Şimdi Ara

Asus'un çift işletim sistemli tableti ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Asus'un çift işletim sistemli tableti ortaya çıktı

Las Vegas'taki CES 2014 fuarına saatler kala Asus'un ipuçlarını vermeye başladığı çift işletim sistemli tablet modeli internete sızdırıldı.

Yanlışlıkla YouTube üzerinde yayınlanan ve sonra kaldırılan bir videoda ortaya çıkan model Transformer Book Duet ismini taşıyor. Cihazın model numarası ise TD300.

Windows 8 ve Android işletim sistemine sahip olan cihaz işletim sistemleri arasında sadece 8 saniyede geçiş yapabiliyor ve bu süre bir rekor. Geçiş, tablet sadece klavye aparatına oturtulduğu zaman oluyor. Ayrıca bu geçiş tek bir dokunuşla gerçekleşiyor.

Bu detaylar haricinde tablet modeli hakkında herhangi bir bilgi yok. Yarın başlayacak fuarda tüm detayların ortaya çıkması bekleniyor.  

Kaynak:http://www.androidauthority.com/asus-transformer-book-duet-android-windows-8-tablet-laptop-ces-2014-329956/

• Tanda reklamı olan transformek book triodan farkı;
    İki işlemcinin de ekranda (tablette) olması galiba.
    Dockta da pil ve klavye var !
    Asus yenilikte çığır açıyor ama süreklilikten kaybedecek gibi !

Yanılıyor muyum ?

• Samsung Ativ Q vardı bir zamanlar ve iki işletim sistemi arasında geçiş anlık oluyordu. Buradaki gibi 8sn bir rekorsa eğer, Samsung'unki başka bir şey olmalı :) Telif haklarından dolayı iptal edilmiş ya da gecikmiş olmalı bilinmez ki hala ortada yok...

• En yenilikci firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asus u her zaman takdir etmişimdir. kendine has özellikler olan bir firma. kendime ve birçok tanıdığıma asus bilgisayar aldırdım sağolsun hiçbir zaman yüzümü kara çıkarmadılar
  • Ativ q iptal edildi ve piyasaya çıkmayacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.