Şimdi Ara

Skyrim'in %100 Türkçe Yaması Yayınlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
5.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Oyun Çeviri ekibinin Eylül 2012'de başladığı The Elder Scrolls V: Skyrim'i Türkçe'ye çevirme projesi, en nihayetinde sonlandı. Oyun Çeviri'de Skyrim'in Türkçe yaması yayınlandı!

Yayınlanan istatistiklere göre proje içerisinde 92.370 satır tutan 964.635 kelime Türkçe'ye çevirildi. Ayrıca 390 kitap, 84 günlük ve 190 not da tam olarak Türkçe'ye çevirilmiş görünüyor. 

Oyun Çeviri'nin aylar süren projesi, korsan kullanımını en aza indirgemek aracılığıyla Steam Workshop'tan yayınlanmış durumda. Yamanın Steam sayfasına http://http://buradan, Oyun Çeviri sayfasına da http://http://buradan ulaşabilirsiniz. Yamada emeği geçen herkesi BSC olarak tebrik ediyoruz.

• Helal Oyunceviri

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aylardır bekleyenler için güzel bir yılbaşı hediyesi oyunçeviri tarafından :)

• Workshop üzerinden yayınlayıp orijinal oyuna teşvik etmeleri sevindirici. Eminim Bethesda'nın da dikkatini çekecektir bu.

• Ulan Aral nasil bir distrübütörlöoggüüüsün sen yaaa.
    Oyunceviri gibi bir cevher var farkinda degil hem sen ve onalar kazansiz hem biz Oyuncular Türkce oyunlara...kurum haline gelseye artik .. Tebrikler OyunCeviri :)

• tbkler :D

• Sonunda geldi mw3 gibi çok geç çıktı

• Oyun çeviri müthiş iş başardı. Tek istedikleri oyunları orjinal alın.

• Oyunda çok fazla diyalog var. Oyun çeviri sayesinde anlayarak oynayabileceğiz. Onlar sayesinde türkçe oyun oynama zevkini öğrendik. Yeni nesilde sony oyunları türkçe çıkarmaya başladı. Umarım pcdede böyle ataklar olur. Zaten oyunçevirinin amacı türkçe oynamanın önemini göstermek ve bunu kendilerine gerek kalmayana kadar oyun çevirmeyi amaç edinmişlerdi. Yolları açık olsun...

• ulan helal be hakikaten on numara iş yapmışlar ama keşke dlc lerde çevrilebilseydi isterdim neyse bu da güzel :D
  • şimdi oyunu steamden mi almış olmamız lazım yamayı kurmak için yani korsan indirdiğimizde olmuyor mu?:)

• Emekleri için tebrik ediyorum ama saçma bir politika uyguluyorlar. Hizmet sektöründeysen gönüllü bile olsan hizmetinin dışındaki şeye karışamazsın ve hizmet ettiğin kitleyi hiçbir şeye dayatamazsın.Kaldı ki para kazandırmaya çalıştığın firma oyunu Türkçe çıkarmayıp seni umursamadığını baştan belirtmiş.Ama demek istediğim tabiki de firma ile ilgili değil. Ayrıca Fallout New Vegas'ın Türkçe yamasını Baran Öner tek başına bir buçuk yılda tamamladı. Bu kadar abartılmadı.

Özetle belirli bir ideolojiye sahip olan insanlar topluma hizmet eden bir iş veya bir eylemde bulunuyorsa, o ideolojisini hizmet ettiği kitleye dayatmamalı ve hatta aşılamamalı bile...

