Şimdi Ara

FilmOn TV beta olarak Windows Phone 8 için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• FilmOn TV beta olarak Windows Phone 8 için yayınlandı

Android ve Windows 8 platformlarının en popüler çevrimiçi televizyon uygulamalarından birisi olan FilmOn TV, beta olarak Windows Phone 8 platformunda yayına başladı.

FilmOn TV ile ABD, Avrupa, Latin Amerika ve Asya'da faaliyet gösteren pek çok televizyon kanalını canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Ayrıca 10 saate kadar da ücretsiz kayıt yapılabiliyor. Uygulama içerisinde ücreti karşılığında sayısız sinema filmi mevcut.

Belirli bir ücret karşılığında ise HD versiyon ve kanal kayıt özelliği elde edilebiliyor. Uygulamanın beta sürecine aşağıdaki linkten erişebilirsiniz. 

• fikir güzel de ne yapcaz onu anlamadım.
  • az önce mail geldi.beta sürümünü indirdim gayet akıcı sekilde oynatıyor videoları.reklam var tabi üstünde.

-üye girişi yapamıyorum.

-kayıt kısmı yok .nasıl kayıt yapılacak belli değil henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 2 Ocak 2014; 8:42:12 >
  • filmonu nedense aklımda farklı hatırlıyorum :D

"Doğru hatırlamışım, X+ !!!!"
    http://www.filmon.com/tv/hooters-calendar-girls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 2 Ocak 2014; 9:09:10 >
  • nasıl indiriyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

nasıl indiriyoruz

verilen linke mail adresini yaz. sana mail atıyorlar sonradan.ordan indiriyorsun.
  • eyvallah
  • Geçen işteyken Star Tv'deki Galatasaray maçını izleyelim dedik doğru düzgün program bulup izleyemedik ya la!

Bu işe yarar mı, i.ndirelim mi?

Not: i.ndirelim mi yasaklıymış iyi mi? Ne alakaysa!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 5 Ocak 2014; 13:03:12 >
  • Türkçe kanallar yok. henüz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.