Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (502. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba Hocam.

Kokuyu bilmiyorum ama odunsulardan: CH men, Ysl la nuit önerebilirim. Yaşınız 20 25 falansa eğer Versace Eros'u da seversiniz muhtemelen.

Güveniyorum hocam.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şimdilik 1 adet alsam. Denesem siz de istediğim 3-4 kokunun testerını (veya kalem şeklinde varsa) ekleseniz denesem mümkün müdür? ek ücret ne kadar vermem gerekirse belirtirseniz seviririm. yaşım 30.

Alacağım
    - 1 Million Paco Rabanne

Deneyeceğim
    - Armani Acqua di Gio
    - Davidoff Cool Water
    - CH men
    - Paco Rabanne - iNViCTUS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 29 Kasım 2015; 0:38:03 >
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Testerler satılacak kadar elime gelmiyor. O yüzden herkes faydalansın diye sadece paket alışverişlerine (paket içinde olmayan) 2 çeşit tester ekleyebiliyorum. Bunları da şişeyi bozup yaptığım için seçtiremiyorum. Genelde yeni ürünler oluyor.
  • 28 Kasım MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser.

IP479965 28/11/2015 BERKAY U
    IP480155 28/11/2015 ÜMİT Ç
    IP480421 28/11/2015 MUSTAFA S
    IP480709 28/11/2015 ABDULKADİR İ
    IP481049 28/11/2015 SEVİLAY K
    IP483678 28/11/2015 ALPEREN B
    IP484051 28/11/2015 EGE B D
    IP484415 28/11/2015 FATİH E S
    IP484756 28/11/2015 EMİN G
    IP484979 28/11/2015 MESUT H D
    kalem şeklinde ufak çapta satış yaparsanız o şekilde de alabilirim hocam
    ek olarak n11 de de mağaza satışa koyabilirseniz bu indirim kuponlarımızı değerlendirmek için harika olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 29 Kasım 2015; 12:27:22 >
  • nixos sculpture açık parfümünü bir türlü bulamıyorum sizde var mı acaba
  • tester demişken bana gelen tester
    Black Afgano aman tanrım didim o ne çarpıcı ağır maskülen bir kokudur enteresan ama kesinlikle kör alıma uygun değil ben beğendim şahsen arada sırada mutlaka ortamına göre kullanacağım
    beğenende çok oldu beğenmeyende ama kesin ortamdaki insanların %90 nın burnu üstünüzde oluyor
    diğer kokularla ilgili daha sonra kullandıkça yorum yapacağım.

Ürünler elime sağlıklı olarak ulaştı kardeşim herzamanki gibi hiçbir problem yok:) @Eser
  • slmlr.Buradan devamlı kullandığım tom klasik.güzel koku.
    eserbey. buna yakın odunsu ve baharatımsı koku ne onerirsiniz( şeker kokusu olmasın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkasdans -- 29 Kasım 2015; 17:12:45 >
  • Kafkasdans@ Merhaba abi, biraz yoğunu tomford extreme alabilirsin. Prada amber veya Ysl la nuit, bunları da düşünebilirsin.

Ronaldinho26@ Güle güle kullan abilerin abisi :)

33emre96@ Var hocam. ilk sayfada tüm listemizi de bulabilirsiniz.

SzolnoK@ N11 düşünmüyorum hocam. Sadece burası ile ilgilenmek istiyorum :(
  • Merhaba bayan için ne önerirsiniz?
    Erkek için de öneri alabilirim daha önce eser hocamdan kylian Love, Creed avuntus, invictus aldım özellikle avuntusu beğenen ve soran çok olmuştu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 17 18 yaşlarındayım esmerim kışlık parfüm bakıyorum şimdiye kadar one million, ck euphoria intense falan kullandım beğenerek. Odunsu ve çok da ağır olmayan ama kendini belli eden parfüm arıyorum. Aklımda hermes, yls la nuit, burberry london ve givenchy pi var. Ne diyorsunuz bu seçimlere veya başka ne önerebilirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi II. Aragorn -- 29 Kasım 2015; 23:29:54 >
  • Merhaba kardeşim.

