Şimdi Ara

___***SATA DİSKİ EN FAZLA 130 GB GÖZÜKÜNLER***___

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer yüklediğiniz,düz Windows XP(Servis Paket yüklü olmayan)ise,hard diskiniz en fazla 130 GB olarak gözükecektir.

Servis Paket 2 yüklü Windows kuruyorsanız sorun yok,ama kullanmıyorsanız,Windows'u 130 GB olarak kurup,daha sonra,

Bilgisayarım/Denetim Masası/Yönetimsel Araçlar/Bilgisayar Yönetimi/Disk Yönetimi kısmına girip,Windows kurulumunda gözükmeyen bölümü biçimlendirerek kullanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Code X -- 5 Mart 2007; 1:53:37 >

• başlıkla anlattıkların çok farklı istersen başlıgı biraz değiştir
  • quote:

Orjinalden alıntı: enyz

başlıkla anlattıkların çok farklı istersen başlıgı biraz değiştir

Doğru,aslında Sata diski en fazla 130 GB olarak gözükenler buraya desem daha doğru olabilir.
    Ama,Sata diski tanıtmak demek,gerçek kapasitesini tanıtmak değil mi ki?
    Tanıtamayanlar Biostan hdd yi S-Ata olarak seçsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Code X -- 10 Ağustos 2006; 18:44:04 >
  • Hergün enaz 2-3 kişi bu soruyu soruyor bunun gibi bir başlığın bir süreliğine üst konu yapılması lazım bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMXex

Hergün enaz 2-3 kişi bu soruyu soruyor bunun gibi bir başlığın bir süreliğine üst konu yapılması lazım bence

Evet,ben de bu sorunu yaşıyordum,çözümünü bulunca hemen paylaşayım dedim.
    Üst başlık olması çok iyi olur.
  • Konuyu güncelliyorum,herkes faydalansın diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Code X -- 31 Ekim 2006; 18:12:25 >
  • hele şükür kardeş her gün aynı şeyleri yazmaya bıkmıştık .bi süre üst konu olsa iyi olur
  • Mod arkadaşlar üst konu yaparsa çok faydalı olur.Her gün en az 3-4 kişi can çekişiyor,Sata diskim en fazla 130 Gb gözüküyor diye.
  • Güncel.
  • bende 250 gb hdd almayı düşünüyorum.Can çekişmeden bunu öğrendiğim iyi oldu çünkü bendeki xp de sp2 yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: grotesque

bende 250 gb hdd almayı düşünüyorum.Can çekişmeden bunu öğrendiğim iyi oldu çünkü bendeki xp de sp2 yok

• arkadaşlar yeni SAMSUNG HD160JJ HARD DİSK ALDIM. ALIRKEN SATA2 DİYE ALDIM FAKAT aygıt yöneticisinde AYGIT KOPYA KİMLİĞİnde ide/SAMSUNG HD160JJ şeklinde yazıyor. kafama takıldı acaba bu hard disk sata2 değil mi? resminide yükleyim de daha iyi anlasılsın
  • Hala güncel.
  • Güncel.
  • Benimde bugün başıma geldi...Anakartım imzamdaki gibi Epox 8KDA7I...Samsung 400GB SAta2 hdd aldım...xp kurmaya kalktığımda 137gb görüyordu...Anakartın cd sinden Raid Floppy kısmından içerisinde raid sürücülerinin olduğu bir disket yarattım...Xp yi kurarken f6 ya basıp raid sürücülerini yükledim ve sorun çözüldü...Yanlız xp nin kurulumu sırasında dosyaları kopyalarken bir daha istiyor disketi...Belki epoz kullanıcılarına yardımı olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Code X

Mod arkadaşlar üst konu yaparsa çok faydalı olur.Her gün en az 3-4 kişi can çekişiyor,Sata diskim en fazla 130 Gb gözüküyor diye.

dostum bence bu tarz konuları sen birleştir ilet derim.ama sadece bu konu için bence olmaz kanımca

• @mky71

korkmana gerek yok bak bende de sata2 ve öyle gözüküyor

bi aksilik yok, sanırım via chipsetli bi anakart kullanıyosun
  • benim başimada geldi bu olay güncellemekte yarar var
  • Güncel.
  • 320 gb bi disc aldım Makine P4 3.ghz 1gb Ram ama işletim sistemini kurarken bana Gösterdiği disc boyutu !!!130 gb bunu en basit bi şekilde nasıl yapıcamı yazarsanıZ seviniriM aciLLLLLLLLLLL:( şimdideN teşkler....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.