun gibide gelmedi bana. ben oyunu öyle aman aman bekleyen biri değildim açıkçası. fakat video da daha önce dikkat etmediğim şeylere değinmişsin. oyun daha çok ilgimi çekmeye başladı. tebrik ederim
  • watch dogs 2099 a ertelenmiş

işte kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Riven_ -- 7 Ocak 2014; 14:09:51 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.