Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
237
Favori
251.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlk sayfaları okudum da açıklamamış kimse, nasıl oluyor bu olay?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylak işi, uğraşılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel konuydu ancak Teknosa Teşhir olayını anlayınca artık sitesinden kendi satmaya başladı hemde sıfır fiyatına, eskisi gibi ürün zor bulunur :) Neyse bende diğer firmadan bir tane koyayım,

Stokta gözüken yer / Ankara Söğütözü

Fiyat : 20 TL

Ürün: logitech K360 Coral fan klavye

http://www.vatanbilgisayar.com/k360-unifying-wireless-keyboard-coral-fan.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 21 Eylül 2014; 22:57:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qx5

Güzel konuydu ancak Teknosa Teşhir olayını anlayınca artık sitesinden kendi satmaya başladı hemde sıfır fiyatına, eskisi gibi ürün zor bulunur :) Neyse bende diğer firmadan bir tane koyayım,

stokta yok yazıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

quote:

Güzel konuydu ancak Teknosa Teşhir olayını anlayınca artık sitesinden kendi satmaya başladı hemde sıfır fiyatına, eskisi gibi ürün zor bulunur :) Neyse bende diğer firmadan bir tane koyayım,

stokta yok yazıyor..

Bu konunun zaten çıkış noktası bu, web üzerinde stokta olmayan ve fiyatı düşmüş ürenlerin, fiziki mağazalarda ki depo da kalmış olan ürünlerini buluyoruz, sayfa da ki Stokta ki mağazalar kısımını tıklarsan Ankara/Söğütözü mağazasında gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 21 Eylül 2014; 23:19:33 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

quote:

stokta yok yazıyor..

Bu konunun zaten çıkış noktası bu, web üzerinde stokta olmayan ve fiyatı düşmüş ürenlerin, fiziki mağazalarda ki depo da kalmış olan ürünlerini buluyoruz, sayfa da ki Stokta ki mağazalar kısımını tıklarsan Ankara/Söğütözü mağazasında gözüküyor.

pardon

• quote:

7,55 dolar daha eklenecek ona Kdv hariç fiyatı o. O zaman da aynı fiyata denk geliyor zaten.

• Theologist kullanıcısına yanıt
    O kısıma dikkat etmemişim, doğru pek bi cazibesi kalmamış oldu.
  • Merhaba arkadaşlar bende bugün Ankara Natovegadan PHILIPS HTS5120 SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ aldim urun teshirdi biraz çizilmiş ama benim için sorun değil,birde Ankara Etlikteki mağazadan almayin urun eksik personel yardimci olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: halil_tuyun48

Merhaba arkadaşlar bende bugün Ankara Natovegadan PHILIPS HTS5120 SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ aldim urun teshirdi biraz çizilmiş ama benim için sorun değil,birde Ankara Etlikteki mağazadan almayin urun eksik personel yardimci olmuyor

Ne kadara? Kar ne kadar oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Merhaba arkadaşlar bende bugün Ankara Natovegadan PHILIPS HTS5120 SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ aldim urun teshirdi biraz çizilmiş ama benim için sorun değil,birde Ankara Etlikteki mağazadan almayin urun eksik personel yardimci olmuyor

güzel günlerdi hocma :)

• quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

güzel günlerdi hocma :)

Sağol hocam zar zor alabildik 399 tlye

• Logitech Pure-fi Anywhere 2 Sıfır Faturalı Garantili elimde 120tl ilgilenirseniz pm atabilirsiniz
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    N200 soğutucuyu Ankara Antares de ne yaptıysam alamadım. Turunculu eleman soğutucu reyonunu sordum ilerde dedi. Biraz bakındım aradığım model burada değil, sorgulayabilirmisiniz dedim. Direk N200 mü dedi evet dedim. O ürün arızalı dedi, nette gözüküyor dedim. Güncelleme yapmıyorlar dedi. Beyaz gömlekli yönetici yazan adama gittim. Sorgu yapabilirmisiniz dedim, tabi efendim dedi. Ürünün adını yazdı turunculu hemen yanımıza geldi. Beyazlı adam ürünü arayınca direk güldü ve bu ürünü bulmanız çok zor dedi. Sizde gözüküyor dedim o ürün arızalı dedi. Sonra bu fiyata bu ürün kalır mı bunu bulamazsınız zaten dedi. 10-15 dk lık uğraştan sonra mağazadan çıktım.

Ürün gerçekten arızalımıydı?
    Stoklarında var mıydı?

