Şimdi Ara

CES 2014: Steelseries, Sensei oyuncu faresinin kablosuz versiyonunu tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Oyuncu donanımları pazarında faaliyet gösteren bir diğer ünlü üretici Steelseries, Sensei oyuncu faresinin kablosuz versiyonunu tanıttı.

CES 2014 kapsamında Steelseries tarafından görücüye çıkartılan Sensei Wireless oyuncu faresi, Windows ile OSX işletim sistemli bilgisayarlar ile çalışma gösterebiliyor ve yerine gelediği modelden kablosuz kullanım yapısıyla ayrılıyor. Herhangi bir gecikme yaşamadan şarj edilebilir bataryasıyla 16 saat bağlantı ömrü ortaya koyan fare, teknik olarak ise 8200 DPI lazer sensöre, 30g hızlanmaya, 1 ms tepki süresine, 1000HZ Polling değerine, 8 adet programlanabilir butona ve 16.8 milyon renk destekli LED aydınlatma sistemine sahip. Beraberinde gelen şık alüminyum stand ünitesi üzerinden enerji depolayabilen Sensei Wireless, firmanın belirttiğine göre 30 milyon tıklama sayısının altında kalkabiliyor, her iki el için de uygun bir ergonomiyle geliyor ve isteğe bağlı olarak ön tarafında takılan USB kabloyla da kullanılabiliyor.

Steelseries'in yeni oyuncu faresi Sensei Wireless, 160$ fiyat etiketiyle Mart ayında satışa çıkıyor.

• o parayı kimse bu ilkel tipsiz şeye vermez.görünüş öyle duruyor. bi ouroboros varken zor satar bunu

• ilkel tipsiz dediğiniz farenin kablolusunu kullanıyorum ergonomisi ve ağırlığı harika, asla bu tanımlamaları haketmiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ZooZ

ilkel tipsiz dediğiniz farenin kablolusunu kullanıyorum ergonomisi ve ağırlığı harika, asla bu tanımlamaları haketmiyor...

zaten tipi için yapılmış bir yorumdu o. ayrıca hafiflik pek istenilen bişey değildir.ayarlanabilir olması. ayrıca 160dolarlık bi ürün değil şarj süresinin çok iyi gitmesi lazım bu para için
  • 160 dolar çok yüksek bir rakam.
  • öyle deme, benim rat7'nin yanında da ouroboros çöp kalıyor. satmaması gerek ama satıyor razer.
    ss sensei güzel bir seri. çok satıyor, çok biliniyor. büyük turnuvalarda genelde sponsor da ss oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vash The Stampede -- 6 Ocak 2014; 18:31:46 >
  • 160 dolara daha süper bir fare alınabilir gibime geliyor. haksız mıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vash The Stampede

öyle deme, benim rat7'nin yanında da ouroboros çöp kalıyor. satmaması gerek ama satıyor razer.
    ss sensei güzel bir seri. çok satıyor, çok biliniyor. büyük turnuvalarda genelde sponsor da ss oluyor.

ben ourorboros u örnek verdim.haklısnız hiç razer ürünü almam aldırmam almayı da düşünmüyorum. ama rat serisi iyidir. ama bu ss 160 dolar etmez
  • altındaki stand mousepad şeklinde olsa bomba olur. hem şarj et hem de kaliteli bir mousepad olarak kullan. temiz iş

• quote:

Orijinalden alıntı: Akasha_Ether

altındaki stand mousepad şeklinde olsa bomba olur. hem şarj et hem de kaliteli bir mousepad olarak kullan. temiz iş

Gerçekten güzel fikir önerinizi firmaya mai atın bence...
  • quote:

quote:

altındaki stand mousepad şeklinde olsa bomba olur. hem şarj et hem de kaliteli bir mousepad olarak kullan. temiz iş

düşünmüşlerdir bence :) ama atayım bi mail elime mi yapışır :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akasha_Ether -- 7 Ocak 2014; 19:40:03 >
  • 50$ olsa alınırdı. O fiyata daha iyileri alınabilir.
    Şarj olayı iyiymiş.
  • quote:

quote:

quote:

bence hiç atmayın mail.. bırakın düşünmeyi yapmışlar bile

http://www.youtube.com/watch?v=37xEc5wLZmE

• quote:

Orijinalden alıntı: lyrasirius

quote:

quote:

quote:

artık çok geç :)

maile olumsuz bir cevap gelirse
    zeytinyağı mode on
    zaten sensei nin eksiğiydi :D
    zeytinyağı mode off

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lyrasirius

quote:

quote:

quote:

artık çok geç :)

maile olumsuz bir cevap gelirse
    zeytinyağı mode on
    zaten sensei nin eksiğiydi :D
    zeytinyağı mode off

bir ara PowerKiss adlı bir markayı pazarlamaya çalıştık , gerçi hala kontaklarımız var , o aralar benim de aynı şey aklıma gelmişti..işte , ne yaparsın dostum .. hayal gücümüz var ama tesis yok malesef:))

• Razer mamba alınır. Gerçi ben Steelseries alma taraftarıyım
  • Tasarım özürlüsü olmasa çok iyi işler çıkarır SS
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.İ

50$ olsa alınırdı. O fiyata daha iyileri alınabilir.
    Şarj olayı iyiymiş.

50 dolara kınzu alırsın:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde suan 3 adet mouse var. Suana dek bır yıgın mouse kullandım unlu markaların mouselerını. Ama sunu dıyecek olursam. Suan senseı kullanıyorum ve gayet memnunum basarılı mouse agırlıgı ergonomısı lazerı gercekten ıyı. Bır adet kınzu v2 pro var sıfır. Bır adet ss ıkarı var oda sıfır ayarında satılıktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.