Şimdi Ara

10 inch candy crash vb tablet tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bu amaçlar için takılmayacak kaliteli bir tablet tavsiyeniz var mı? Bütçe 600 tl max.

• quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Merhabalar, bu amaçlar için takılmayacak kaliteli bir tablet tavsiyeniz var mı? Bütçe 600 tl max.

ezcool smartten fazlasıyla, hayli hayli işini görür.
  • OchiMochi O kullanıcısına yanıt
    Araştırayım teşekkürler
  • Konunun üzerinden epey zaman geçmiş gerçi ama görünce buna da bir katkım olsun istedim :)

600 TL bütçe tablet için çok iyi bir bütçe, ben de bir ara tabiri caizse deli gibi tablet araştırdım, almak istedim bulamadım vs. derken bende kararsız kaldım almadım, ama bu sürede epey bir bilgi sahibi oldum :)

ben piyasada en iyi ürün olarak fiyat-özellik olarak şu ürünü buldum

http://www.n11.com/piranha-quattro-tab-97-tablet-4-cekirdek-2gb-ram-P18929965?cid=700501_piranha-quattro-tab-97-tablet-4-cekirdek-2gb-ram-P18929965&ref=akakce&v=1.50.7

1.8 Ghz 4 çekirdek, 2 Gb DDR3 ram, Dört çekirdekli VR SGX544 MP2 3D Grafik Ekran Kartı vs. piyasadaki bilindik markalara göre 3'de bir fiyata sahip gerçekten çok üst özelliklerde bir cihaz

bu biraz büyük ekranlı diyebilirim. Ekran boyutu olarak 7 inç isterseniz

http://www.n11.com/codegen-quantum4-gps-li-7tablet-4-cekirdek-samsungexnoys-islemci-P13563243

quantum 4 aslında Hyundai t7s modelinin sadece ismi değiştirilip türkiyeye getirilmiş hali, ama kullanılan malzeme gerçekten kaliteli ve yine özellik olarak uçuk, aynı özelliklerde bir samsung tabletin fiyatı 1000 tl'den aşağı değil, dahili GPS'i bile var ki sırf bu bile normal bir tablette 300 tl fiyat artışına sebep oluyor.

Codegen'in büyük ekranda aynı özelliklere sahip tableti de çıktı piranha içinize sinmezse :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.