Şimdi Ara

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.175
Cevap
11
Favori
83.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pc surumu next gen mi olacak bilen biri cevaplasin lutfen
  • assassins creed unity pc versiyonu çıktığınında hemen almayı planlıyorum zaten...umarım sorunsuz yüklenir assassins creed black flag oyununu bile zar zor çalıştırdık bilgisayarda abimle...sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumong88

Lan'dan co-op yapılabilecek mi acaba?

lan oldu :D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueLost

assassins creed unity pc versiyonu çıktığınında hemen almayı planlıyorum zaten...umarım sorunsuz yüklenir assassins creed black flag oyununu bile zar zor çalıştırdık bilgisayarda abimle...sabırsızlıkla bekliyorum.

inşallah oyunun sistem gereksinimleri fazla yüksek olmaz grafikleri de iyi oyunu merakla bekliyorum
  • Freerun animasyonlarda bazı kopukluklar var sanki. İnşallah hallederler oyun çıkana kadar. Beni çok rahatsız eder çünkü
  • Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU]

Pre-order için bonus bölüme ek olarak karakterin hızına etki edecek pantolon verilecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU]

Pre-order için bonus bölüme ek olarak karakterin hızına etki edecek pantolon verilecekmiş.

İçlik de vereymiş bari malum önümüz gış
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Şu preorder bonusları ve bu mağazadan alırsan muz, buradan alırsan ananas tarzı saçma görevleri eklemeseler olmayacak... Activision kadar uçacaklar mı acaba yakında? (oyun daha çıkmadan bile doritos ve mountain dew lerin içinden çıkan kodlar ile oyun içi puan kazanabiliyorsunuz...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

yahu hız artırıcı pantalon nedir :)
  • Bazı yarış tarzı yan görevlerde bizim eski elemanları kontrol edebilecekmişiz, Altair'den Avelline'e kadar. Animus içi yarış olabilir gibi.
  • Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU]

Rift Mode diye bir şey sızdı. Galiba diğer assassinlerin dönemlerinde yaşanan şeyleri de oynayabileceğiz Unity'de. Revelations'taki mini Altair bölümleri gibi anladığım kadarıyla.

http://www.vg247.com/2014/08/26/assassins-creed-unity-rift-mode-altair-ezio-kenway/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hız arttırıcı pantalon nedir ya artık ne yapacaklarını şaşırdılar cinsel ürün lansmanı gibi :))
  • Oyunun çıkış tarihi 11 Kasım(ABD) ve 13 Kasım(Avrupa) olarak değiştirilmiş.

http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-release-date-november-11/

• quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

Oyunun çıkış tarihi 11 Kasım(ABD) ve 13 Kasım(Avrupa) olarak değiştirilmiş.

http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-release-date-november-11/

Kasım ayına alındığı iyi oldu. Eşime doğum günü hediyesi olarak aldırırım
  • beyler coop oynamak icin internet sart mi yoksa bilgisayarlari baglasak yeter mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Subject16

http://www.aralgame.com/index.php?route=product/kampanya&page=assassins-creed-unity

Keşke Watch Dogs'taki gibi bir fiyatla önsiparişe açılaydı.135 Tl nedir ya

• PEH. Ne güzel adam gibi bir fiyata alıyorduk Ubisoftları Araldan, anlaşma bozuldu galiba aralarında. İnternetten bulacağız ucuza artık ne yapak.
  • Onsiparis fiyati buysa ciktiktan sonra rahat 180 TL'yi bulur

• Bana Göre Bu Serinin En İyi Oyunları AC 2 AC Brotherhood AC Revelation dur bundan sonrası faso fiso Ezio gittiği gibi oyun bitti bu kadar
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.