Şimdi Ara

Korku Oyunu Daylight'tan Yeni Bir Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Blacklight serisinin ilk oyunuyla çok büyük başarı elde edemese de, ikinci oyunuyla Free to Play cephesinde önemli işlere imza atan Zombie Studios'un yeni yapımı Daylight, Unreal Engine 4'ü korku türünde ele alıyor. Cep telefonunun ışığıyla hareket etmeye çalışan bir karakteri kontrol ettiğimiz oyunun yeni videosu yayınlandı. 2014'ün birinci çeyreğinde çıkacak olan yapım PC ve PS4 için hazırlanıyor. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• açmayın beyler bağıran karı
  • sesleri beğendim 5+1 den kaymak gibi aktı
  • önüne çıkan bööö bööö diyen elemanlardan ibaret gibi gözüküyor ama çıkınca görücez bakalım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • grafik yok ama atmosfer fena değil gibi
  • Okadar abartıya gerek olmayan bir oyuna benziyor
  • Arkadas su bsc mobil ne zaman betadan cikacak? Ve biz bsc mobil uzerinden paylasilan videolari izleyebilecez? illa dh den mi girmemiz gerek mobil icin.. o zaman bsc mobilin ne anlami var..
    video incelemeleri disinda video izlenmiyor.. haberlerde koydugunuz linkler ise gozukmuyor.
    bu sitenin teknik sorumlusu mobilden girip acaba sitenin durumuna bakmiyor mu? Bu nasil istir!

• Bu FPS kamera moda oldu son dönemde..Arkadaş ben karakteri görmek istiyorum ama son dönemde çıkan bütün oyunlar nerdeyse FPS görüş açısı ile çıkıyor.Kimse bana karakteri görünce atmosfer korku kalmıyor demesin , Fatal Frame serisi-Silent Hill serisi en iyi cevaptır..

• Bu cep telefonlarının şarjı bitmiyor mu acaba ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.