Şimdi Ara

CES 2014 : Huawei bu yıl 80 milyon akıllı telefon satışı hedefliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2014 : Huawei bu yıl 80 milyon akıllı telefon satışı hedefliyor

Merakla beklenen Ascend Mate 2 4G akıllı telefonunu CES 2014 fuarında lanse eden Huawei, bu yıl için iddialı planları da bir basın toplantısı ile teknoloji dünyasına duyurdu.

Bir dönem kontratlı markasız akıllı telefon üretimi yapan Huawei, bu imajından kurtuldu ve şu anda fabrikadan çıkan ürünlerin yüzde 95'i kendi markasını taşıyor. Huawei geçen yılın son çeyreğinde atağa kalkarak Ascend P6 modelinin de katkısıyla 17.5 milyon akıllı telefon satışı yaptı ve pazarda en büyük 3. üretici olmayı başardı.

Huawei bu yıl da üretimde vites artırmanın planlarını yapıyor. Yıl bitiminde toplam 80 milyon akıllı telefon satışı gerçekleştirmeyi ümit eden firma, böylece üçüncülükteki yerini de sağlamlaştırmış olacak. Firmanın Ascend Mate 2 4G modelinin sonrasında farklı segmentleri hedefleyen akıllı telefonları da ilerleyen aylarda lanse edilecek.  

• Ürün tanıtıldı hala haberini hazırlamadınız :(

• Adamlar yapıyor ve kazanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satıyo da bana mı satıyo, en alınası telefonlarını getirmiyo Türkiye'ye

• Bize ancak çöp modeller gelir.

• p6s 3x 3c sattırır
  • ya şu haberi yaparken bir de tüketici namına Türkiye pazarına girip girmeyeceklerinide bir sorsaydınız güzel olurdu :)

• Fps olsun 3c veya 3x olsun.Bu modelleri görelim.
  • 3c ve 3x inceleme bekliyoruz...(Tabi türkiye'ye gelecekse)

• pazarlama ağını genişletseler satarlar gerçektende
  • quote:

Orijinalden alıntı: masculine

Fps olsun 3c veya 3x olsun.Bu modelleri görelim.

Yani....30 kare saniyenin altına düşmesin yeter!
  • Arkadaş kim alıyor lan bu kadar telefonu, firmalar her sene hedeflerini katlayarak ilerliyor. Biri dur desin şu telefon çılgınlığına...

• Yalnız adamlar hakkatten çeşit çeşit telefon yapıyorlar. 4.7 , 5, 5.5 , 6 inç telefonlarla geliyorlar. Hangisini istiyorsan. Bence huaweinin bu piyasada olması biz müşteriler için bir avantaj.
  • Ben Almanyada oturuyorum bende huawei ascend p6 var. Memnunum yakinda p7 cikicak merakla bekliyorum :D

• huawei 3x i bekliyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.