Şimdi Ara

CES 2014: Mad Catz, profesyonel oyunculara özel 'R.A.T. TE' faresini sergiledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2014: Mad Catz, profesyonel oyunculara özel 'R.A.T. TE' faresini sergiledi

Oyuncu donanımı denildiği zaman akla gelen sayılı firmalardan Mad Catz, CES 2014 fuarı kapsamında profesyonellere özel olarak hazırladığı R.A.T. TE model isimli faresini sergiledi.

Firmanın bilindik R.A.T. serisine dahil edilen ve TE (Tournament Edition) yani turnuva versiyonu takısıyla farklılık gösteren fare, mavi ve siyah renklerin hakim olduğu oldukça ilginç bir tasarıma sahip. Teknik olarak üzerinde 8200 DPI çözünürlüğünde bir sensör barındıran ve 9 adet tuş ile geniş kaydırma tekerleğiyle gelen R.A.T. TE, özellikle azaltılan metal parça sayısı sayesinde standart farelere göre "ağırlıksız" olarak nitelendiriliyor ve gövdesi üzerinde ele tam uyum için özel ayarlama seçenekleri yer alıyor.

Mad Catz'in yeni oyuncu faresi R.A.T. TE, Şubat ayı içerisinde ortalama 80$ fiyat etiketiyle satışa çıkıyor.

CES 2014: Mad Catz, profesyonel oyunculara özel 'R.A.T. TE' faresini sergiledi

Kaynak:http://www.thinkcomputers.org/mad-catz-shows-the-r-a-t-te-gaming-mouse/

• Fare şimdi bu he mi?
  • "A4Tech X7" gerisi boş...

• Hastasıyız ama kullananlar çok iyi olmadığını söylüyor ele biraz büyük geliyormuş. Ben tasarımcı olarak gamer mouse larını kullanıyorum ele daha iyi oturup hem hassas hemde bileği çok yormadıkları için fakat bunu deneme şansım olmadı eğer deneyen ve benim gibi çizim yapıp kullanan arkdaşlar memnunsa bende alabilirim. Ya bunu ya bir kaç eski neslini. şimdiden teşekkür ederim herkese değerli yorumarı için.

• bu tasarım için kullanılacak bir mouse değil.boşlukları olduğundan dolayı eli dolduramaz.ben mimarlık öğrencisiyim g700 kullanıyorum elime büyük ama acayip rahat geliyor. yola devam yani :)

• @crashris

Uzun süre R.A.T 5 kullanmış biri olarak söylüyorum emin olun G700'den daha ergonomik bir mouse,her yeri ayarlanabilir ve ele çok iyi oturuyor.
  • transformers fare
  • özgün olacağız diye saçmalamışlar resmen. şeklini ne yapayım kullanamadıktan sonra????
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

@crashris

Uzun süre R.A.T 5 kullanmış biri olarak söylüyorum emin olun G700'den daha ergonomik bir mouse,her yeri ayarlanabilir ve ele çok iyi oturuyor.

rat 5 kullanmadım ama 2 3 gün elinizden mouse bırakmadan sizde bu yorumda bulunamazsınız. logitech özellikle uzun saatler elinden mouse bırakmayan tasarımcı farelerini oyuncu serisi ile birleştirince bunlar oluyor. ama rat denemek isterim birgn
  • Bu şekilde harbiden rahat oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crashris

quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

@crashris

rat 5 kullanmadım ama 2 3 gün elinizden mouse bırakmadan sizde bu yorumda bulunamazsınız. logitech özellikle uzun saatler elinden mouse bırakmayan tasarımcı farelerini oyuncu serisi ile birleştirince bunlar oluyor. ama rat denemek isterim birgn

Kesinlikle tavsiye ederim,yazın uzun süre boyunca oynadım R.A.T 5 şuan başka bir mouse kullanıyorum ama on numaradır R.A.T 5,Logitech de kullandım kısa bir süre o da ele çok iyi oturuyor ama dediğim gibi test etme zamanım olmadı

• Bunun biraz daha sadece ve kablosuz modeli çıksa anında konarım
  • Bu markanın RAT9 faresi ile yaşadığım ve tüketici hakem heyetine kadar giden saçma süreçten sonra bir daha bu markanın hiçbir ürününü kullanmama kararı aldım. Ne firma atılan e-postaları dikkate alıp geri dönüş yaptı ne de burada ki satıcısı sorunlu ürünün arkasında durdu. İşin komik kısmı bu markanın resmi distribütörü ve satıcısı firmanın, benzer durumun ülkemiz de ki kullanıcılar kadar yurtdışında ki kullanıcıların da başına gelmiş olması ama yine de ürünü bozan benmişim gibi bir algı yaratmaya çalışmasıydı. Kısacası bu marka farelerine takla attırsa devrim yaratsa artık benim gözüm de ürünlerinin arkasında durmayan bir marka olarak kalacaktır. Kısacası benim gözümde ÇÖP!
  • Eski metalik kasa daha güzeldi. Mavi bozmuş.

• Arkadaşlar usb de overclock edilebiliyor bu mouse, yalnız voltajı fazla kaçırmayın Optimus Prime olabiliyor.

• görüntü ve özellik olarak oyuncu fareleri daha iyi gibi olsa da işin bilekte ve gözde olduğunu örneklerini görerek çok iyi anladım. adamın elinde en kötü, dandik fare bile olsa oyununu oynuyor. touchpad la bile normal fare kullanandan daha iyi oyun oynayanlar var. counter strike gibi fps oyunlarında hem de
  • Bu fare ise bende ki A4 Tech klasik fare ne oluyor ?
  • Rahat olup olmaması bir yana,nereden alabilirim bu R.A.T ı ?

• Şuan kullanıyorum çok da memnunum. Daha önce rat 7 kullandım. Sensör problemi olduğu için şuan yatıyor dolapta... Ama bunda sensörler yenilenmiş... Sorusu olan varsa bana sorabilir... Eskilere göre en bariz özelliğ müthiş derecede hafif... Neredeyse yarısı ağılıkta.
  • Şuan kullanıyorum çok da memnunum. Daha önce rat 7 kullandım. Sensör problemi olduğu için şuan yatıyor dolapta... Ama bunda sensörler yenilenmiş... Sorusu olan varsa bana sorabilir... Eskilere göre en bariz özelliğ müthiş derecede hafif... Neredeyse yarısı ağılıkta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.