Şimdi Ara

2014 'zamlı' araç fiyatları. (Karşılaştırmalı Fiyatlar Eklendi) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
17
Favori
49.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E 180 de zamlanmış. 2014 modeli 165 bin tl olmuş.
    http://www.mercedes-benz.com.tr/content/media_library/turkey/mpc_turkey/passenger_cars/prices/E_CLS_Prices.object-Single-MEDIA.download.tmp/ECLS.pdf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasa fiyatları arz ve talebin kesiştiği noktada oluşur. O yüzden kur ve faizlerin yükselişi + vergi oranlarının artması ve taksit sınırının düşürülmesi sonucu talep edilen araç miktarı azalacaktır. Böylece piyasada oluşan balon devlet eliyle patlatılmış olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar bundan öncede çok mu makuldu ki simdi abartı oldu. ben o kısmını anlamadim.
    emin olun şu kredi olaylarına bir sınır gelmese satışlar yine aynı hızla giderdi.
    herkes şikayetçi ama 2013 te satışlar rekor kırdı.
    bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
  • Napalım gideriz galerilere, binbir Ali Cengiz oyunu ile paketlenip tüm ihtişamı ile karşımızda duran 2. el arabalarda şansımızı deneriz bizde.
    Önemli olan büyüklerimizin S Klasse Mercedesleri. Biz yürüsekde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLooP

Napalım gideriz galerilere, binbir Ali Cengiz oyunu ile paketlenip tüm ihtişamı ile karşımızda duran 2. el arabalarda şansımızı deneriz bizde.
    Önemli olan büyüklerimizin S Klasse Mercedesleri. Biz yürüsekde olur.

Kusura bakma artik o devirlerde gecti, arabanin fiyati 100 bin lira, tamamina kredi imkani die zirvalayan galerilerinde isi bitti, otomobildeki balon patladi, hersey degerine inecek, krediyle arac alan kesim%70 azalacak ikinci.el dahi.olsa, ikinci el piyasida bitecek , kendim dahil olmak uzere sıgır gibi aylarca sıra bekleyip, yada araci alanlarin sıfırdn fazla fiyata satmasina gerek kalmayacak artik...

• quote:

Orijinalden alıntı: gogo316

yeter artik daha ne kadar artacak bu ötv..

Geçen sene ötv zammından sonra dayanamayıp her konuda bundan yakınmıştım. Allah kahretsin yetmezmiş gibi daha çok zam geldi
    Arkadaş benim gibi büyük motorlu araçları sevenler ne yapsın. Şimdi 2.0 üstü motorluya % 155 ötv, üstüne son fiyattan hesaplanan bir kdv mi vereceğim? Hükumet belki kendi çapında haklı olabilir ama halkı nasıl kendinden küstürdüğünün ve fakirleştirdiğinin farkında değil. Neyse bizi insan olarak görmüyorlar ki, 3 çocuk yapın, 3 yetmez 5 yapın diyen, insanı bu kadar aptal yerine koyan bu hükumet değil mi...

• iyi iyi :)) kia ceed aracımı 0 olarak 51'e almıştım şimdi 65 olmuş :))
  • iyi kötü bir 2006 corsa 1.2 enjoyum var.Sıfır araba almak istiyordum.Hayal oldu.Elimizdekiyle yetinmeyi bilelim artık.
  • Peugeot da güncelliyor bakalım, neler gelecek görelim...

http://www.peugeot.com.tr/media/deliacms/media/78/7845-72e940.pdf
  • ÖTV nin KDV si nedir abi ya

• Sahibi olduğum 2011 vw polo 1.4 comfortline'ın sıfırının fiyatı en son 35900 idi. Daha bir aydan az bir süre önce 36600 olmuştu. Yeni yıl fiyatı 37900

Yazık günahtır. Benim açımdan sıkıntı yok, ama hiç hoş bir durum değil.
  • Fiyatlar zaten 2 yildir yüksekti. Simdi tam saçma olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: KrM's

Bakanlar kurulu 2013/5761 sayılı kararname ile motorlu araçlarda ÖTV yükseltildi arkadaşlar;

1600cc'ye kadar 40%'tan 45%'e
    1600-2000cc arası 80%'den 90%'a
    2000cc ve üzeri hacimi araçlarda 130%'dan 145%'e yükseltildi.

Yeni konu açmıyorum.Başka konu altında da paylaştım.

hocam bu yeni araçlar icin mi geçerli sadece?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Citroen C1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savior Fenix -- 2 Ocak 2014; 21:34:01 >

• Sigara almaya bile arabayla gidip cebinde gaz parası olmayan halkıma az bile,dikkatimi çekiyorda 0 alınan araçlar vs kapıda kös kös yatıyor komşuların,ya binin ya da hayrına birine verin binsin

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    dediklerinize katılıyorum.. bugün bir haber vardı ihracat 150 milyon $ ile rekoru kaçırdı diye. herhalde bu ihracatın içine halk bank üzerinden yapılan hayaliler de dahil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

dediklerinize katılıyorum.. bugün bir haber vardı ihracat 150 milyon $ ile rekoru kaçırdı diye. herhalde bu ihracatın içine halk bank üzerinden yapılan hayaliler de dahil..

Maalesef onlar da var.

O ihracatın boyutu da çok büyük.

Çıkarınca ihracatımızın ne kadar düşük olduğu ortaya çıkıyor maalesef

Cari açık çok yüksek.
  • Volkswagen Golf. 2.700TL zam yemis arabalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a7v8x -- 2 Ocak 2014; 21:54:36 >
  • İflas bayrağı artık resmen çekilmiştir.

Golf 100,000 TL çok yakında görecektir diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: a7v8x

Volkswagen Golf. 2.700TL zam yemis arabalar.

evet maalesef , zaten bu sadece 2013 model arac icin yani otv yansimis , 2014 e de bide kur yansiyinca artik ne olur bilinmez

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.