Şimdi Ara

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU] (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.175
Cevap
11
Favori
83.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.9 GB güncelleme geldi inşallah düzelmiştir FPS sorunu

Edit: Değişen hiç bir şey yok aynı tas aynı hamam oyunun performansı hala çok kötü düşüşler devam ediyor, ayarları düşürün veya artırın performans hep aynı vs.

Edit 2: Ubisoft forumlarında NVIDIA'nın birkaç saat önce çıkan 347.09 Beta driverı ile 10-15 FPS artış olduğunu yazıyor millet, birazdan deneyeceğim.

Edit 3: Bende bir halt değişmedi isteyen denesin yeni driverları da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 19 Aralık 2014; 1:42:57 >
  • Şu anda Uplay üzerinden 5.4 Gb lık Patch 4 ü indiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molmehmet -- 19 Aralık 2014; 11:15:53 >
  • 347.09 beta sürücüyü kesinlikle tavsiye ediyorum. En az +10 fps artış oldu. İmzamdaki sistem ile 45-60 arası oynuyordum ultra ayarlarda, ki 60 anca çatılarda oluyordu. Betayı kurduktan sonra oyunun neredeyse %70'inde sabit 60 fps. Notre Dame'ın önünde ve benzer kalabalıklarda 45'e kadar düşerdi genelde, şimdi en düşük 51 gördüm. Yalnız dikkatimi çeken birşey oldu; yeni patch ve beta sürücü ile cpu kullanımı yaklaşık %20 arttı. Ve vram kullanımı aynı ayarlarda 200mb kadar düştü. 3.5gb kullanırken artık 3.3gb kullanıyor en fazla. FXAA ile oynuyorum bu arada. TXAA düzelmiş deniyor henüz denemedim.
  • Patch den sonra 10 dakika kadar oynayabildim ve FPS düşüşü yaşamadım ama birşeyler sanki ters gibi geldi ama çözemedim daha ..ayrıca ses sorunları yaşıyorum. ortam seslerinde çatlamalar var .... zaman zaman yüksek seste çıtlamalar oluyor..bununla ilgili bilgisi olan var mi...
  • TXAA düzelmiş, cam gibi yapıyor görüntüyü ama performansı öldürüyor. 50'lerden 30'lara düştü TXAA'ya geçince
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

Kesinlikle haklısınız. Benim tek isteğim, eski oyunlarda olduğu gibi üçlü profil seçeneğinin olması. Abim oynasın diye kendi oyunumu sildim; Uplay'in senkronizasyon olayını kapattım. Yeni oyunlarda tek profil olması kadar saçma bir şey görmedim ben.

Ben abimin bilgisayarında kendi Uplay hesabımı kurdum. İndirdiğim oyunu onun pcye aktardık. Ben çevrimiçi oynadım o çevrimdışı. Sorun olmadı. Tam tersinde de aynı şekilde bir sorun yaşamadık.
  • Patch i indirdim ve 10 dakika kadar oynayıp çıktım sorun yok gibiydi sonra tekrar girdim oyuna ve takılmalar olduğu gibi yerinde ...bravo ubi oyun boyutunda patch gönder sonra hiçbirşey değişmesin.. bu oyunu tarihin tozlu raflarına kaldırıp ubi nin esaslı bir kazığı olarak anacağız...ubi nin "Beyond good and evil" gibi klasikler çıkardığı günleri hatırlaması lazım bir an önce...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molmehmet -- 19 Aralık 2014; 18:31:03 >
  • KFK kullanıcısına yanıt
    O da bir seçenek; ancak benim şikayet ettiğim nokta da bu. Neden böyle bir zahmete katlanalım ki? Mis gibi, artık standart haline gelen üç profil slotu vardı bu seride. "Yenilik" adı altında bir şeylerin mahvedilmesi çok yaygınlaştı...
  • Şu Ubisoft nexgen grafikleri çok abarttı yada nex gene geçmek için henüz herken

her yeri en ince detayına kadar modelleyip kaplamışlar,birde üstüne her tarafa insan basmışlar oyun tabi kasar,düşük fps verir...O yüzden orta seviye kartlar bile sıkıntı çıkarıyor,gidip 700-800tl ye kart alacağızda adam gibi oynayacağız ohooooooo

Watch dogs'da da aynı olay her yer aşırı detaylı ama oyunun grafikleri hiç güzel durmuyordu,sadece objelere binalara yaklaşıp dibine girince aşırı detaylı olduğunu farkediyorsunuz...
  • Beyler oyunu yeni yükledim %5 falan oynadım daha ama aynı anda 2 silah alamıyomuyum yanıma. Ya mızrak alıyor ya kılıç. 2sini birden alamıyor muyum?
  • -Lanaya- kullanıcısına yanıt
    Hayır alamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Hayır alamazsın.

Niye öyle bir saçmalık yapmışlar :(
    Neresi saçma?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Neresi saçma?

Adam şimdi yanına hem mızrak hem kılıç alamıyor mu? Kılıcı koyacağı yerde belli.
    O silahların da bir ağırlığı var herhalde katır değil bizim eleman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O silahların da bir ağırlığı var herhalde katır değil bizim eleman

Oyun bu yahu, Adamlar 50 tane silah alıyor yanına diğer oyunlarda. 1 Kılıçtan ölmez adam

Grafikler ve Şehir tasarımı mükemmel olmuş yalnız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lanaya- -- 19 Aralık 2014; 22:37:01 >
    Orası öyle ama biraz da denge olayı bence, mantıklı böyle bir oyunda.

Grafik ve tasarımlara laf eden çarpılır zaten
  • oyunu yeniden denedim ve bi nebze oynanacak hale gelmiş ama vaadettikleri düzelme kesinlikle yok nvdianın beta driveride yaradı gibi normal full driver çıktıgında daha iyi olacaktır
  • Adamlar bu oyun için NVIDIA'ya resmen update yolluyorlar. Dikkat edin her yamadan sonra NVIDIA'ya güncelleme geliyor.
  • Update'ler optimizasyon dışında önemli bir şeyleri düzeltiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.