Şimdi Ara

Sevilen anlık mesajlaşma yazılımı IM+ Pro7, yeni yıl indiriminde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sevilen anlık mesajlaşma yazılımı IM+ Pro7, yeni yıl indiriminde

iOS platformunun en sevilen ve başarılı anlık mesajlaşma yazılımlarından IM+ Pro'nun iOS 7 için özel geliştirilen edisyonlarından IM+ Pro7, kısa süreliğine indirime girdi.

Aralarında Skype, Facebook, Twitter, AOL ve diğer onlarca anlık mesajlaşma servisi üzerinden mesajlaşılmasını sağlayan IM+ Pro7, yılbaşına özel olarak kısa süreliğine 3,59 TL'den satılmaya başlandı. Uygulamanın normal satış fiyatı ise 8,99 TL idi.

Eğer siz de IM+ Pro7'yi indirimdeyken kaçırmak istemiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan App Store'daki sayfasına ulaşabilir ve iCihazınıza yükleyebilirsiniz.

IM+ Pro7 - SHAPE GmbH

Hızlıca IM+ Pro7'nin özelliklerini hatırlayacak olursak:

• iPhone / iPad için evrensel uygulama

• Ücretsiz metin, fotoğraf, video ve sesli mesajlaşma

• Skype, AOL, ICQ ve Neighbors üzerinden grup mesajlaşma

• Tüm konuşma geçmişine uygulama içerisinden ya dahttps://plus.im adresinden ulaşabilme

• Aynı servis için birden fazla hesap ile giriş yapabilme

• IM+ Pro'ya özel Beep mobil mesajlaşma servisi

• Bedavaya verilmişti bu uygulamanın 7 olmayanı. Hatta şu anda kullanıyorum, bundan ne farkı var? Arama sonuçlarında sadece IM+ Pro7 olarak çıkıyor ve bende yüklü değil görünüyor.
  • Aslında güzel ve kaliteli bir program. Ancak benim hoşuma gitmeyen sürekli sizi çevirimiçi (uygun) olarak gösteriyor. Diğer birkaç programda zaman ayarlaması yaparak dışarıda şeklinde gösterebiliyor.
  • Hic kullanmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara çok kullanmıştım ancak sonradan gereksiz olduğunu düşündüm. Ücretsiz olduğunda indirmiştim,duruyor hala.
  • İlk kez duyuyorum

• im+ pro bir ara güzel indirimdeydi 0,79 cent ve aldim, sonrasinda bendeki versiyonu gelistirmeyi biraktilar ve yeni bir program yaptilar bu sefer onu satmaya basladi ama ismide ayniydi im+ , bu olaydan sonra artik adamlara asla destek vermem, sen önce satmis oldugun programa destek verme ve ayni programi ios7 temasi ekle ve tekrar para ile sat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.