Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (358. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: morthy
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.322.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanalpazar adım dayes, kargo ve deluks ödemesi dahil 2 parfüm sipariş verdim.

bleu de chanel
    armani ackua di gio

kolay gelsin eser hocam.
  • 2.Siparişim olan 3 İnvictus ve Versace Eros'uma kavuştum..Daha önce aldığım parfümler hakkında yorumlarımı sizinle paylaşmak ve bazılarının orijinal karşılaştırmasını yapmak istiyorum , bunlar kişisel görüşlerimdir.
    Versace Eros : Versace'ın Orijinalini de kullandım , birebir aynı , mükemmel koku.Kapalı ve dar bir ortamda çok az boğucu olabiliyor ama parfüm mükemmel , denememiş olan , farklı kokmak isteyen arkadaşlar mutlaka almalı diye düşünüyorum.Kalıcılık ve yayılma : 9/10 - Koku Güzelliği 9.5/10
    Polo Blue : İlk Eser abiden denedim , geçenlerde sınıfa getiren arkadaşın orijinal parfümüyle karşılaştırdım , hiç bir fark göremedim.Temiz ve istisnasız herkesin beğeneceğine kanaat getirdiğim koku. Kalıcılık ve yayılma.Slazenger Sport ( mor olanindan) kullanan varsa kokuyu muhtemelen benzetecektir , polo daha güzel ama :) 8/10 - Koku Güzelliği 8/10
    İnsense Ultramarine : Yaz kokusu , orijinalini denemedim ama piyasadaki doldurma yapan markalarla karşılaştırdım , aradaki fark muazzam. Kalıcılık ve yayılma : 9/10 - Koku Güzelliği :7/10
    Tom Ford Tobacco Vanille : Bu kokuyu ilk kokladığımda burnum yandı bildiğin , hayatta kullanmam dedim.Bir gün sonra yastığıma felan sıkmaya başladım , evet tek kelimeyle "Büyük adam kokusu" , Kullanamasam da koklamaya başladım sevdim.Benim gibi sırf marka olduğundan sipariş veren arkadaşlar bir düşünsün , Eser Abinin bildiğiniz kokuyu alın tavsiyesi bu yüzden , parfüm güzel mi ? Göreceli ama bana göre güzel.Günlük bir parfüm değil.Orijinali hakkında yorum yapamayacağım çünkü orijinali bir ev kirası :) Kalıcılık ve yayılma 9.5/10 Koku Güzelliği : 7/10
    Paco Rabanne İnvictus : Artık kimse almasın , sadece benim olsun dediğim parfüm.Odunsu ve meyveli . Mükemmel.Kalıcılığı böyle bir parfümde nasıl bu kadar yüksek olabilir diye düşünüyorum , cevabı parfüm veriyor. Kalıcılık ve yayilma 9/10 - Koku Güzelliği : 10/10
    Paco Rabanne One Million : Kime koklattıysam başta beğenmedi , ortama girdiğimde herkes parfümün mükemmel kokuyor dedi.Farklı , dolayısıyla güzel bir parfüm.Orijinalini kullandım , benzerlik sadece başta biraz eksik , sonra toparlıyor.Orijinaline benzerliği %97 :D Piyasadaki doldurma parfümlerin gerçeğiyle alakası yok diyebilirim , deneyip de ziyan etmeyin kokuyu gözünüzde. Kalıcılık ve yayılma : 8/10 - Koku Güzelliği : 7/10
    Armani Code : Bu kokuyu aldığımda fazla koklayamadım , güzel , nasıl açıklasam , "bele" karanlık bir koku . İçinde var mı bilmiyorum ama hafif bir limon havası hakim . En azından bana öyle geliyor.Parfüm güzel , kalıcılığına bir şey söyleyemeyeceğim , kullanmadım.Bu arada piyasa parfümüdür :)
    Diesel Only The Brave : Temiz koku , kalıcılık orta .Yine bunu 1 gün sıktım 3 4 fıs , arkadaş hasta oldu.Sevilen bir parfüm anlayacağınız . Kalıcılık ve yayılma : 7/10 , Koku Güzelliği : 8/10

Arkadaşlar parfüm kalitesi ortada , tavsiyem (tabii durumunuz varsa) ya orijinalini alın , alamiyorsaniz da kalitelisini alın.Şahsi kanaatim budur.Zira millet aptal mı ki Eser Abinin 15 liraya verdiği ürünü 5 liraya veriyor , hayır.Yani bir piyasada yer etmiş bir markanın 5 liralık doldurmasına bakıyorum , bir de tutaste'ye.Kalite ortada,300 Sayfa yorum boşuna değil tabii .Eser abime kaliteli ürünlerinden ve düzgün esnaf anlayışından dolayı teşekkür ediyorum.Alışverişimizin daim olması dileğiyle. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalpazar üzerinden sipariş geçtim.
    Üyelik hesabı: jemox

İstediğim parfümler:
    Vakko
    Creed Aventus
    İnvictus
    nikos sculpture

