Şimdi Ara

Polaroid, Q7, Q8 ve Q10 model isimli üç yeni Android tabletini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Polaroid, Q7, Q8 ve Q10 model isimli üç yeni Android tabletini tanıttı

Tüketiciler arasında daha çok uzun yıllardır ürettiği fotoğraf makineleri ile tanınan Polaroid, CES 2014 fuarı öncesi Q7, Q8 ve Q10 model isimli üç yeni Android tabletini resmi olarak lanse etti.

7-inç, 8-inç ve 10-inç ekran boyutları ve sırasıyla Q7, Q8 ve Q10 model isimleriyle hazırlanan yeni Polaroid tablet modelleri, ortak olarak Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle geliyorlar. Teknik olarak dört çekirdekli işlemcilerden güç alan, kablosuz bağlantı tarafında Wi-Fi ile Bluetooth kullanan ve HDMI bağlantı ile Google Play Store erişimine sahip olan tabletler, görüntülü konuşma için ön kameraya, fotoğraf ve video içinse arka kameraya sahipler.

Polaroid'in yeni Android tabletlerinin 129$ ile 179$ fiyat etiketleriyle satışa sunulacağı açıklandı.

Polaroid, Q7, Q8 ve Q10 model isimli üç yeni Android tabletini tanıttı

Kaynak:http://www.geeky-gadgets.com/polaroid-q-series-tablets-unveiled-from-129-03-01-2014/

• Kitkat harici acık bir çöp

• İlk modeli, görsel olarak çok beğendim

• Diğer detaylarıda olsa güzel olurdu.Global pazara açılırmı bilinmez.
  • Çok fazla detay vermişiniz, oku oku bitmedi; kalan detayları yarın okumayı düşünüyorum.

• ilk tablet samsung u anımsatmadı değil açıkçası.

bu arada Q7 ismi entresan olmuş. ne kullanıyorsun Q7. araba gibi
  • Tabletlerin gorselleri harika, hayran oldum. 4 cekirdek olarak bahsetmissiniz de 4 cekirdekli suru ile yongaseti var hangisi oldugu belli degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarım diye buna derim

• Başka bir çöp Android tablet daha....başka çıkarmayan marka kaldı mı acaba? Polaroid le ne alaka tablet anlamadım. Oldu olacak Aygaz da tablet çıkarsın.

• Çöp olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • polaroid tabletimin sifresini unuttm yardimci olabilirmisiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.