Şimdi Ara

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU] (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.174
Cevap
11
Favori
83.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuon

Bende de ram 5 gb nin üstünde sürekli. Sende bir sorun olduğu kesin.

Kullandığınız programın adı nedir Cpu,Ram,Gpu yu gösteren birde ben oyun içinden bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

quote:

Kullandığınız programın adı nedir Cpu,Ram,Gpu yu gösteren birde ben oyun içinden bakayım.

MsıAfterburner yükleyip bir kaç ayarlama yapman gerek google da aratıp bulabilirsin.
  • quote:

quote:

Arkadaşımda r9 270 x olmayan var o da bu ayarlarda aynı fps yi alıyor hız aşırtarak. Siz ramleri iyice kontrol edin gerekirse yerlerini falan değiştirin.
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşımda r9 270 x olmayan var o da bu ayarlarda aynı fps yi alıyor hız aşırtarak. Siz ramleri iyice kontrol edin gerekirse yerlerini falan değiştirin.

RAM'ler ;

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU]

Driver 02.11.14 ,Environment high, texture high , shadows low , Ambient Occlusion Ssao, AA'da FXAA, 1440X900

Driver 02.11.14 Ultra ayarlar sadece AA=FXAA

Driver'ıda güncelledim yapacak bişey kalmadı artık yeni güncellemeyi bekleyecez.Ultra ile high ayarlar arasında pek fps oynamıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantom7 -- 18 Kasım 2014; 12:29:23 >

• quote:

Driver'ıda güncelledim yapacak bişey kalmadı artık yeni güncellemeyi bekleyecez.Ultra ile high ayarlar arasında pek fps oynamıyormuş.

Hız< aşırtma yapmadın sanırım hocam neden yapmıyorsun? zaten 20 fps alıyorsun ortalama onunla beraber 25 fps ye çıkacak.
  • quote:

quote:

Hız< aşırtma yapmadın sanırım hocam neden yapmıyorsun? zaten 20 fps alıyorsun ortalama onunla beraber 25 fps ye çıkacak.

Hocam 20 fps yazdığına bakma sen bayağı dalgalı benimki çok rahatsız ediyor.Hız aşırtmayı bilmediğim için yapmadım hiç, artık yeni güncellemeyi bekleyecem mecbur.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam 20 fps yazdığına bakma sen bayağı dalgalı benimki çok rahatsız ediyor.Hız aşırtmayı bilmediğim için yapmadım hiç, artık yeni güncellemeyi bekleyecem mecbur.

Yahu program var hatta içinde gelmiş olması gerek cd si ile gpu tweak diye yoksa indir yükle gpu clock u 1100 memory i 6000 hz ye al yani son ayara zaten orjinalinde olan bir şey neyse sen bilirsin artık.

• Su dustugumuz hallere bak... Herkeste deli gibi sistemler var ve milletin konustu 20 / 25 fps :(

Ubisoft, yaktin bizi cira gibi... :(

Saka bir tarafa arkadaslar, benim sistemimde bir zamanlarin efsanesi GTX 590 var...

acaba bu karti elden cikarip, yeni bir karta geceyim mi? Sizce bu oyun icin deger mi ?

Yoksa GTX 590 nin daha omru var mi ?

Yaw bu grafik karti satan firmalari anliyorum.. onlarda cep telefonlari gibi 2 yilda bir urun satmak istiyorlar... adamlarda ekmek yemek istiyor..

yanliz kardesim biz memlekette dolar ile maas almiyoz... TL giderek zayifliyor... Butun bu parcalar hep doviz ile geliyor...

memlekette PC toplamak cep yakmaya basladi.. bir zamanlar 2000 dolar yaklasik 3600 TL aldigim sistemi bugun 6000 TL toplayamam... :( yazik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

quote:

beyler yardım edebilcek varmı oyunu hiç bir şekilde açamıyorum.acu.exe çalışmayı durdurdu diyor

Ben de sabahtan beri 0xc000007b hatasını alıyorum. Denemediğim şey kalmadı bir türlü olmuyor. Sinir oluyorum şu windows'a. Eskiden XP-win98 çakışması olurdu. Şimdi 32 bit-64bit.

Direct x dosyalarini oyunun exesinin oldugu yere atarsan olur.internetten bulabilirsin o dosyalari

SysWow64'teki dll'leri exe'nin yanına attım, yine olmadı. Bende çözüm bitti olmayacak bu iş..

• quote:

quote:

quote:

quote:

beyler yardım edebilcek varmı oyunu hiç bir şekilde açamıyorum.acu.exe çalışmayı durdurdu diyor

Ben de sabahtan beri 0xc000007b hatasını alıyorum. Denemediğim şey kalmadı bir türlü olmuyor. Sinir oluyorum şu windows'a. Eskiden XP-win98 çakışması olurdu. Şimdi 32 bit-64bit.

Direct x dosyalarini oyunun exesinin oldugu yere atarsan olur.internetten bulabilirsin o dosyalari

SysWow64'teki dll'leri exe'nin yanına attım, yine olmadı. Bende çözüm bitti olmayacak bu iş..

http://www.youtube.com/watch?v=N9hANQyisDo hocam birde bunu dene

• yani sistem gereksinimlerine bakmadan indirirsen böyle olur direcxt 11 istiyomuş . 36 gb torrenti akk ile indirdim 2 gunde . ubisoft bitirdin beni
  • berjk B kullanıcısına yanıt
    kartınız nedir ? dx 11 istemeyen oyun kaldı mı ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Torrent'i atsana

• quote:

Orijinalden alıntı: sroad

kartınız nedir ? dx 11 istemeyen oyun kaldı mı ki?

9800 gt . Black flag istememisti. Sadece ac serisini oynuyorum

Anladım o kartla bu oyun zaten oynanmazdı diye düşünüyorum millet 980 ile fps düşmesi yaşayabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sroad

Anladım o kartla bu oyun zaten oynanmazdı diye düşünüyorum millet 980 ile fps düşmesi yaşayabiliyor

Maalesef eskidi sistem yenileyecegiz artik . Oyunu bi goriyim istedim ama nasip degilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Hikaye bitti sonunda, ver elini Co-Op

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU]Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU]

nick ney? atam arkadaslik oynayak co-op.

yeni sisteminiz şimdiden hayırlı olsun o zaman

• Bugun gt750m ile denedim oyunu bazı kalabalık yerlerde 20 fpsye dussede oyun medium kalitede 25 fps civari calisiyor ki oynanabilir seviyede bence :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gizmo_x kullanıcısına yanıt
    2. resimde nickim yazıyor hocam zaten Atın arkadaşlık oynarız ama şu 1-2 gün giremeyeceğim sınavım olduğu için ondan sonra akarım
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.