Şimdi Ara

Mutfak tezgahı olarak masif panel kullanımı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni yaptırdığım beyaz mutfağımız için masif panel tezgah kullanmayı düşünüyoruz. Şekilde güzel örnekler mevcut:

Masif tezgah

Sanırım bakımı diğer tezgah malzemelerine göre biraz zor. Ancak görünüş açısından epey hoşumuza gitti.

Sorum şu: Bauhaus ve Ikea da bulunan masif tezgahlar, mutfak kullanımı için uygun mudur? Fiyatları gayet uygun. 150 tl sanırım 2000X600X28 bir panel. Bir de üzerine yağ sürülmesi öneriliyor Ikea da. Bu yağdan başka ne kullanılabilir tezgahı korumak için?

Not: Tadilat, dekorasyon bölümü kesinlikle olmalı DonanımHaber forumlarında.

• Masifler 1. jeolojik zamanda ortaya çıkmış,deprem riski az alanlardır.Yıldız dağları,Mardin,Menteşe yöresi,Kırşehir,Bitlis bu alanlara örnektir.

Sorunuzla ilgili bir fikrim yok hocam.Konuyu yukarı çıkartalım.
  • Lu£ kullanıcısına yanıt
    Ne dediğinizi pek anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkilic

Ne dediğinizi pek anlamadım?

Sorduğunuz soruyu bilmiyorum.Konunuz aşağıya düşmüş yukarıya çıkardım hocam.Belki bilen birisi görür diye.
  • Bu site içinde de masif panel ürünler hakkında çok güzel bilgiler hocam. Göz atmanızı tavsiye ederim.
    http://www.e-masifpanel.com
  • Ağacın doğallığından hayatımıza sızan masif panel, saflıktır, sıcaklıktır… Hayallerimiz için bir esin kaynağıdır. Güç ve beraberinde güvenilirliğin getirdiği performanstır.

İç ve dış tüm mekânlarda sınırsızca var olabilen doğallıktır. Masif oluşunu ağacın doğallığından alır, Panel oluşunu ise, mühendisin zekâsından… Artık bir sanat olmaya hazırdır O. Onu da önce sizin hayallerinizden, sonra marangozun ustalığından alır masif panel…

Mutfak tezgahı olarak masif panel kullanımı hakkında

• Mutfak tezgahı için ahşap masif tezgah hakkında bilgi edinmek isteyenler aşağıdaki linkten bilgi alabilirler.
    https://www.dekordiyon.com/ahsap-mutfak-tezgahi/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.