Benim şahsi fikrim bu.
  • Korsanda çalışmıyor çok iyi olmuş. Kurdum sorunsuz bir şekilde oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Emekleri için tebrik ediyorum ama saçma bir politika uyguluyorlar. Hizmet sektöründeysen gönüllü bile olsan hizmetinin dışındaki şeye karışamazsın ve hizmet ettiğin kitleyi hiçbir şeye dayatamazsın.Kaldı ki para kazandırmaya çalıştığın firma oyunu Türkçe çıkarmayıp seni umursamadığını baştan belirtmiş.Ama demek istediğim tabiki de firma ile ilgili değil. Ayrıca Fallout New Vegas'ın Türkçe yamasını Baran Öner tek başına bir buçuk yılda tamamladı. Bu kadar abartılmadı.

Özetle belirli bir ideolojiye sahip olan insanlar topluma hizmet eden bir iş veya bir eylemde bulunuyorsa, o ideolojisini hizmet ettiği kitleye dayatmamalı ve hatta aşılamamalı bile...

Benim şahsi fikrim bu.

la git kopyacı
  • Adamlar oyunu Türkçe çıkartıyorlar ve kendileri için para değil, yapımcıları düşünüp, oyunlarını orijinal alın diyolar, helal olsun.

• İnanırmısınız bilmem ama oyun çıkalı yaklaşık 2 sene oldu ben daha geçenlerde indirimde aldım ve sırf bugün türkçe yama çıkacağı için bugün indirdim ve yarım saat gibi oynadım.Gerçekten de oyun çeviri harika bir iş çıkarmış.Ellerine sağlık.Bol bol türkçe oyunlar görmek dileğiyle iyi seneler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br> <br> Emekleri için tebrik ediyorum ama saçma bir politika uyguluyorlar. Hizmet sektöründeysen gönüllü bile olsan hizmetinin dışındaki şeye karışamazsın ve hizmet ettiğin kitleyi hiçbir şeye dayatamazsın.Kaldı ki para kazandırmaya çalıştığın firma oyunu Türkçe çıkarmayıp seni umursamadığını baştan belirtmiş.Ama demek istediğim tabiki de firma ile ilgili değil. Ayrıca Fallout New Vegas'ın Türkçe yamasını Baran Öner tek başına bir buçuk yılda tamamladı. Bu kadar abartılmadı.<br> <br> Özetle belirli bir ideolojiye sahip olan insanlar topluma hizmet eden bir iş veya bir eylemde bulunuyorsa, o ideolojisini hizmet ettiği kitleye dayatmamalı ve hatta aşılamamalı bile...<br> <br> Benim şahsi fikrim bu.<br> </blockquote><br> la git kopyacı

Üç adet saçma kelime yazıp insanları eleştirmekten korkan ve şahsi fikrini paylaşamayan,paylaşana saygı duymayan kişinin oylamalarla yüceltildiği ve fikrini belirten kişinin oylamalarla gömüldüğü yorum sistemine bakarak söylüyorum. Bu yorum sistemi bu siteye süs olarak konulmuş. Kimse kusura bakmasın.

• İyi güzel de bu oyunun çok fazla yaması var (texture,magics,graphics vb.)bunlarla sıkıntı oluşturuyor mu ?

• Eee ben oflline bir insanım Steam kullanmıyorum. Nasıl kuracağım orjinal oyuna bu yamayı ben şimdi ? Saçmalık olmuş.. Korsana hayır tamam da neyin rantını elde etmeye çalışıyorsun bu şekilde yaparak.

• quote:

Orijinalden alıntı: StrikeX

Eee ben oflline bir insanım Steam kullanmıyorum. Nasıl kuracağım orjinal oyuna bu yamayı ben şimdi ? Saçmalık olmuş.. Korsana hayır tamam da neyin rantını elde etmeye çalışıyorsun bu şekilde yaparak.

Offline isen zaten oynama! Çünkü 12 den fazla yaması var oyunun ve bu yamalar olmadan tr yaması şekilsiz belkide hiç çalışmayacak. Bu yamaları nasıl kurmayı düşünüyorsun?

Konumuza gelirsek. Tarif edilemeyecek kadar harika bir iş! Kalite Kalite Ka-li-teeeee.... :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.