Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
237
Favori
251.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam güzel haberler bekliyoruz
  • Casfort kullanıcısına yanıt
    Yarın'da gelmezse Teknosa'dan yanıt diğerlerine döneceğiz artık.
  • Beklemedeyiz
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin üstad.

Theologist'i yedirmeyiz
  • Yok mu şöyle güzel bir fırsat ya... Geyik alanına dönmüş burası :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: musaemre

quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Hocam teknosa calisani oluyomussun ne gülerim ya firsatlari falan kapatiyormussun hocam saka takılıyorum sakin yanlis anlama yuzlerce kisiye yardimci oldun

Çok farklı, değişik ve etkili bir proje hazırladım, ipucu bile veremem :)

Teknosa'nın başındaki Nejat bey ile iletişime geçtim olumlu dönüş alırsam eğer yaşadınız hepiniz. Eğer olumlu bir dönüş olmazsa bile projeye Vatan, Bimeks, Gold havada atlarlar.

Örneği yok, her tarafa baktım.

Amaç, Sonuç, Yöntem, Teknik, İşlem vs. her şey hazır. Hayırlısı bakalım.

Hocam 35 gundur siparisim icin hicbir islem yapmayan teknosa insaallah cabalarinizin sonucunda supriz yapabilir

Sana işlem yapmadıklarına üzülme!
    Benim siparişim için işlem yaptıkça arap saçına dönüyor.
    Sipariş içindeki 4üründen, Power IP4 Kılıf ve Goldmaster Oyun konsolu para iadesi oldu.
    Fakat powermat Ip4kılıfı gönderdiler(2kez geldi-gitti). yine Geri gönderdim.
    Muadil ürün istediğim diğer 2ürün ise Lenovo T150 Çanta ve philps 50'li Boş Dvd için 1.5aydır hareket yokken, geçen hafta Lenovo T150 Notebook Çanta yerine 10'' S1616 Tablet Çantası göndermişler. Kargoya verip geri göndereceğim. 50'li Boş DVD'den haber yok!
    Tövbe tövbe..

Not: @Theologist Kardeşim, Şu CEO ile görüşüyorsan beni sipariş numaramı versende bi ilgilense
    Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abilgen -- 16 Mart 2014; 14:49:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Orijinalden alıntı: musaemre

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Hocam teknosa calisani oluyomussun ne gülerim ya firsatlari falan kapatiyormussun hocam saka takılıyorum sakin yanlis anlama yuzlerce kisiye yardimci oldun

Çok farklı, değişik ve etkili bir proje hazırladım, ipucu bile veremem :)

Teknosa'nın başındaki Nejat bey ile iletişime geçtim olumlu dönüş alırsam eğer yaşadınız hepiniz. Eğer olumlu bir dönüş olmazsa bile projeye Vatan, Bimeks, Gold havada atlarlar.

Örneği yok, her tarafa baktım.

Amaç, Sonuç, Yöntem, Teknik, İşlem vs. her şey hazır. Hayırlısı bakalım.

Hocam 35 gundur siparisim icin hicbir islem yapmayan teknosa insaallah cabalarinizin sonucunda supriz yapabilir

Sana işlem yapmadıklarına üzülme!
    Benim siparişim için işlem yaptıkça arap saçına dönüyor.
    Sipariş içindeki 4üründen, Power IP4 Kılıf ve Goldmaster Oyun konsolu para iadesi oldu.
    Fakat powermat Ip4kılıfı gönderdiler(2kez geldi-gitti). yine Geri gönderdim.
    Muadil ürün istediğim diğer 2ürün ise Lenovo T150 Çanta ve philps 50'li Boş Dvd için 1.5aydır hareket yokken, geçen hafta Lenovo T150 Notebook Çanta yerine 10'' S1616 Tablet Çantası göndermişler. Kargoya verip geri göndereceğim. 50'li Boş DVD'den haber yok!
    Tövbe tövbe..

Not: @Theologist Kardeşim, Şu CEO ile görüşüyorsan beni sipariş numaramı versende bi ilgilense
    Selamlar...

Sizinki dahada zormus hocam,yurtdisindan urun aldim 10 gunde geldi takipsiz kargo ile.Teknosadan En buyuk turk teknoloji marketi(!) 35 gundur paketlendi gelecek ayiptirya.Ayrica size katiliyorum 'theologist' arkadasim imkanin varsa bizim siparisleride belirtsen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bende 3 hafta olmustu urunu aldım gondermediler...en son tam şikayet başvurusunda bulunacaktım adamlar bızım eve magazadan adam yollayıp urunu getirdiler...ne kadar zorlarsanız o kadar iyi bence...
  • beklemedeyiz...
    hoş geldin tekrardan...
  • 1 aydir şu ihtiyacım olan mouse alamadım 1-2 defa gittim ters ters cevap alınca boş ver dedimde hala devam ediyormuş konu.. ayrıca kulaklık 1 tl vardi o da 10 lira olmuş düzelmiş yine ucuz gerçi..
  • quote:

Yarın'da gelmezse Teknosa'dan yanıt diğerlerine döneceğiz artık.

Ne oldu kardesim haber yokmu hala beklwmedeyiz yani

• Logitech G330'u severek kullanıyorum, konuda emeği geçenlere tekrar teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 25 Mart 2014; 3:15:17 >
  • hocam muazzam bır calısma lakin aradığım hıc bır urunun bahsettıgınız o sıparıs kodunu bulamadım
  • LOGITECH G400 GAMING MOUSE Gaziantep forum extra dan alınmıştır. lakin klavye modelleri logitechin bulamadı arkadaş bende 1-2 söyledikten sonra üstelemedim. konuda emeği geçenlere teşekkürler
  • konu bitmiş sıcak fırsatlara alınmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

konu bitmiş sıcak fırsatlara alınmalı.

Yok hocam daha ne bitmesi umudumuz var o mouse cantayı alıcam ))
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgmeteor

quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

konu bitmiş sıcak fırsatlara alınmalı.

Yok hocam daha ne bitmesi umudumuz var o mouse cantayı alıcam ))

hocam 1 ay önce verdiğiniz siparişin peşindesiniz.
    sizce şuan sıcak ffırsat varmı.. varsa söyle alıyım.

banada bimeks attı o kazıgı.
  • http://www.teknosa.com/urunler/125082682/nintendo-wii-sports-resort-pak-plus-black-wrig-kon "bu ürünü bulabileceğiniz teknosa mağazaları" na basınca çıkmıyor bulunabilecek yerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

http://www.teknosa.com/urunler/125082682/nintendo-wii-sports-resort-pak-plus-black-wrig-kon "bu ürünü bulabileceğiniz teknosa mağazaları" na basınca çıkmıyor bulunabilecek yerler

1İSTANBUL CARREFOURSA EXTRA2AMASYA HASTANE CADDESİ3TOKAT KİLER4İSTANBUL BAHÇEŞEHİR AKBATI EXXTRA5MANİSA TURGUTLU6İSTANBUL KEMERBURGAZ İSTANBUL CADDESİ7VAN MAVİ PLAZA8İZMİR KEMALPAŞA CADDESİ9İSTANBUL FORUM EXXTRA10YALOVA ÖZDİLEK AVM11SAMSUN BULVAR EXXTRA12MUĞLA BODRUM AVENUE EXTRA

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.