Şimdi Ara

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.174
Cevap
11
Favori
83.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koftehor1

Gtx 760 oyunu açar mı lütfen bi cevap verin

GTX 760 güçsüz bir kart değil elbette açar, performansı gereksiz yere düşüren gölge ve MSAA gibi detayları yükseltmezseniz SMAA ile oynarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

quote:

GTX 760 güçsüz bir kart değil elbette açar, performansı gereksiz yere düşüren gölge ve MSAA gibi detayları yükseltmezseniz SMAA ile oynarsınız.

Açar.Bende ilk başta r9 280 desteklemiyor sanmıştım ama bu sabah eurogamer da desteklenen ekran kartlarında desteklediğini öğrendim. Senin ekran kartınıda destekliyor oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

quote:

Orijinalden alıntı: Kukumela

quote:

Desteklenen gpu lar eurogamer sitelinde açıklandı nvidia gtx680,700 serisi amd için ise 7970,r9 200 serisi. gtx 900 serisini göremedim ben galiba oyun çıkmadan önce güncelleyecekler
    Kaynak için telefondan nedense linki koyamadım

Desteklenen ne demek oluyor tam olarak.

Bu ekran kartları öneriliyor demek mesela mobil gpu lar oyunu açar ama performans beklemeyin demişler açıklamada

Ben bu ekran kartlarına göre optimize edilen diye biliyorum desteklenen kart olarak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Desteklenen gpu lar eurogamer sitelinde açıklandı nvidia gtx680,700 serisi amd için ise 7970,r9 200 serisi. gtx 900 serisini göremedim ben galiba oyun çıkmadan önce güncelleyecekler

Bu ekran kartları öneriliyor demek mesela mobil gpu lar oyunu açar ama performans beklemeyin demişler açıklamada

Ben bu ekran kartlarına göre optimize edilen diye biliyorum desteklenen kart olarak.

Tamam bende onu diyorum zaten

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yahu ben de biliyorum bu kartlar öneriliyor : ) sen öyle yazmıştın öneriliyor derken mesela bu kartlar ultrada açacak mı demek onu soruyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yahu ben de biliyorum bu kartlar öneriliyor : ) sen öyle yazmıştın öneriliyor derken mesela bu kartlar ultrada açacak mı demek onu soruyorum.

tamam anladım ultrada açmaz hepsi ultra için r9 290x ile gtx 780 e sahip olmak lazım olacak gibi duruyor yine de oyun çıkmadan kesin konuşmamak lazım

• Reklamı beni benden aldı
  • Minimum sistem gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit işletim sistemi mecburi)
    İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz ya da AMD FX-8350 4.0 GHz
    Bellek: 6 GB
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 ya da AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM gerekli)
    Sabit Disk: 50 GB boş alan
    Ses Kartı: DirectX 9.0c destekli ve son sürücülere sahip bir kart

Önerilen sistem gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit işletim sistemi mecburi)
    İşlemci: Intel Core i7-3770 3.4 GHz ya da AMD FX-8350 4.0 GHz veya daha üst modeller
    Bellek: 8 GB
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 ya da AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM gerekli)
    Sabit Disk: 50 GB boş alan
    Ses Kartı: DirectX 9.0c destekli ve son sürücülere sahip ses kartları
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

quote:

Teşekkür ederim hocam cevabınız için. Minimum 680 isteyince açmaz diye endişe etmiştim

• Bu oyun bana serinin en iyi oyunu olacakmış gibi geliyor.Karaktere kanı acayip ısındı

• Ubisoft harbi şaka gibi bir firmasın la keşke olmasan oyun dünyasında yararından çok zararın var yeminle.
  • Şimdi minimum gtx 680 istiyor oyun yani ben gtx 570 ile oynayamaz mıyım? LOW ayarda bile oynamayacak olmam anlamına geliyor bu min gtx 680 istediğine göre ama son zamanda çıkan Ryse, Mordor, Evil Within, FIFA 15, Project Cars falan hepsini oynadım bu kart ile. Ne saçma bir gereksinimdir bu ya hiç mi optimizasyon ile uğraşmıyor bunlar.
  • Assassins creed serisini uzun zamandir oynuyorum. ACIII den sonra black flag gibi bir oyun geldigi icin cik sasirdim ama daha yeni black flag oynama imkani buldum Ubisoft gercekten yaptigi oyunlarin hakkini veriyo ve unity nin trailerini gordukten sonra iste assassin creed bu dedum hem gorsel acidan en ust seviyede hem de eskisi gubi avrupa da geciyor. Sabursizlikla bekliyoruz bakalim

• NVIDIA olanlar yaşadı (680 ve üstü)

• busterr kullanıcısına yanıt
    Güzel bir tanıtım videosu hazırlamışlar.Yalnız oyunun grafikleri gerçekten harika görünüyor.Epey fark yaratmış bu nvidia teknolejileri.Oyun gümbür gümbür geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 29 Ekim 2014; 22:31:58 >

• Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU]Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU]

Hiç beklemiyordum böyle birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 30 Ekim 2014; 18:21:08 >

• archVillain A kullanıcısına yanıt
    Ne güzel işte 2. Dünya Savaşı'nda geçen bir AC'miz oldu
    Şaka bir yana ilginç gözüküyor zaman kavramına birşeyler oluyor sanırım keşfetmeli yan görev gibi birşey olabilir bakalım.

AC3 ün ek paketlerinden sonra bekliyordum ben şahsen. 4 te olmamasına şaşırmıştım aslında.
    Bu arada bana çalışıyor Ubisoft, Eyfel Kulesine tırmanmayı çok isteydiydim önceki sayfalarda, kırmamışlar beni
    Yuh o neydi. Ezber bozan cinsten bir video oldu. Arno Animus ile nasıl geleceğe gidebilir? Acep Desmond (veya ana karakter herkimse) Arno'nun görünüşü ile mi o yerlere gidiyor?
  • @siberarmi

Seni dinlemişler. Hatta biraz fazla dinlemiş olabilirler. Spoiler'da bu olayla ilgili 2 SS varda uyarayım baştan.

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU]

Şununla alakalı birşey bu sanırım.

@Nén-El

Arno ile alakası yok hocam ana senaryoya bağlı değil bu olay. Watch Dogs'daki digital tripler gibi bağımsız içerik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 30 Ekim 2014; 19:49:03 >

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.