Bilmiyorum ama burada herkes beyaz gömleklilerin sorunu çözdüğünü yazmış, bizdeki de arızalı dediği için ben pek üstelemedim. Sizce durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

N200 soğutucuyu Ankara Antares de ne yaptıysam alamadım. Turunculu eleman soğutucu reyonunu sordum ilerde dedi. Biraz bakındım aradığım model burada değil, sorgulayabilirmisiniz dedim. Direk N200 mü dedi evet dedim. O ürün arızalı dedi, nette gözüküyor dedim. Güncelleme yapmıyorlar dedi. Beyaz gömlekli yönetici yazan adama gittim. Sorgu yapabilirmisiniz dedim, tabi efendim dedi. Ürünün adını yazdı turunculu hemen yanımıza geldi. Beyazlı adam ürünü arayınca direk güldü ve bu ürünü bulmanız çok zor dedi. Sizde gözüküyor dedim o ürün arızalı dedi. Sonra bu fiyata bu ürün kalır mı bunu bulamazsınız zaten dedi. 10-15 dk lık uğraştan sonra mağazadan çıktım.

Ürün gerçekten arızalımıydı?
    Stoklarında var mıydı?

Bilmiyorum ama burada herkes beyaz gömleklilerin sorunu çözdüğünü yazmış, bizdeki de arızalı dediği için ben pek üstelemedim. Sizce durum nedir?

Bana da kırık dediler getirdiler baktım sıfır ve jelatinliydi, inanmayın, bozuk dedilerse de isteyin olsun yedek parça olarak kullanırım deyin, kırık olsa bile kullanırsınız zaten ki öyle bir şey yok zaten.

• Bugün Logitech MK-260 kablosuz klavye mouse seti için mağazaya gittim(10 TL).Ürünün stok bilgisini istedim eleman 2 adet var dedi.Tamam dedim bi bakın da 2sini de alıyorum.Reyona gitti 1 tanesini buldu.Ürünün kutusunu açtı ki usb alıcısı yok içinde.Neyse dedim diğerini getirin.Tamam bi bakıyım dedi sağa gitti sola gitti telefonla birini aradı diğer elemanın yanına gitti 15 dk bekletti beni.En sonunda dayanamadım gittim yanına dedim depoya da bi bakın tamam dedi.Depoya baktı geldi yanıma ürün yok dedi.Dedim nasıl olmaz korktuğum başıma geldi.Stokta 2 adet ürün varsa diğeri nerde?Muhtemelen kampanyalı ürün olduğunu bilip çalışanlardan biri kendine saklamış dedim.Bişeyler geveledi yine.Dedim beni en yetkiliyle görüştürün.Mağaza müdürüne söyleyin gelsin.Tamam dedi gitti söyledi bi 10 dk da o adamı bekledim.Adam geldi durumu ona da anlattım ve çalışanlardan biri indirimde olduğundan kendine ayırmıştır ben bu durumları biliyorum dedim.Daha önce İstanbul'daki mağazalarda da bunu biçok kere yaptılar dedim.O kadar itici ve ters ters konuşan bi adam ki sinir oldum.Konuşurken yüzüme bile bakmıyordu ve imalı imalı konuşuyordu.Dedim 2. ürün nerde?Yine yüzüme bakmadan yok dedi.Dedim yok mu?Bi daha yok dedi.Peki dedim mağazadan çıktım hemen mh lerini aradım ve durumu bildirdim.Şikayet kaydı oluşturmak için mağazaya girip adamın dibine kadar girip yaka kartına bakıp ismini söyledim mh deki bayana.Adam zaten bi gerildi sinir oldu.Bu sırada mh beni mazağadan bi satış sorumlusuyla görüştürün dedi başka bi elemana verdim telefonu onunla da görüştü.Bi daha depoya bakıldı ve yok dediler.Artık sinirden ne yapacağımı şaşırdım.Dedim ben bu ürünü ne şekilde olursa olsun alacağım.Yoksa işin hukuki sürecini başlatırım.Tamam mamam bişeyler dedi biz size en geç 48 saat içinde dönüş yapacağız falan dedi kapattı.
    Velhasıl kelam stokta 2 ürün birden vardı ve ben 1 tanesini bile alamadım.Ama işi inada bindirdim artık.Almadan bu işin peşini bırakmayacağım.

• Teknosa seri sonu indirimleri başlamış yine. Arama kısmında çıkmayan ürünleri nasıl bulabiliriz..

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.