Şimdi Ara

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.175
Cevap
11
Favori
83.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konsol fanlarını oyun çıktığında göreceğim, bu yılın en iyi oyunlarından ikisi AC Unity ve Far Cry 4 olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Konsol fanlarını oyun çıktığında göreceğim, bu yılın en iyi oyunlarından ikisi AC Unity ve Far Cry 4 olacak.

Shadow of Mordor
    Dark Souls 2
    Bayonetta 2 falan varken pek sanmıyorum Ubi oyunları 9 ortalamasını tutturamıyor bu kafayla. Her sene AC çıkartma peşinde olduklarından böyle oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 23 Ekim 2014; 14:23:31 >
  • Mactavish- M kullanıcısına yanıt
    AC Unity zirveye oynar bence. Bu sene zayıf bir yıl oldu zaten. Yapımcılar herşeyi 2015'e bırakalım dediler. Gelecek sene rekabetli olacak baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

AC Unity zirveye oynar bence. Bu sene zayıf bir yıl oldu zaten. Yapımcılar herşeyi 2015'e bırakalım dediler. Gelecek sene rekabetli olacak baya.

WD vakası olursa bu oyun fena patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

WD vakası olursa bu oyun fena patlar.

WD'nin sistem gereksinimleri daha düşüktü.Bazı yerlerde de konsolda Pc'nin medium-high ayarlarında olacağı söyleniyor. Ubisoft bu kafayla uzun müddet yaşamaz.
    Geçen senenin en iyi kartı şimdinin minimumu olmuş, okuyup okuyup gülüyorum artık

• açıklanan sistem gereksinimleri hiç gerçekçi değil fakat artık bir zamanların crysis'i gibi görünce hayretler içinde kalabileceğimiz kalitede grafikler görmenin vakti geldi. yıllardır grafik kalitesi yerinde sayıyor. böyle yazdım diye iyi bir ekran kartım var zannetmeyin; her oyunu da herkes oynayamasın, bir zahmet üst seviye kartların da alınmaya değer sebepleri olsun. donanımı yetmeyen benim gibiler de beklesin biraz, 1-2 sene geriden takip etsin oyun piyasasını. AC Unity diye bir oyun çıkmasaydı neyimiz eksik olacaktı; oyun çıkınca illa oynayacağız diye ölmeye gerek yok.
  • 4k için herhalde 8x 980 SLİ İstiyecek
  • Bu nasıl sistem gereksinimi kardeşim şaka mısınız siz bu arada imzamdaki sistemle herşey kapalı lowda oynar mıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • torata90 kullanıcısına yanıt
    O kartla 4'lü sli yapsan kurtarmaz.
  • Kim Jong Un ortalığı karıştırmaya çalışıyor, sakin olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

O kartla 4'lü sli yapsan kurtarmaz.

Farkındayım hocam gtx 750 veya 750 ti düşünüyorum. Ama bu kartlada wd oynuyorum rahat şekilde. 30fpsde video bile çekebiliyorum

• Gtx 760 direct cu 2 var açar mı oyunu diğer özellikleri karşılıyor sistemim. Ubisoftun yaptığı resmem saçmalık yeni çıkan ve çıkacak oyunlara baktığımızda hiç bböylesine abartı bir sistem ihtiyacı görmüyoruz ubisoft yine optimizasyon özürlü bir oyun yapmış eğer resmi gereksinimler buysa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistem gereksinimlerinin fake olduğu belli. Burada ubisoft'tan bahsediyoruz. Ac oyunlarını her zaman düşük ekran kartları ile oynanılabilir halde tuttu adamlar. Ayrıca satış rakamlarını düşürmesine neden olacak şeyleri kolay kolay yapmaz. Ac4 minimum 2 gb ram isterken bu oyunda 6 gb ram istemesi pek mantıklı değil. Minimum 4 gb ram olur bence. Ekran kartı konusuna hiç girmiyorum. Resmi açıklamayı beklemekte fayda var. Tahminen ac4'e benzer sistem gereksinimi olacak.

• Valla adamlar konsolda oynayin diyorlar resmen..e zaten simdi paraya kiyip en iyi ekran kartini alsan seneye yine minimum listesine girmiyceginin garantisi yokki..insanin zoruna gider yemin ederim..turkce altyazi hemen ciksa aslinda katlanilir bunlara ama yamalarda cok gec cikiyor malesef..

• quote:

Orijinalden alıntı: rdlsln

sistem gereksinimlerinin fake olduğu belli. Burada ubisoft'tan bahsediyoruz. Ac oyunlarını her zaman düşük ekran kartları ile oynanılabilir halde tuttu adamlar. Ayrıca satış rakamlarını düşürmesine neden olacak şeyleri kolay kolay yapmaz. Ac4 minimum 2 gb ram isterken bu oyunda 6 gb ram istemesi pek mantıklı değil. Minimum 4 gb ram olur bence. Ekran kartı konusuna hiç girmiyorum. Resmi açıklamayı beklemekte fayda var. Tahminen ac4'e benzer sistem gereksinimi olacak.

Fake değil maalesef İnanmıyorsanız Steam sayfasına bakın.

• Ezio ilk çıktığında Altair i istiyoruz diyorlardı insanlar. Halkımız yeniliğe gerçekten kapalı:)

• Beyler gtx750 veya gtx750 ti oyunu hangi ayarda oynatır? 1080p medium oynatır mı 30fps de?

• Sistem gereksinimleri doğruymuş. Steam sayfasında da açıkladılar. Ben watch dogs gibi bekliyordum minimum gereksinimleri,belki işlemciyi daha yüksek isteyebilir diyordum kalabalık sahnelerden dolayı. Adamlar bunun da bayağı bir üstüne çıktılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 23 Ekim 2014; 21:59:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdlsln

sistem gereksinimlerinin fake olduğu belli. Burada ubisoft'tan bahsediyoruz. Ac oyunlarını her zaman düşük ekran kartları ile oynanılabilir halde tuttu adamlar. Ayrıca satış rakamlarını düşürmesine neden olacak şeyleri kolay kolay yapmaz. Ac4 minimum 2 gb ram isterken bu oyunda 6 gb ram istemesi pek mantıklı değil. Minimum 4 gb ram olur bence. Ekran kartı konusuna hiç girmiyorum. Resmi açıklamayı beklemekte fayda var. Tahminen ac4'e benzer sistem gereksinimi olacak.

Ac 3 de sorunluydu watch dogs da .

• Geçen ilkbahar R9 270X aldım 3-4 yıl sürekli ultra ayarlar olmasa bile götürür rahatça diyordum da seneye eskiyecek kartım bu gidişle
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.