NoT: Eser bey 58 TL ödedim ama aralarında aventus olduğundan 60 TL olması gerekiyormuş. 2 TL farkı havale yapsam da kargo bedava gönderseniz sıkıntı olur mu?
  • jemox kullanıcısına yanıt
    Kesenize bereket hocam. 58 tl nin 3 tl si sanalapzar komisyonu hocam. Yani yapmış olduğunuz ödeme 55 tl. 5 tl havale etmeniz gerekiyor bu durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Kesenize bereket hocam. 58 tl nin 3 tl si sanalapzar komisyonu hocam. Yani yapmış olduğunuz ödeme 55 tl. 5 tl havale etmeniz gerekiyor bu durumda.

hocam o zaman kargo 6 TL tutuyorsa gönder gelsin =)
  • jemox kullanıcısına yanıt
    AYnen hocam tamamdır :)
  • hocam merhaba ilk defa sipariş geçtim .sanalpazardan. istediklerim.

1- invuctus
    2-hugo boss vanilya
    3-burbery
    4-chanel chance

en kısa zamanda gelir inşallah. kolay gelsin hayırlı satışlar.
  • Eser Hocam ben de sanalpazardan yeni siparişimi geçtim nick : krkncvn

Listem şu şekilde :
    -Paco Rabanne - iNViCTUS
    -Costume National - Scent intense
    -Nicos - Sculpture
    -Creed - Green Irish Tweed

Kolay gelsin....
  • Merhaba hocam ilk siparişimi az önce sanalpazar üzerinden verdim. Sanalpazar üye adım onursemih. Almak istediğim ürünler:
    Yves Saint Laurent La Nuit de L'homme
    Hugo Boss - Boss (Vanilyalı)
    Creed - Original Santal
    Calvin Klein - Euphoria
    Davidoff - The Game
    Diesel - Only The Brave
    Paco Rabanne - iNViCTUS
    Carolina Herrera 212 MEN

Hakkınızda yazılan yorumlar son derece tatmin etti beni, merakla bekliyorum :)
  • Hocam sanalpazar üzerinden, sizden ilk siparişimi verdim. Sanalpazar kullanıcı adım: banusuvermez
    siparişlerim:
    Erkek
    1)Paco Rabanne - iNViCTUS
    2)Armani Black Code
    3)Diesel only The brave
    Bayan
    1)Lacoste - Classic
    Umarım perşembeye kadar gelir, çünkü adres olarak iş yerimi verdim malum cuma tatil. Burdaki yorumları da okuyunca çok merak ettim.Kolay gelsin...
  • 27 Nisan mng kargo takip kodları.

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla..

GK173602 27/04/2015 ALP D
    GK260779 27/04/2015 MESUT Ç
    GK261348 27/04/2015 AHMET T
    GK262734 27/04/2015 ENDER B
    GK269549 27/04/2015 MAHMUT A Y
    GK269954 27/04/2015 SELÇUK S
    GK270420 27/04/2015 SERCAN T
    GK270909 27/04/2015 KADİR G
    GK271549 27/04/2015 ÇETİN A
    GK272143 27/04/2015 BURAK G
    GK272747 27/04/2015 EMRE E
    GK273395 27/04/2015 UĞUR Y
    GK274072 27/04/2015 VURAL B
    GK274531 27/04/2015 SRKAN Ş
    GK276129 27/04/2015 ALPER Ş
    GK277034 27/04/2015 MEHMET K
    GK277489 27/04/2015 İSLAM Ö
    GK280571 27/04/2015 MEHMET E A
  • Eser bey,
    Bugün parfümleri aldım , öncelikle ilginiz ve verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederim.
    Parfümler de ayrıca çok güzel hem güzel kokular, hemde kalıcılar.
    Alış verişinlerin devamlılığı temenniyle..
    Hayırlı bereketli işler olsun. Allah'a emanet olun
  • Eser hocam özeldende mesaj attım.tekrar bi dörtlü paket yaptık

Armani She

Chanel Chance

DKNY - Be Delicius

Dolce & Gabbana - Light Blue
  • 4 lü paket yerine 3 adet deluxe sipariş edebiliyor muyuz Eser Bey?
  • Arphenion A kullanıcısına yanıt
    edebilirsiniz hocam
  • Şuandan sonra gelecek siparişlerin kargonu yarına olacak arkadaşlar. Ancak dünküleri yetiştirebileceğim.

Sevgi ve saygılarımla.
    Eser
  • Eser hocam 30ml lik şişenin kapağı siyah,parfümü diğer kapaklar gibi püskürtmüyor, fışkırıyor adeta su gibi bununda kötü yanı elbisede leke gibi görünüyor.Bunun için bir öneriniz varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eser hocam benim siparişimi burbery classic tester çıktı. Bu bayan mı erkek mi? Kız arkadaşıma koklattım bu erkek kokusu dedi de ben de bayan diye ona vermiştim :) @EserKozmetik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onun yüzünden 30 ml.i bıraktık hocam. Boşalan bir şişenin valfini bununki ile değiştirip onu tüketebilirsiniz.

ScriptKidie@ Aksi belirtilmedikçe tüm numuneler bay hocam.

ŞU SIRALAR NUMUNE YOKTUR.
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    :) channel çok güzelmiş kardeşim.
    DKYN nasıl bişe merak ettim şimdi.
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.