Şimdi Ara

EPSON R3000 tavsiye öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar fotoğraf sütudyosu açacağım maliyeti düşük kalitesi yüksel yazıcı araştırıyorum. Fotoğraf yazıcılarında epsonun bir adım önde olduğunu okuyorum. baskı kalitesi müşteri memmuniyeti için önemli olduğundan bu yazıcıyı uygun gördüm ama siz değerli ustadlarında fikirlerini sormak görüşlerini almak isterim.

fiyat olarak 3 bin tl limit olablir. daha büyük baskılar veren makinelerde olabilir. epsonun r3000 yazıcısı A3+ boyutlarında ama kararsızım dolum ve ciss konusunda nasıldır sorun yada memmuniyetlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

saygılar.

• Birde epsonun L800 modeli var daha uygun ama kartuş sayısı daha az! kullanan varmı acaba karşılaştırma açısından fikir alabileceğimiz ustadlar.
  • kendi konuma kendim cevap yazayım :)

Vatan bilgisayardan Epson L800 yazıcı aldım 1110 liraya. harici tankıyla beraber mürekkeplerde dolu geliyor. 30 tane ye yakın resim yazdırdım. inanılmaz kalıte. üstelik kullandığım kağıt kaliteli bir kağıtta değil. 190gr epson 3 yıldızlı kağıtları.

Herkese tavsiye ediyorum kesinlikle hakkını veriyor vede 10-15 resim 2500 adet basabiliyor bir tankıyla. orjınal mürekkepleride çok pahalıya gelmiyor.

Epson Stylus photo R3000 ni hala araştırıyorum A3+ 32x48 boyutları için herkes çok olumlu yorumlar yazmış bunuda nasipse alacağım.

Kullananlardan bilgi alırsak daha iyi olur R3000 hakkında tabiki..
  • zafercaliskan kullanıcısına yanıt
    Canon fotoğraf baskısında Epsondan 1 adım ileride. A3 alternatifleri arasında düşünün bence.
    http://www.sarfet.com/U623,14,canon-pixma-ix-6550-a3-ocp-surekli-murekkep-besleme-sistemli-profesyonel-foto-yazici-qc-canon-ciss-yazicilar-smbs-canon.htm
  • Tavsiyeniz için teşekkür ederim. ürünü inceledim. fiyatı cazip ama kartuş sayısı az 5 kartuş kullanıyor. epson R3000 de bu rakam 9 renke çıkıyor. haliyle renk geçişleri epsonda daha kaliteli demek oluyor. Düşüncem bu yönde. aksi ise görüşlerinizi belirtebilirisiniz elbette
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafercaliskan

kendi konuma kendim cevap yazayım :)

Vatan bilgisayardan Epson L800 yazıcı aldım 1110 liraya. harici tankıyla beraber mürekkeplerde dolu geliyor. 30 tane ye yakın resim yazdırdım. inanılmaz kalıte. üstelik kullandığım kağıt kaliteli bir kağıtta değil. 190gr epson 3 yıldızlı kağıtları.

Herkese tavsiye ediyorum kesinlikle hakkını veriyor vede 10-15 resim 2500 adet basabiliyor bir tankıyla. orjınal mürekkepleride çok pahalıya gelmiyor.

Epson Stylus photo R3000 ni hala araştırıyorum A3+ 32x48 boyutları için herkes çok olumlu yorumlar yazmış bunuda nasipse alacağım.

Epson foto kalitesini duymuştum ama test edip yorumlamanız iyi olmuş,ihtiyacı olanlara yardımcı olacaktır.
  • ocp türkiyeyi takdir ediyorum satıcı kimliğine rağmen her zaman objektif oluyor. ancak belirtmek lazım ki canon ix6550 ile R3000 kıyaslanacak makineler değil. ix6550 ile ancak epson 1500w kıyaslanabilir. Ki ben onuda yapmam epson foto baskısında canondan bir adım ilerdedir. R3000 kullanmadım ama baskılarını gördüm çok iyi makine dediğiniz gibi 8-9 renk kullanıyor. kullandığı ultrachrome mürekkeplerde dye bazlı L800 mürekkeplerinden çok daha direçli baskılar verir. eğer L800 baskılarından memnunsanız aynı baskı kalitesini alabileceğiniz epson 1500w hem makine fiyatı hemde sonrasında kullanacağınız sarfları açısından sizin için daha uygun bir alternatif olabilir. keza 6550'de öyle ama bu üçünden en iyisi r3000 sonra 1500 sonra ix6550 gelir bence tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCP Türkiye

Canon fotoğraf baskısında Epsondan 1 adım ileride. A3 alternatifleri arasında düşünün bence.
    http://www.sarfet.com/U623,14,canon-pixma-ix-6550-a3-ocp-surekli-murekkep-besleme-sistemli-profesyonel-foto-yazici-qc-canon-ciss-yazicilar-smbs-canon.htm

yok artık lebron james :)) canon foto baskısından epsondan 1 adım ilerideymiş :))))))))))))))))))))) sanırsam yanlış yazdınız epson 1 adım ilerde olacaktı o :))
  • bmbj B kullanıcısına yanıt
    Aslında kastım Epson L serisi ile Canon 5-6 kartuşlu serilerinin mukayesesi idi. 300 tl'lik canonu 3000 tl'lik epsonla yarıştıracak halimiz yok.
  • quote:

kendi konuma kendim cevap yazayım :)

slmalar peki şimdi nasıldır epson l800ün fotoğraf baskı kalitesi ve renklerde solma ucma oluyormu.teşekkürler.
  • l800 ün baskıları iş görür. zamanla baskılarda solma uçma malesef oluyor.
  • quote:

Herkese merhaba arkadaşlar fotoğraf sütudyosu açacağım maliyeti düşük kalitesi yüksel yazıcı araştırıyorum. Fotoğraf yazıcılarında epsonun bir adım önde olduğunu okuyorum. baskı kalitesi müşteri memmuniyeti için önemli olduğundan bu yazıcıyı uygun gördüm ama siz değerli ustadlarında fikirlerini sormak görüşlerini almak isterim.

fiyat olarak 3 bin tl limit olablir. daha büyük baskılar veren makinelerde olabilir. epsonun r3000 yazıcısı A3+ boyutlarında ama kararsızım dolum ve ciss konusunda nasıldır sorun yada memmuniyetlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

saygılar.

mrb hocam ne yaptını Epson Stylus photo R3000 aldınız mı benimde aklımdan geçiyor almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: civalı sokak lambası

l800 ün baskıları iş görür. zamanla baskılarda solma uçma malesef oluyor.

ilk mesajım dan bugüne baya bir zaman oldu ama ilk baskı aldığım resimler hala ilk günki gibi duruyor müşteri memnuniyetinde geri dönüş şikayet yok herkes memnun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sskun

quote:

Herkese merhaba arkadaşlar fotoğraf sütudyosu açacağım maliyeti düşük kalitesi yüksel yazıcı araştırıyorum. Fotoğraf yazıcılarında epsonun bir adım önde olduğunu okuyorum. baskı kalitesi müşteri memmuniyeti için önemli olduğundan bu yazıcıyı uygun gördüm ama siz değerli ustadlarında fikirlerini sormak görüşlerini almak isterim.

saygılar.

mrb hocam ne yaptını Epson Stylus photo R3000 aldınız mı benimde aklımdan geçiyor almak

r3000 kalite olarak l800 den 3 gömlek daha üstün desem abartı olmaz. kullanılan mürekkep kalitesi ve canlılık gerkçekten çok iyi keskinlik tarafında ise detaylar çok iyi. tavsiye ediyorum. arkadaşlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sskun

quote:

saygılar.

r3000 kalite olarak l800 den 3 gömlek daha üstün desem abartı olmaz. kullanılan mürekkep kalitesi ve canlılık gerkçekten çok iyi keskinlik tarafında ise detaylar çok iyi. tavsiye ediyorum. arkadaşlar.

teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.