Şimdi Ara

WP8 için WeChat uygulaması güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• WP8 için WeChat uygulaması güncellendi

Kısa zaman önce 100 milyon kullanıcı sayısını geride bıraktığını öğrendiğimiz WeChat servisinin Windows Phone 8 ve Windows Phone 7.5 uyumlu uygulaması 5.0 sürümüne güncellendi.

Kişilerin metin, ses ve video tabanlı olarak belirledikleri arkadaşları ile sohbet etmesine imkan tanıyan ve sade bir arayüz ile gelen WeChat, yayınlanan 5.0 sürümüyle artık etiket dükkanı içerisinden yeni animasyonlu etiketlere ulaşabiliyor, sevilen içerik eklentilerini ya da anları kayıt altına alabiliyor ve e-posta adresi üzerinden hem daha hızlı giriş sağlıyor hem de şifre kurtarma noktasında daha iyi bir yapı sunuyor.

Ücretsiz olarak sunulan 25MB boyutundaki WeChat uygulamasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• Daha bugün sildim. İnsanlar bir kenarda dursun diye yüklüyor onu anladım. "Wechat'e katıldı" mesajından başka mesaj gelmiyor. Zaten ulaşmak isteyen Whatsapp'tan ulaşıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows Phone için ne kadar boş bir uygulama. Kullanılamıyor resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her uygulamanin guncellemesini haber yapmak mi zorundasiniz:), daha enteresan gelismeler yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

Windows Phone için ne kadar boş bir uygulama. Kullanılamıyor resmen.

Sadece wp için değil genel olarak çöp bir uygulama line we Chat vs wharsappın kopyası herhangi bir artısı yok en popüler whatsapp olduğu içinde ben tercih etmiyorum diğerlerimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.