Şimdi Ara

ZENMATE Çalıştığında İnternete Bağlanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
6.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çalıştığım kurumda Fortiguard Web Filtering programı kullanılıyor. Bu da doğal olarak zararlı içerik olarak belirlediği sitelere girişi engelliyor. Bu durumdan kurtulmak için Zenmate eklentisini kurdum Chrome'a. Zenmate'i aktif hale getirdiğim zaman hiçbir siteye bağlanmıyor Chrome. Ayrıca Zenmate'in ülke değiştirme seçeneğini de kullanamıyorum, sadece İsviçre üzerinden veri dolaşımı sağlıyor. Sorun buradan kaynaklanıyor olabilir mi? İlgili birileri varsa büyük bir dertten kurtaracak beni. İnternette doğru dürüst bilgiye rastlamadım. Zenmate'in sitesine de yasaklı siteler arasında olduğu için giremiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

ZENMATE Çalıştığında İnternete Bağlanamıyorum ZENMATE Çalıştığında İnternete Bağlanamıyorum

• Çözümü bulunmamış sanırım
    Şuan bende de aynı sorun var, geçenlerde başka bir vpn yükledim (zenmate üzerine) baktım çakışıyor diyor sonra zenmateyi kaldırdım 3-5 gün sonra diğer vpn nin daha kötü olduğunu düşündüğüm için zenmate i geri yükledim. Ancak zenmate açıldığında hiçbir siteye giremiyorum. Yok mu bir çaresi 5 gündür uğraşıyorum çözüm bulamadım. Bu arada antivirüs yüklü değil windows güvenlik duvarı mevcut onu da devre dışı bıraktım yine olmadı, chrome kaldırıp yeniden kurdum yine olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.