- x
Lg Smart Tv Kanal ekleme Sorunu [Acil]
5 Cevap2073 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

866 Mesaj
5 Ocak 2014; 17:09:41 

Arkadaşlar uzun zaman önce aldığım LG'nin La640s modelinde kanallar stabil degildi sürekli kaybolup geri geliyordu farklı isimlerle rahatsızlık duydugum için sıfırlama gereksinimi duydum ve yaptım fakat şimdide liste tam olarak gelmiyor örnek " Kanal d,fox tv , atv hd, atv, show tv , show turk, star, bu kanallar yok hd olarak eksik de çok herhangi bir üyeligim yok biryere tv ye internetide tanıttım belki bir faydası olur diye fakat olmuyor önceden internet bile yokken servisin kurdugu ayarlarla hd olarak seyedebiliyordum kanalları. Yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam gekiyor hangi frekansı girmem gerekiyor, sabahtan beri araştırdım fakat denedigim herşey sonuçsuz kaldı servisin yaptıgı işlemi bilen varsa yazabilirmi.

6346 Mesaj
5 Ocak 2014; 19:21:20 

manuel kanal aramaya gir
Frekans : 11844
Polarizasyon : Dikey (V)
Sembol oranı (Symbol Rate): 02222
FEC : 3/4
veya
Frekans : 12729
Polarizasyon : Yatay (H)
Sembol oranı (Symbol Rate): 30000
FEC : Otomatik

bu kanalları tarat ama ağ araması kutucuğunu işaretle taratırken. ayrıca parasız olarak sadece hd olarak, trthd, trt1hd, ahaberhd, atvhd ve semerkand tvhd izleyebilirsin sadece.

yok size imza mimza, şımarıyorsunuz sonra...

464 Mesaj
5 Ocak 2014; 22:37:19 

uydu ekle de ve 2. bir uydu varmış gibi turksatın avrupa frekanslarını gir tarat bulursun inş. bende de beyaz tv tv 8 bazı kanallar yoktu bi ara; "bi tane uydum var bu uydu 2 neymiş zaten uydu bir bölümüne istediğin frekansı girip güncelleme yapabiliyorum" demiştim ve silmiştim.sonra öğrendimki bizim tv lerde 2 uydu olmasa bile uydu ekle bölümünden ekleme yapmak lazımmış..inşallah sorunun hallolur.

Sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte
akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,
tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol,
her ne olursan ol,ya olduğun gibi görün,ya göründügün gibi ol

866 Mesaj
7 Ocak 2014; 9:20:17 

Eve geçince deniyeceğim arkadaşlar, teşekkür ederim. Sonucu tekrar yazalım.

7 Mesaj
17 Haziran 2014; 11:56:06 

Hala eve geçememiş

18 Mesaj
17 Ağustos 2014; 0:52:53 

merhabalar.ben de lg la860v kullanıcısıyım.dün tv ye gelen yazılım güncellemelerini kurdum tv ye.ondan sonra bazı kanallarda gidip gelmeler olmaya başladı.defalarca sinyal yok uyarısı aldım ne yapabilirim bu konuda yardım lütfen..

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » Tv Genel » Lg Smart Tv Kanal ekleme Sorunu [Acil]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172