Şimdi Ara

2013'ün En İyi 5 PS3 Oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
4.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz oyladınız, biz yorumladık. Yılın en iyileri listemizde ikinci durağımız PlayStation 3!

• İlk yorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Videoyu izlemesek dahi birinciyi biliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene PS3'ün en iyi senesiydi açık ara.
    NinoKuni'nin hikayesini bilmiyordum çok iyiymiş hiç oyunlarda görmediğim bir hikaye.Hemen alıcam 10 dolar amazon'da zaten.
    Listeye ek olarak DiveKick Hotline Miami(PS3) Guacemelee'de olsa tadından yenmez
  • Last of Us'ın sonu çok duygusal olmuş be :D sırf şu oyun için bile PS3 alınır valla.

not:konsolları sevmem pc forever :D

• Vay arkadaş oyun piyasası uçmuş gidiyor ben hala san andreas tarzı grafikler hayal ediyordum. PS2'den sonrasını göremeyince böyle oluyor.
  • İşte PS3 budur. PS3 demek bomba gibi Exsclusive oyunlar demek.PS3 bu yıl yerini PS4'e devrederken kapanışı muhteşem oyunlarla yaptı.
    Bu nesilde sunmuş olduğun harika oyunlar için teşekkürler Sony.Yeni nesilde de aynı şekilde devam edeceğinden hiç kuşkum yok.
    7 yıllık cihazdaki şu oyunlara bakıyorumda adamlar neler yapmış ya:) PS4'de yeni bir The Last of Us hayal edin.
  • ilk 2 belli kim 1.liğe layık görüldü diye izledim
  • the last of us neymiş öyle yav.
  • Reklam Alanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyidir iyi

• Mobilim video açılmıyor

• The Last of Us benim 20 senelik oyun hayatımda, oynadığım ilk oyunlar kadar bir yer etti bende. Benim gibi 30'lu yaşlarında olanların o oynadıkları ilk oyunları asla unutmadıkları gibi The Last of Us'ta asla unutulmayacak.

Bana göre Last of Us bir filmden çok daha güzel, oyun demeye dilimin varmadığı bir sanat eseri.
    14 saat başından kalkmadan oynayıp bitirdiğim tek oyun!

GTA V'ide kenara atamayız ama The Last of Us gibi oyunlar inanın 20 senede bir çıkar karşımıza.

Benim bu sene ki birincilerim; The Last of Us ve GTA V kesinlikle.
    İkinci ise Ni no Kuni.

• 16.ci yorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • God of War'ın listede yer almaması serinin nereye doğru gittiğini göstermiş oldu.The Last of Us ve GTA 5'i neslin en iyi 3 oyununa sokarım.

• İlk sayfa

• quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

The Last of Us benim 20 senelik oyun hayatımda, oynadığım ilk oyunlar kadar bir yer etti bende. Benim gibi 30'lu yaşlarında olanların o oynadıkları ilk oyunları asla unutmadıkları gibi The Last of Us'ta asla unutulmayacak. <br><br>Bana göre Last of Us bir filmden çok daha güzel, oyun demeye dilimin varmadığı bir sanat eseri.<br>14 saat başından kalkmadan oynayıp bitirdiğim tek oyun!<br><br>GTA V'ide kenara atamayız ama The Last of Us gibi oyunlar inanın 20 senede bir çıkar karşımıza.<br><br>Benim bu sene ki birincilerim; The Last of Us ve GTA V kesinlikle.<br>İkinci ise Ni no Kuni.

14 saat kalkmadan oynayabiliyorsan bu senin ne denli ağır bir işsiz olduğunu gösterir moruk

• ps3 icin 1 ci ama adalet istiyorsaniz yilin oyunuda Last of us

• 2013 = PS3 yılı oldu.

The Last of Us
    GTA 5 (en çok PS3'te sattı)
    Gow Ascension
    PS3 Nino Kuni Wrath of the Witch
    Beyond

hepsini zevkle oynadım.
  • Videoyu birazdan izleyecğeim. Ama benim listem şu olurdu.

1) The Last of Us
    2) Gta V
    3) