Şimdi Ara

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU] (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.174
Cevap
11
Favori
83.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sequence 9 u bitirdim çok kalmadı oyunun bitmesine ve kasa kasa oynamaktan zevk alamadım bu saatten sonra 100 tane performans yaması çıkarsalar nolur ki verdiğim para haram zıkkım olsun bunlara ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun konsollarda bile kastığına göre bu grafikler fazla geldi bence bu nesile optimizasyonda o yüzden bu kadar sıkıntı yaşıyorlar Watch Dogs gibi downgrade li çıkarsalar böyle problemler olmazdı ama bu seferde milletin gözünden iyice düşeceklerdi onlarda mecbur bu şekilde sürdüler piyasaya. Çizgisel bir oyun olsa gene problem olmazda koskoca şehir yükleme ekranı olmaksızın kapalı mekanlarda dahil hesaba katınca böyle olması normal birde üzerine kalabalık bir şehir atmosferi yaratmaya çalışmışlar onlarda işin içine girince oyunda FPS düşüşleri normal oluyor. Bikaç yıl içinde çıkacak donanımlarla uçar bu oyun ama şimdilik ben yamalarla pek bir optimizasyon sağlayacaklarını sanmıyorum anca grafikleri detayları falan kısarlar öyle FPS'yi yükseltebilirler. Ubisoft zaten bu optimizasyon işinde sürekli çuvallayan bir firma tek yaptıkları grafikleri kısarak FPS artışı sağlamak olacaktır.

• Arkadaşlar önceden bahsi geçti mi bilmiyorum ama oyun a son 1.3 patchi yükledim ama şu anda sinir bozucu ses çatlamaları yaşıyorum( ses kartım sound blaster z ve logitech 5.1) ve oyun 10 - 15 saniyeliğine donuyor sonra devam ediyor. Donma değil de ses çatlaması sorunu yaşıyan var mı acaba ?
  • 1.3 yükledim anlık fps düşmeleri devam ediyor ama öncesine göre daha stabil diyebilirim çok az da olsa fps iyileştirmesi var ben oyunun hikaye modunu bitirdim yan görevler için tekrar başladım.
  • Askerlik bitsin ilk işim bu oyunu oynamak.simdilik resimlere bakmakla yetiniyorum

• De La Resse (idi sanırım) öldükten sonra

Bu kısımdan sonra yeni bölüme geçmek istediğimde sürekli ACU.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. 1.2 ve 1.3 Update'lerini yaptım. Fakat yine de çözüm olmadı. Var mı bu sorun ile karşılaşan?

• Megersem oyunun basaldigi yer Rogue nin bittiği yermis. Vay anasini be. Bu arada yanlislikla Elisenin ihtilal sirasinda öldüğünü okudum. Olmeyeydi iyiydi. Üzüldüm. Hem spoiler yedigime hem oldugune. Aam daha cok spoiler yedigime

• Şu armor açma mevzusu don lastiği gibi uzatılmış da uzatılmış. Zaten şehirde köpek gibi bilmecesine koşturuyoruz gel bir de mahzende saçma sapan atla zıpla! Kendi yerim zaten lan, getirir bir merdiven dayarım boyum yetmiyorsa nedir bu mevzuyu uzatma! Bu moronluktan kurtarmaları lazım bu seriyi!

Bir de ölü soyuculuğumuz, rastgele konumlandırılmış saçma sapan sandıklar, kule tırmanmaları felan. İstihbarat ofisini buldur bana o semtteki, ne bileyim kendi istihbarat ağımı kurdur, sivillerden faydalanayım, bir kartalım olsun onu uçurayım şehri gözetlesin yeter ki bırak şu kule tırmandırmayı aga! Yıl olmuş bilmem kaç insanlar değişiyor binalar modernleşiyor ben hala kule tırmanıyorum onca milletin gözü önünde! Ya abi koskoca katedralin içinde saman arabası nedir ya?
  • Modern dünya konusunda böyle saçmaladıkları için serinin en kötüsü ünvanını hak ettiler gözümde.
  • İ5 4670 ve 280x ekran kartıyla oyun kasar mı acaba optimizasyon sıkıntısı ve buglar devam ediyor mu

