Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Karizmatik38
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (4 Mobil) - 10 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnvictus siparişini bugün versem pazartesi kargolanacak şekilde elimde olur mu yoksa stokta yok mu?

Boşuna sipariş vermiyim.

Teşekkürler.
  • kargo işleri değişkendir. tokatta oturuyorum ürün bana 1 günde geliyor eser kozmetikten. kargo iyi çalışıyor ve bizim oraya tam 1 günde gelir gelmez eve teslim oluyor. mng diye karalamak yerine çalışan ve işverenle muhatap olmak mantıklı olan aksi takdirde bir sonuca varamazsınız sorunu genelleyerek beyler. eser kozmetiğe kefilim parfüm tavsiyesinde bulunulur.
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    arkadaşa katılıyorum. türkiyedeki bütün kargo firmalarını karalamak daha mantıklı. hepsi birbirinden kötü.
  • tjodalv T kullanıcısına yanıt
    Hocam soru sormadan once sayfayi incelerseniz yukarida pazartesi kargolanacak sekilde bahsedilmis invictus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tjodalv T kullanıcısına yanıt
    Pazartesi kargolanabilir hocam. İkamet ettiğiniz yere göre salı veya çarşamba elinizde olur.

• 22 Mayıs Cuma mng kargo takip kodları.

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

HC913558 22/05/2015 AHMET K
    HC914244 22/05/2015 RECEP P
    HC914595 22/05/2015 DENİZ P
    HC914927 22/05/2015 AHNET K
    HC915228 22/05/2015 ERSİN Y
    HC915814 22/05/2015 BERKER Y
    HC916128 22/05/2015 BERAT Ş
    HC916585 22/05/2015 MELİH A
    HC916846 22/05/2015 DOĞANCAN Ö
    HC917132 22/05/2015 CENAER İ Ü
    HC919044 22/05/2015 HAKAN K
  • İyi geceler hocam. Önceki ürünlerden gayet memnun kaldım az önce yeni sipariş geçtim sanalpazardan da mesaj attım kolay gelsin :)
  • Gezgin42 kullanıcısına yanıt
    Günaydın hocam tesekkurler, kesenize bereket.

• eser beyden 8 adet daha sipariş geçtim, eser beyden daha benzer parfümler bulacağınızı zannetmiyorum gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

Creed - Millesime imperial Delux
    Creed - Green Irish Tweed
    Hugo Boss - Boss (Vanilyalı)
    Abercrombie & Fitch - Fierce

Creed - Original Santal
    Kilian - Love Don't be shy UNISEX
    Yves Saint Laurent La Nuit de L'homme (Yeni)
    Paris Hilton (bayan)
  • Hoca merabalar creed Aventus , killian back to black ,rochas man ,black code bunlari onerirmisiniz onerebileceginiz baska creed var mi veya her hangi bir parfum var mı?

• buradd B kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Back to black'ı daha önce denemediyseniz kör alıma uygun değildir. Diğerleri gayet uygun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Merhaba. Back to black'ı daha önce denemediyseniz kör alıma uygun değildir. Diğerleri gayet uygun hocam

hocam peki en fazla geribildirm aldığınız parfüm hangisi?
  • buradd B kullanıcısına yanıt
    invictus
  • Ayrıca invictus sonunda geldi. Pazartesi kargosu uygundur. Siparişlerinize ekleyebilirsiniz. Hele şükür :)

Stokta olmadığında sipariş geçen arkadaşların kargoları da pazartesi gönderilecektir.

Ayrıca

Diesel only the brave TATTOO (RAplh raluren polo red intense ile aynı koku)
    Chanell allure homme sport
    Calvin klein Euphoria intense

STOKLARIMIZDA..
    Hayırlı olması dileğiyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 23 Mayıs 2015; 13:49:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

hayırlı olsun;
    rica etsem;

millesime yi baz alarak
    diğer ikisini yorumlarmısınız.
    sabunmu kokuyor, limonmu kokuyor çiçek böcek neyse işte :)
    ama fresh demeyin :)

Kusura bakma hocam yeni gördüm. Bende sadece MLS ve GİT var, diğer creedi denemeden verdim. Hatta MLS yi de denemedim :) Diğerinide zaten sabah evden çıkarken sıkıyorum, iş yerine gidince üstümü değiştiriyorum akşam yine giyiyorum, sağlıklı bi yorum yapamam. Ama işe bizim biraderle gidiyoruz, sabah giderken traş kolonyası gibi kokuyor dedi, akşam üstümü giydiğimde halen kokuyor şimdi biraz daha değişmiş sabun kokusuna benziyo diyodu :) Ama sabah sıkıyorum üzerimi değiştirip akşam tekrar giydiğimde koku net olarak geliyo yine de benim hoşuma gitti açıkçası
  • Yeni urunler hayirli olsun :)
    Kargo iki gunde sorunsuz elime ulasti icinde ikitane tester vardi gucci envy man.paketleme kargo hepsi cok iyiydi.
    Alisveris yapacak arkadaslara kesinlikle oneririm guven konusunda tereddut etmesinler,kokulara gelirsek
    Creed green irish tweed:ztn bildigim kokuydu ama asiri pahali olmasindan dolayi uzun sure kullanamamistim.gercekten harika olmus parfumler icinde en begendigim oldu
    Hugo boss bottled:eski kokum ama bu sefer eski tadini alamadim yada bnm burnum veya zevkim degisti :) ama koku kalitesi kendisini hissettiriyor
    Gucci envy men: kesinlikle elegant bir koku gunluk kullanim icin bnce uygun degil ama tam takim elbiselik ofis ortaminda cok rahat kullanilacak bir koku
    Michael kors-michael:esim icin almistim kaldikca guzellesen harika bir bayan kokusu forumdaki arkadaslarin yorumlarina bakarak kor alim yaptim yaniltmadilar :)
    Denemedigim tek koku creed original vetiver kaldi deneyince yorum eklerim
    Saygilar

• Orjinallerini de koklayın :) beğenmeyince mideniz de bulanır başınız da döner. Gözünüz bile kararabilir :)
  • quote:

Orjinallerini de koklayın :) beğenmeyince mideniz de bulanır başınız da döner. Gözünüz bile kararabilir :)

Ondan belkide bilemiyorum parfümlerden pek anlamadığım için. Ek olarak Puma I'm Going diye bir parfüm var bu parfümün gelme ihtimali varmı acaba hiç. Türkiyede orjinali bile yok gerçide
  • Fabrikanın listesinde bile yok söylediğiniz ürün. Sadece Jamaica man diye bir ürünü var.
  • quote:

Fabrikanın listesinde bile yok söylediğiniz ürün. Sadece Jamaica man diye bir ürünü var.

Banada yurt dışından hediye gelmiştide kokusu ben ve bir çok bayan tarafından epey beğenilmiştide. Hatta bittiği için yeni parfüm arayışlarına girip sizden parfüm sipariş etmiştimde neyse artık yapacak birşey yok. Aventusla devam

Edit: Cümlede yanlış anlaşılma olmuş bayan gibiymişim gibi bir anlatım varmış :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 24 Mayıs 2015; 0:15:58 >
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.