Şimdi Ara

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Lg F14A8RDS5 (9kg yıkama+6 kg kurutma) uygun fiyat nerede?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
5.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, Kurutmalı Çamaşır Makinesi Lg F14A8RDS5 (9kg yıkama+6 kg kurutma) uygun fiyatla alanlar var mı? bu makineyi almak istiyorum; ama en ucuz kargoyla 2050 tl civarında, tavsiyesi olan var mı? hiç kampanyası da olmuyor, spotçuda bir kez sormuştum 1600 tl demişti ama ne zaman gitsem gelmiyor elimizde yok diyor.

• Günaydın arkadaşlar, var mı düşüncesini paylaşacaklar ?
  • ayni makineden bende alicam pusuya yattim bekliyorum derken subatta fiyatlar 200-300 daha artacakmis :(
  • 3 ay sonra ben bir aksilik olmazsa evleneceğim kafam allak bulak oldu nişanlım kurutmalı çamaşır makinası alalım diyor. Araştırmasını yaptım videolarını izledim kimi bakteri kaynar diyor kimisi ses yapıyor diyor hangi markayı aratsam servis gürültü problemi son olarak bende karar olarak Hoover WDYN 9646 PG A Enerji Sınıfı 9 Kg Yıkama 6 Kg Kurutma Kapasiteli 1400 Devir çamaşır makinesini düşünüyorum. Fiyat makul geldi. Tek korkum yürümeyi öğrenen bir makine ile karşılaşmak
  • Ses derken normal seviyede bir ses var. Sıkma yaparken 1400 devirde yaptirirsaniz ve su terazisi iyi yapilmadiysa sallantidan ötürü ses yapiyor. Su terazisi iyiyse oyle bir durum olmuyor. 1000 devirde sıktırirken hele hic ses olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirkara67 -- 22 Şubat 2014; 0:30:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoover kesinlikle uzak durulması gereken bir makine ariston o fiyat segmentinde düşünülebilir.

LG kurutmalı bu model için şunu söyleyebilirim. Ses konusu üst mesajlarda arkadaşın dediği gibi 1400 devirde çamaşırın kazan içindeki durumuna göre bazen sesli olabiliyor. AEG nin kurutmalı makinesi ile karşılaştırdım aynı .

F14A8RDS5 üst klasman ürünü lg nin kaliteli bir makine. Fiyat uygun bulduğunuzda alabilirsiniz.

Eğer aceleniz yoksa bütçeniz müsaitse AEG nin yeni bir kurutmalı çamaşır makinesi geliyor . Tahminim 2600 seviyelerinde girebilir. Onu görmek lazım derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neos11

Hoover kesinlikle uzak durulması gereken bir makine ariston o fiyat segmentinde düşünülebilir.

LG kurutmalı bu model için şunu söyleyebilirim. Ses konusu üst mesajlarda arkadaşın dediği gibi 1400 devirde çamaşırın kazan içindeki durumuna göre bazen sesli olabiliyor. AEG nin kurutmalı makinesi ile karşılaştırdım aynı .

F14A8RDS5 üst klasman ürünü lg nin kaliteli bir makine. Fiyat uygun bulduğunuzda alabilirsiniz.

Eğer aceleniz yoksa bütçeniz müsaitse AEG nin yeni bir kurutmalı çamaşır makinesi geliyor . Tahminim 2600 seviyelerinde girebilir. Onu görmek lazım derim.

Slm..
    Aeg nin gelecek ürünü nedir ve tahmini geliş zamanını biliyormusunuz.Aeg satış yerinde sordum, öyle bir şey yok dediler..

• electrolux 1697 aldım ve kullanıyorum son derece memnunum

şu an piyasa fiyatı nedir bilemiyorum ancak bütçeniz yeterse alabilirsiniz
  • Yeni modeli mayıs haziran gibi girebilir .
  • 14.12.2014 tarihinde n11.comdan akşam saat 21.00 gibi sipariş ettim 16.12.2014 sabah saat 10.30 da elimdeydi
    fiyat 2150 lira ve garanti bonusa 111 tl bonus berdi ayrıca 30 tl mobil alışveriş indirşmi ile yaklaşık 2000 tl'ye malodu.Akşam üzeri servis gelip kuracak.Makinayı almamda faydası olan tüm yorum sahibi üyelere teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

LG F14A8RDS5 aldım 2 gündür kulanıyorum. Makineden genel olarak memnunum ama bu tabi sizin beklentilerinizle de alakalı. Gözlemlerim şu şekilde:

Makinenin tek olumsuz yönü olarak sayabileceğim plastik kokusu mevzu var: Makine kutudan çıkar çıkmaz kokmaya başladı ve yıkama yaptıgınızda evde çok yogun ve ağır bir plastik kokusu oluyor bunun zamanla azalacağı düşüncesindeyim sonuçta yeni makine. + çamaşırlara da sinen bir koku var ancak ben 2 günlük kullanımda yumuşatıcı kullanmadım ve çok aşırı bir koku da değil ilerleyen günlerde yine yazarım koku olayını..

elektrik artışı oalcak mı onu da göreceğiz.

Diğer özellikleri dolayısı ile ben iyki almışım diyorum. bugün sabah makineyi yıka ve kurut ve 11 Saat sonra işini bitir dedim evden çıktım, döndüğümde yumuşacık ve sıcak çıkan çamaşırları yerlerine kaldıracağım. :) bir de bugün ilk defa hav temizledim kapaktan , ilk defa beyaz yıkıyorum koyu renklerden sonra umarım hav yapışmaz çamaşırlara.. bunu da yazarım sonra. hav temizliği de asma ve toplamanın yanında birşey değil. bu arada kurutma yapılmaz işareti olan bir lakost tipi/dokumalı tişörtünü yıkadım bişi olmadı :)

kurutmayı düşük derecede yapıyorum ve 1000 devir seçiyorum.

yastıklarımı anti alerjide yıkadım ama o programda kurutmaya devam ediyor mu ona bakayım çünkü evdeydim ve nasıl çıakcak diye beklediğimden ayrı kurutum.

AEGnin bir modeli vardı bimekste bunu almasaydım onu alacaktım. Eğer plastik kokusu ile ilgili bir sıkıntı olmaz diyorsanız alabilrisiniz tavsiye ederim iyi bir teknoloji.

hayırlı seçimler...

• Bende sipariş verdim bugün n11.com LG F14A8RDS5 modeli 2239tl ye Eşim denesin bakalım yazarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.