• Arkadaşlar amd fx-6300 R9 270 ekran kartı var. Oyun gereksinimlerinde 6gb ram yazıyo yok artık bende 4gb ram var oynayamayacak mıyım

• 1.3 güncellemesini yükleyip de bir fark olmadı diyenler. Güncellemeyi yanlış yere yüklemiş olabilirsiniz benim gibi. Benim oyun Assassin's Creed klasöründeydi, güncelleme Assassins Creed klasörüne kurulmuş. Ben de güncelleme oldu diye mal gibi oyuna girip 'bu ne böyle aynı oyun' deyip kapattım. Şimdi doğru klasöre güncelleme kuruyorum.
  • Deluxe Edition satın aldığımızda oyunu oynayabilecek miyiz? Oyun bende mevcut değil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

1.3 güncellemesini yükleyip de bir fark olmadı diyenler. Güncellemeyi yanlış yere yüklemiş olabilirsiniz benim gibi. Benim oyun Assassin's Creed klasöründeydi, güncelleme Assassins Creed klasörüne kurulmuş. Ben de güncelleme oldu diye mal gibi oyuna girip 'bu ne böyle aynı oyun' deyip kapattım. Şimdi doğru klasöre güncelleme kuruyorum.

benim güncellemeyi uplay otomatik yapıyor o yüzden yanlışyere atma ihtimali yok.. oyun da hiçbir değişiklik yok .. öyle de kasıyor böyle de kasıyor.. ancak bir oyun bu kadar rezalet çıkarılabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizz

patch 10 la duzelecek sorunlar.. patch 20 ile ubisoft bizi ucuracak.. biliyolardi bu patch in fayda saglamayacagini, bedava dlc, season pass alana bedava oyun ayagina milleti uyuturuz dediler heralde.

patch 50 yle düzelirse iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamboi

quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

1.3 güncellemesini yükleyip de bir fark olmadı diyenler. Güncellemeyi yanlış yere yüklemiş olabilirsiniz benim gibi. Benim oyun Assassin's Creed klasöründeydi, güncelleme Assassins Creed klasörüne kurulmuş. Ben de güncelleme oldu diye mal gibi oyuna girip 'bu ne böyle aynı oyun' deyip kapattım. Şimdi doğru klasöre güncelleme kuruyorum.

benim güncellemeyi uplay otomatik yapıyor o yüzden yanlışyere atma ihtimali yok.. oyun da hiçbir değişiklik yok .. öyle de kasıyor böyle de kasıyor.. ancak bir oyun bu kadar rezalet çıkarılabilirdi

Evet dediğin gibi hiçbir değişiklik olmadı oyunda. 1.4 ile FPS düşüşünü düzeltecekler deniyor bakalım birkaç haftaya da o çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: barissch

Arkadaşlar amd fx-6300 R9 270 ekran kartı var. Oyun gereksinimlerinde 6gb ram yazıyo yok artık bende 4gb ram var oynayamayacak mıyım

Cok sık fps dususu yasarsin hocam.ayni sorundan bende muzdaribim.gtx 770 le ultra oynuyamiyorum ram yuzunden.en yakin zamanda 4 gb daha alcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 29 Kasım 2014; 16:54:35 >
  • Ben 1.3 patch ini yükledikten sonra fps artışı oldu. eskiden şehir içinde 45 -50 fps, çatılarda sabit 60 fps alabiliyordum ve ayrıca ani takılmalar oluyordu. Ani takılmalar düzeltilmiş, fps de artık çok dalgalanmıyor. genellikle 50 -60 arası oynuyor. Bence bu yama ile baya düzeltmeler yapılmış. Bide farcry a el atsalar ani takılmalar çok fazla.
  • Haklısın kardeşim ram'i 8 yapmak mecbur oldu artık

• fx6300 - r9 280x - 12gb ram ile akıcı oynamak mümkün mü_

Ultra ayarlarda kaç fps alınır?

Ben canım sıkılmasın diye kurmaya korkuyorum var mı benzer system?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.