Şimdi Ara

SİLVERMAX 12800 HD UYDU ALICISI YARDIMM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SİLVERMAX 12800 HD UYDU ALICISI ürününe kendi web sitesindeki güncel yazılımı USB ortamında atmak istedim.Ancak flash belleğin içinde başka dosyalar olduğunu hesaba katmamıştım. Elektronik olarak oluşturulan UDF uzantılı başka bir dosyayı yazılım diye makine flash olarak yazarken işlemi durdurdum. Yeniden aç-kapa yaptım ancak ön ekranında sadece "BOOT" Yazıyor ve cihaz açılmıyor. SVR elekrtoniği aradım flas yanmış değişmesi lazım dedi servis ücreti alırız dedi , Acaba bu makinenin kurtarma yazılımı ya da ona benzer bir uyguaması var mı varsa nasıl uygulanabiliyor, sizden ricam RS232 kablo aracılığı ile(başka şekilde de olsa olur) bu makineyi tekrar kullanılabilir duruma getirmek için neler yapılabilir?

• merhaba , silvermax 12800 ile ilgili bir sorum vardı , bu baslıgı gorunce yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    cihazı yeni aldım, eternet kablosu baglı ama trt de almanya liginde sifre cözmuyor. satın aldıgım yer internet var ise kendi cozer demişti. ayarlarda yapmam gerekenler mi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ck00

merhaba , silvermax 12800 ile ilgili bir sorum vardı , bu baslıgı gorunce yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    cihazı yeni aldım, eternet kablosu baglı ama trt de almanya liginde sifre cözmuyor. satın aldıgım yer internet var ise kendi cozer demişti. ayarlarda yapmam gerekenler mi var ?

aldığınız yer sizi yanlış yönlendirmiş. trt hd biss ile kanalı şifreliyor. biss şifreler de cihazın beynine kaydedilir internetten alınmaz
    ethernetle ilgili bir olay değil. böyle olsa idi internete bağlı olmayan hiçbir uydu alıcı trt hd yi çözemezdi
    satın aldığınız kişi sorunu yanlış anlamış olabilir.

http://svrelektronik.com/anasayfa.php buradan firma ile temasa geçerek sorununuzla ilgili bilgi alabilirsiniz
  • tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.