Şimdi Ara

Windows Phone 8 için Cheese bulmaca oyunu mantığınızı zorlayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Windows Phone 8 için Cheese bulmaca oyunu mantığınızı zorlayacak

Gerek ekosistemin giderek büyümesi, gerekse de Microsoft'un yatırımları ile dikkat çekici yapımlar Windows Phone 8 için uygulama mağazasında yerini almaya başladı. Cheese bunlardan birisi. 

Cheese, sevimli farenize yol çizerek peynire ulaşmasını sağladığınız bir bulmaca oyunu. Oyuna 58 seviye var ve seviyeler giderek zorlaşıyor. İlk seviyeler ise oyunu öğretme amacını taşıyor.

Farenize peynire giden yolu gösterirken, yol üzerindeki tuzaklardan kaçınmanız ve güçlendirmeleri toplamanız gerekiyor. En kısa yol en çok puan anlamına geliyor. Oyunun ilk 7 seviyesi ücretsiz iken sonrasında 2TL ödemeniz gerekiyor. 

• WP 8 yavas yavas gelisiyor ama daha bu kadar para sömurmek icin erken ya. Bu oyunlar basit oyunlar bunlara bile 2 tl mi vericekler

• quote:

Orijinalden alıntı: caglet

WP 8 yavas yavas gelisiyor ama daha bu kadar para sömurmek icin erken ya. Bu oyunlar basit oyunlar bunlara bile 2 tl mi vericekler

Afedersin ama bir telefona 2000tl verip bir oyuna 2tl vermek cok mu zor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

WP 8 yavas yavas gelisiyor ama daha bu kadar para sömurmek icin erken ya. Bu oyunlar basit oyunlar bunlara bile 2 tl mi vericekler

Sıkıntı da burda zaten. Bir telefona 2000 tl verdikten sonra tekrar 3 lira 5 lira vermek son kullanıcı için can sıkan bir durumdur. Bir maaşını telefona yatırıyorsun premium bir telefon alıp daha tam gelişmemiş bir platforma yatırım yapıyorsun. Bir zahmet para vermeden de bir şeyler yapabilmek istiyorsun doğal olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnRambo55

quote:

quote:

Sıkıntı da burda zaten. Bir telefona 2000 tl verdikten sonra tekrar 3 lira 5 lira vermek son kullanıcı için can sıkan bir durumdur. Bir maaşını telefona yatırıyorsun premium bir telefon alıp daha tam gelişmemiş bir platforma yatırım yapıyorsun. Bir zahmet para vermeden de bir şeyler yapabilmek istiyorsun doğal olarak.

2.000 tl telefona veriyorsun, kimbilir kaç tane abuk subuk şeylere yüzlerce tl harcıyorsun da, şu adamların gece gündüz uğraşıp kodlayıp yaptığı oyuna 2tl katkıda bulunmak mı canını sıkıyor?

• Öncelikle 2000 tl lik bir telefonum yok forumdan biraz bakarsan kullandığım telefonu öğrenilebilirsin bu bir.
    İkincisi abuk subuk şeylerden kastın nedir anlamadım ama paranın değerini bilen biriyim ve paramı 'abuk' veya 'subuk' herhangi bir şeye vermiyorum. Eğer kendi paranı kazanmadıysan tabii ki bunu anlamanı bekleyemem.
    Benim kastıma gelecek olursak, ben kimsenin emeğine çöp, gereksiz veya değeri haketmiyor demedim. Bu konuda microsoft 'un hamle yapması ve bu kadarlık bir cihaz satın alan kişiye en azından parasının çöpe gitmediğini düşündürecek bir şeyler sunmalı. En azından bu kadar verdim ben ekstra birşeyler ödemeden de bir şeyler yapabileyim, oyun oynayabileyim. Özellikle windows phone gibi henüz gelişmekte olan bir sistem için elzem bir gerekliliktir bu.
    Benim düşüncem bu yönde katılmak zorunda değilsin elbette.
  • quote:

quote:

Adam 36 ay taksitle telefon alıyor, zor gelir tabi adama .)
  • quote:

2008 de de uygulamalar paralıydı ios da,bir apple fanı olarak
  • quote:

quote:

1 tane uygulamami var butun marketlerde. Yada bir oyun 2 sene mi gidiyor. Benim android telefonumda suan 150 dolarlik oyun uygulama var . Ama sildiklerimide sayarsak 1000 dolar eder.
    Malesefki hepsi korsan
  • Güzel, gelişmesini keyifle izliyorum
  • WP işletim sistemli teleonlar şimdi alınabilir durumda mı arkadaşlar?

• WP için oyun geliştirmek zor olduğundan paralı galiba
  • quote:

quote:

Telefona 2 milyar vermişim antin kuntin oyunlara neden para vereyim gider itunes dan iki üç albüm film alırım.bu oyunun daha güzelini beleş indirim

Gelsin eksiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

WP için oyun geliştirmek zor olduğundan paralı galiba

Zor değil yapan yok ürün az mecbur alacaksın mantığı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.