Bence seçeneklerin çok güzel. Pi belki biraz ağır veya tatlı gelebilir. Onun yerine de Burberry classic ekleyebilirsin.

baybayankara@ Üstadım eğer müşterilerimden yardım gelmezse bana pm ile ulaşın. Elimden geldiğince yardımcı olurum.
  • Konu zaman zaman tahrik ediyor, bol esanslısındna alacağım sanırım. Paket olsun.

Şaka bi yana V de Vakko'da içerecek şekilde 4'lü bi kombinasyon önerinizi alabilirim.
    Kalıcılık esas benim için, ağır olmayacak şekilde baharatlı odunsu tonlar. Belki 1 tane farklılık adına şekerli kategorisinden tercih edebilirim. Bilinirliğin ve kültleşmiş ürünlerde gözüm yok açıkçası. Yani herkesin çok fazla tercih ettiği şeyler benim için pek tercih edilesi olmuyor.

Jil Sunder Sun Men'de aklımdan geçiyor. Bunun için de yorum alabilirsem güzel olur.
    Teşekkür ettim şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 30 Kasım 2015; 3:46:06 >
  • Selamlar Esey Bey,
    Ödemeyi Enpara Hesabınıza geçtim gerçi mailleştik ama buraya da yazayım.8 Adet Ürün ve 2 Adette Delux Ürün farkı ile 110TL

1-)Paco Rabanne - iNViCTUS
    2-)Nicos - Sculpture
    3-)Diesel - Only The Brave - ( Yumruk )
    4-)Hugo Boss - Boss (Vanilyalı)
    5-)Hugo Boss - Boss (Bottlet)
    6-)Victor & Rolf Spicebomb
    7-)Chanel - Bleu de Chanel Delux (20 tl 50ml)
    8-)Bond No. 9 - New York Amber Delux (20 tl 50ml)
    hocam şekerli nedir, odunsu nedir hiç anlamadığım için soruyorum

lalique encre noire bayılan birisi hangi tür koku seviyodur ?
    fresh mi odunsu mu baharatlı mı nedir ?

ayrıca ne zaman zaraya falan gitsem zara sport koklayınca, lalique gibi onlar da bana çok güzel geliyo
  • he_man kullanıcısına yanıt
    Nétwork hocam Müşterilerimden cevap gelmezse eğer akşam saatlerinde ben cevaplayacağım.

Lalique odunsu bir koku hocam. Onu seven CH men sever muhtemelen. Tarzları üç aşağı beş yukarı aynı.
  • Sanalpazar ödeme yapılmıştır.
    Sipariş kodu: 21877482
    Mont blanc- emblem
    212 vip man
    Tom ford- tobacco vanillie
    Shiseido zen.

Teşekkürler. Kolay gelsin...

• Kesenize bereket hocam teşekkür ederim.

Değerli dostlarım

Ysl
    Black code
    hermes

Bu ürünlerde stok toktur. One million bugün gelecek.

Üstteki 3ü de perşembe günü elimizde olacak. Sizler için önemli seçimler ise perşembe kargolanabilir şeklinde siparişlerinize ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Nétwork hocam Müşterilerimden cevap gelmezse eğer akşam saatlerinde ben cevaplayacağım.

Lalique odunsu bir koku hocam. Onu seven CH men sever muhtemelen. Tarzları üç aşağı beş yukarı aynı.

Tamamdır hocam. Mesajları mention ile bildirirseniz dönüşüm kolaylaşır.

Biraz daha sadeleştireyim mesajı,
    4'lü şekilde alacağım.
    V de Vakko ilk tercihim.
    Kalan 3 tanede 1 tanesini şekerli tarzı farklılık adına tercih edebiliriz.
    Odunsu ve baharatlı kokular tercihim. Kalıcılık esas benim için.
    Jil Sander Sun Men içinde yorum alabilirsem güzel olur.

Şimdiden teşekkür ettim.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Kalıcılık önemli ise Jil sander çok memnun etmez hocam. Çok hafif bir üründür. Tatlı olarak farklılardan vanilyalı boss alın. bizden başkasında yk nasılsa :)

Odunsulardan Black afgano da alabilirsiniz hocam. Kolay kolay pişti olmazsınız.
  • 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.