Şimdi Ara

ECA CONFEO PREMİX KABLOSUZ ODA TERMOSTATI BAĞLAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda aramama rağmen bir türlü eca confeo premix e kablosuz oda termostatı bağlayan konu açan göremedim,yada bulamadım neyse konumuza dönelim

kombim ECA Confeo premix ve termostatım General ABR 320 ,ECA servisimiz sağolsun piyasada 75 liralık ürünü montaj dahil 200 lira isteyince bende tabi ki kendim kablosuzunu 225 liraya aldım ve montaj konusunda deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum..

• kombiyi açmak zor değil. altta sağda ve soldaki iki vidayı sökün öndeki kapak çıkıyor, sonra ekranın sağında ve solundaki vaları sökün ekran öne doğru kayıyor. bağlantı yerlerini görürsünüz.
  • teşekkür ederim buradan böyle okuyunca bişey anlamadım ama yarın açmaya başladığımda çok daha net olacak sanırım umarım beni buraya bağla diye bağırıyordur :)
  • Sanırdım başardım,yoğun ilgi ve alakanıza teşekkür eder başı sıkışan arkadaşlara bu başlık altında yardımcı olabilirim :)
  • yucelburak kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olmak istiyorsanız, yaptıklarınızı foto ile destekleyerek buraya yazabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Yardımcı olmak istiyorsanız, yaptıklarınızı foto ile destekleyerek buraya yazabilirsiniz.

evet o aklımda ben aramama rağmen hiç açıklayıcı ve net bir bilgi bulamadım 3 katlı müstakil evin tesisatını ve kombilerini kendim bağladım bir katta sadece termostat var ve mennun kalırsam bir alt kata da takacağım aynısından o zaman video veya foto çekerek burada paylaşacağım ilkini takarken çebelleşmekten hiç aklıma gelmemişti kombinin kapağını açarken 2 saat uğraştım ama başardım ve muhtemelen bir ay sonra diğerinde fotoyla çekip buraya aktaracağım,saygılar..
  • Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki fotolarda bulunan kablosuz oda termostatı aldım Çin'den. Ama bağlantı şemasını çözemedim. Şemayı çözmeme yardımcı olursanız bağlantıyı kendim yapabilirim. Hangi kablo nereden gelip nereye bağlanacak, T1 T2 L N yazan yerler neyi temsil ediyor anlayamadım açıkçası. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kombinin markası ECA Confeo Premix 32 KW

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.