Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (721. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
69.704
Cevap
2.049
Favori
8.317.111
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk Siparişimi verdim @EserKozmetik , Kısa sürede gelmesini umuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitemel -- 25 Haziran 2016; 5:51:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradisia

Merhabalar.Önceden Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme ve Hugo Boss Vanilyalı parfümleri teker teker sipariş vererek almıştım ve ürünlerin bu fiyata bu kalitede olması beni epey şaşırtmıştı.Eser Bey'e yaptığı bu hizmet için öncelikle teşekkür ederim.En son siparişimde 4'lü paket aldım aldığım parfümlerden kalite olarak gayet memnunum.
    Paket olarak sipariş eden arkadaşlara da tavsiyem parfümleri kağıda veya giysiye sıkıp denemesinler ben şahsen en iyi performansı tenime sıkıp aldım gayet kaliteli parfümler.

Creed - Aventus > Koku çok klas bir koku bana göre ilk baş bazı traş losyonlarının kokusunu andırsa da sonradan çok güzel tam bir beyefendi kokusu.Bu tarz kokuların şahsen günlük kullanılması taraftarı değilim özel günlerde kullanılabilir.Orijinalini bilmiyorum ama çok beğendim bu kokuyu.
    Chanel - Bleu de Chanel > Bu parfümün zaten orijinalini herkes koklamıştır diye düşünüyorum , orijinalinden pek farkını göremedim ben gayet güzel bir koku öneririm.
    Chanel - Allure Homme Sport > Parfümde acayip turunçgil kokusu var,fena değil.
    Creed - Virgin Island Water > Hindistan cevizi kokusunu seviyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim,kendine has ve tatlı bir koku beğendim.

Tester olarak gelen Chanel - Allure Homme 'u koku olarak pek beğenmedim.Dolge & Gabanna - The One'ın orijinalini kullanıyorum kokuları benziyor fakat kalıcılığı yok parfümün keza orijinalinin de pek kalıcı olduğunu söyleyemem ama çok güzel bir koku bence.

@alphi3458 Allure Homme Sport'u denedim sabah sıkmıştım hala duruyo koku portakal kokusuyla geziyorum :))

Yorumlar için tşk yaş 30 ve spor tarz olan biri olarak peki sizce hangi koku daha kalıcı ve farkedililirliği daha yüksek bleu chanel mi yoksa sport mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alphi3458 -- 25 Haziran 2016; 8:56:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Tabiki de Bleu de Chanel
  • London maalesef güzel esansına rağmen gün içi performansında başarılı olamayarak geriye düştü. Konsantrasyonu artsa belki biraz daha kalıcılık artar ama bu sefer de esans dengesi bozulabilir.

Saygılarımla.
  • merhaba Eser Bey
    YSL den manifesto gelmiş, acaba black opium getirme şansınız var mı ?
    Daha önce de sormuşrum ama o dönem yeni kokulara ara vermiştiniz sanırım.
    teşekkürler
  • Arkadaşlar açık parfüm olarak Loris E3 kullandım kokusu çok güzeldi. Bu tür parfüm arıyorum. Var mı?
  • durak28 D kullanıcısına yanıt
    Belki ileride ama şuan yok hocam. Yeni olarak gelecek ürün lancome miracle. Hatta silarislere eklenebilir. Gece listeye ekleyecegim.

• Değerli dostlarım,

Altta bulunan takip kodları sadece Havale / Eft alışverişlerine aittir.

Eğer alımınızı GittiGidiyor'dan yaptıysanız aşağıda kodunuz yoktur. GG alışveriş kodları için GG'de Aldıklarım kısmından tek tuş ile takibini sağlayabilirsiniz.

26 Haziran MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

KJ954852 25/06/2016 EROL T
    KJ955170 25/06/2016 HALİL Ö
    KJ955404 25/06/2016 ERHAN İ
    KJ955760 25/06/2016 BURAK T
    KJ956027 25/06/2016 ALİ T
    KJ956499 25/06/2016 YUSUF G
    KJ956703 25/06/2016 FARUK T
    KJ957050 25/06/2016 ALİ CAN C
    KJ957241 25/06/2016 YASİN S
    KJ957500 25/06/2016 ERCAN E
    KJ959085 25/06/2016 ALPER K
  • Merhaba hocam, şu ürünleri almak istiyorum, teşekkürler.

1) Armani Acqua Di Gio (2X)
    2) Dior Sauvage
    3) Lacoste Red

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fl4ming0 -- 26 Haziran 2016; 10:51:35 >
  • Yarın yolluyorum hocam, kesenize bereket teşekkür ederim
  • Lancome - Miracle (Yeni) [MRC] Listemizde.
  • Notalarına bakınca "Giorgio Armani Acqua Di Gio" çıkıyor.
  • Gittigidiyor'dan siparişi geçtim biraz önce. İyi çalışmalar.
    Nasomatto - Black Afgano [AFG]
    Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
    Shiseido Zen [ZEN] BAYAN
    Lancome - Miracle (Yeni) [MRC] BAYAN
  • Yazlık parfüm arayanlara Giorgio Armani- Acqua Di GioProfumo öneririm çok doğal turunç ve hafif baharatların güzel bir uyumu.Kimseyi rahatsız etmeden kullanabileceginiz bir yazlık parfüm.Günlük kullanıma uygun.Tende kalıcılığı 7-8 saat ve farkedilirliği 4-5 saat kadar oldu bende.Yazlık parfüm almak isteyenlere tavsiye ederim.
  • Eser bey merhaba,
    Creed aventus fiyati nedir? (iki tipi var sanirim daha kaliteli olanin fiyatini ogrenebilir miyim? orjinaliyle hemen hemen ayni diyebilir miyiz?)
    dior homme intense de ayni sekilde ml ve fiyat bilgisi alabilirsem cok sevinirim. İyi calismalar

• quote:

Orijinalden alıntı: O-C

Eser bey merhaba,
    Creed aventus fiyati nedir? (iki tipi var sanirim daha kaliteli olanin fiyatini ogrenebilir miyim? orjinaliyle hemen hemen ayni diyebilir miyiz?)
    dior homme intense de ayni sekilde ml ve fiyat bilgisi alabilirsem cok sevinirim. İyi calismalar

İlk sayfaya bir bakın isterseniz tüm bilgiler mevcut
  • Yeni gordum tesekkurler

• 4 lü sipariş vercem 4.de kararsız kaldım,creed aventus ve diesel only the brave begendiğim kokular---tom ford black orkidi önerirmisiniz veya başka önerilere de açığım :)
  • dior sauvage in testeri varmış denedim de o da güzel kokuya banziyor black orchid mi -dior sauvage mi ?
  • black orchidi erkek parfümü sanıyordum ama fragnantica da bayan parfümü diye geçiyor
  • 
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.