Şimdi Ara

Samsung GamePad video inceleme: Akıllı telefonlar için oyun kontrolcüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un akıllı telefonlar için geliştirdiği oyun kontrolcüsü test ettik. Bluetooth ve NFC teknolojilerine sahip olan kontrolcünün tüm detayları, oyunlarda nasıl kullanılabildiği ve oyun severlere sağladığı katkıyı masaya yatırdık. Tüm detaylar video incelememizde.

• Ps2 fiyatina kol veriyor adamlar,yersen.
  • pahalı hemde çok pahalı, o paraya telefon var s40 falan ama sonuçta telefon
  • Güzel bir inceleme olmuş.Dediğiniz gibi telefonu tutan çerçevenin konumlandırılması yanlış.İkinci jenarasyonda hem arkadaki tuşların kullanımını zorlamayan hemde istediğimiz gibi öne arkaya yatırabileceğimiz bir yapıda olacağına inamıyorum.

Ayrıca o alışkın olduğumuz sağdaki 4 tuşun çapraz konumlandırılması tasarım açısından farklılık oluştursada senelerden beri onun düz olanıyla oynamış nesil için kötü olmuş.
  • gameklip diye birşer vardı 20$, sixaxis controller ile bundan daha iyi bir tercih olur
  • Akıllı telefonlarda bu tip aksesuarlar bana zorlama geliyor. iPhone'un koskoca ses sisteminin üstünde durduğu gibi duruyor bence. Tümleşik bir yapı her zaman daha tercih edilebilir oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nef'i -- 5 Ocak 2014; 13:18:55 >
  • O parayı buna vereceğine psp al adam akıllı oyun oyna. İçin boş mobil oyunlardanda kurtulmuş olursun.
  • yemişim kolu boşkoy hacı gel kapışalım ben dokunmatikte sen gamepad ile kim kimi kapar o zaman görürsün :D :D :D dermişim :D
  • 3DS alınır o paraya. 40 lira çalışır benden.
  • Kol gibi de fiyatı var. Harbi kol olmuş. General mobile dan 10tl te kol yapmasini bekliyoruz...
  • Samsung round gibi eğimli ekranlı telefonla güzel gider
  • Benim merak ettiğim nokta şu Modern Combat 4 oynuyosun adam kol takmış konsolda oynadığı gibi
    oynuyo,sende ekrana basıp nişan almaya çalışırken çat diye vuruluyorsun. kısaca
    Multiplayer oyunlarda kullanılması yasak olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hi Guy -- 5 Ocak 2014; 14:40:25 >
  • iyide sony telefonlarda bu özellik var.
    xperia sp ve z serisine kablosuz playstation 3 kolu bağlanıyor.
    Benim sp de denedim çalışıyor.
    Ama her oyunu desteklemiyor.
  • bu nasıl bir ışıklandırmadı sanki 3-4 senelik eski videoları izliyormuş gibi hissettim bide tam baba gömleklerden giymişiniz valla abi gözümde çok yaşlı gözüktünüz
  • Fakirler toplanmış bu kontrolcü elinde Discovery'le gezenler alsın diye üretilmedi.Elbet alıcısı olacaktır buraya gelip o paraya bunu alırım şunu alırım diyip saçma sapan yorumlar atmayın.
  • önce ısınma ve batarya şişme sorununa çözüm bulsunlar sonra kol alıp oynayabiliriz belki
  • güzel fikir. diğer üreticiler de çıkarsın. birçok seçenek olsun ki fiyatlar düşsün.
  • pahalı ancak güzel, edermi? etmez.
  • CÖP olarak degerlendirile bilir
  • Fiyat cok pahali duserse alinabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.