Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (559. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: cassX
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.945
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siparisim bugun ulasti. Tskler eser hocam. Bol satislar hayirli kazanclar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listemize farklı bir Fabrikaya ait invictus ekliyorum arkadaşlar.

Bizim invictustan ayrılması için adını invictus Avrupa olarak belirteceğim. Kodu da iN2. Özellikle belirtilmediği sürece her zamanki invictus gönderilecektir. (iNV)

Ne farkı var? Çok büyük bir farkı yok ama orijinale biraz daha yakın bulduğum için sizlerle birlikte denemek için bir seri sipariş geçtim. Beğenirseniz devam ederiz.

Normal invictus'umuzdan alsanızda almasanız da her pakete bu ürünün numunesi eklenecek bir kaç hafta boyunca

Sevgi ve selamlamlarımla..
  • calvin klein europhia benzeri ne önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokerax

calvin klein europhia benzeri ne önerirsiniz

Aklıma o tarz başka gelmedi hocam ya :/ Diesel brave olabilir yada chanel blue
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

Orijinalden alıntı: kokerax

calvin klein europhia benzeri ne önerirsiniz

Aklıma o tarz başka gelmedi hocam ya :/ Diesel brave olabilir yada chanel blue

Hatırladığım kadarıyla burberry classic benziyor o kokuya.
  • Siparişler ulaştı. Geçen sene sipariş vermiştim kalite aynen devam gördüğüm kadarıyla. Şişe ve kutu da şık olmuş. 50 kişilik bir iş yerindeyim yüklü sipariş gelebilir haberin olsun

Vakko oldukça hoş. Başta garip bir koku ama durdukça güzelleşti. Rochas man güzel. Hugo boss vanilya zaten efsane. Geçenlerde orijinal burberrye bi dünya para verdim o kadar kalıcı çıkmadı. Daha da almam zaten orijinal. Aynen böyle devam, hayırlı işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 29 Ocak 2016; 21:08:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

Siparişler ulaştı. Geçen sene sipariş vermiştim kalite aynen devam gördüğüm kadarıyla. Şişe ve kutu da şık olmuş. 50 kişilik bir iş yerindeyim yüklü sipariş gelebilir haberin olsun

Vakko oldukça hoş. Başta garip bir koku ama durdukça güzelleşti. Rochas man güzel. Hugo boss vanilya zaten efsane. Geçenlerde orijinal burberrye bi dünya para verdim o kadar kalıcı çıkmadı. Daha da almam zaten orijinal. Aynen böyle devam, hayırlı işler.

OHayırlı olsun üstad güle güle kullanın :)

----------------------

Arkadaşlar biraz kırgınlık vardı iyice uyuya kalmışım kusura bakmayın, özür dilerim.

----------------------

29 Ocak MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

JF174055 29/01/2016 SEZGİN K
    JF174664 29/01/2016 MEHMET Ş
    JF178023 29/01/2016 EMRE S
    JF178352 29/01/2016 NURSEL İ D
    JF178585 29/01/2016 İBRAHİM H N
    JF178800 29/01/2016 UFUK C
    JF179093 29/01/2016 HAKAN B
    JF179447 29/01/2016 MAZLUM Ö
    JF179749 29/01/2016 ULAŞ S
    JF181583 29/01/2016 BERKAN Ö
    JF195284 29/01/2016 NUMAN K
    JF196495 29/01/2016 EMRE Ö
    JF198320 29/01/2016 ALİ O L
    JF199906 29/01/2016 TOLGA A
  • Burada ilanınızı görüp ilk kez alışveriş yapıyorum bakalım söylendiği kadar iyi miymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_MenTalisT -- 30 Ocak 2016; 13:50:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_MenTalisT

Burada ilanınızı görüp ilk kez alışveriş yapıyorum bakalım söylendiği kadar iyi miymiş :)

Tamamdır pazartesi kargoluyorum hocam :)
  • Merhaba, acaba 2 erkek 2 bayan şeklinde alabilmemiz mümkün mü?
  • ButtHead kullanıcısına yanıt
    Merhaba elbette hocam. Dilediğiniz şekilde alabilirsiniz

• 30 Ocak MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

JF372172 30/01/2016 MEHMET Ç
    JF372349 30/01/2016 KADİR S
    JF372599 30/01/2016 ALİ O D
    JF372802 30/01/2016 ERCAN A
    JF373055 30/01/2016 AHMET H
    JF373314 30/01/2016 ERSOY B
    JF373713 30/01/2016 ENGİN K
  • Paco Rabanne Olympea (Bayan) Listemizde.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Oldu mu şimdi üstadım? Daha bugün bi dolu sipariş verdim...

Oysa bu en merak ettiğim parfümlerden biri idi... Üzüldüm şimdi... :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbil7

Oldu mu şimdi üstadım? Daha bugün bi dolu sipariş verdim...

Oysa bu en merak ettiğim parfümlerden biri idi... Üzüldüm şimdi... :(

:) bir dahakine alırsın üstad. Önemli olan listeye sokmamız (:
  • parfümlerin kalıcılığı nasıl kaç gün kalıyor yoksa saatler içinde uçup yerini kötü bir kokuya mı bırakıyor denemiş ve test etmiş bir arkadaş söylebilir mi
  • Parfümler gayet güzel, orjinallerine çok yakın. Herhangi bir şekilde kötü koku vs bırakmıyor. Zaten parfümün bizzat kendisini sevmeyenler dışında spesifik sorun yaşayan yok alıcılardan. Ben de dahil. Kalıcılık asli kriterse genel olarak orjinallere göre daha kalıcı kokular. Ama 5 TL ye 3 gün kalıcı parfüm diye satılan kokulardan arıyorsanız bilemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

parfümlerin kalıcılığı nasıl kaç gün kalıyor yoksa saatler içinde uçup yerini kötü bir kokuya mı bırakıyor denemiş ve test etmiş bir arkadaş söylebilir mi

Bugün bir müşterim aradı ve CPT yazan parfümün orijinalinin adını sordu. Orijinalini almak istediğini belirtti. Uzun zamandır üretimden kalktığını söylediğimde:

- Ya bu 1 gün kalıyor. Yetmiyor. O yüzden orijinalini almak istemiştim dedi.

Bu gibi yanılgıya sadece daha önce orijinal parfüm HİÇ kullanmamış kişiler kapılıyor. Daha kalıcı, daha güzel, süper olduğunu düşünüyorlar. Çünkü pahalı. :) Aksine çok daha az kalıyorlar. fiyatları bin tl lerde gezen bir çok parfüm dahil.. Kalanı da zaten ya ağır olanlar ya çok tatlı olanlar. Onlar bizde de fazlası ile kalıcılar zaten.

Bir parfüme kaç gün kalıyor gibi bir soru geldiğinde bu yüzden benim verebilecek bir cevabım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 31 Ocak 2016; 2:00:52 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler en yakın zamanda değerlendireceğim

• Bence bu gibi sorunların gelmesinin sebebi piyasanın ağzına kadar 5 TL'lik parfümlerle dolu olması. Muhtemelen tamamı çinden doldurulmuş olarak 2TL/şişe gibi fiyatlarla geliyor.

İnsanların açık parfüm ile ilgili anıları da çok hoş değil genel olarak. Bazılarına alerji yapmış, bazılarının kıyafeti lekelenmiş, bazıları alkole boğulmuş, bazıları alt notada boğulmuş...

Biraz daha sakin yaklaşmak lazım zanımca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanil -- 31 Ocak 2016; 2:52:32 >
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.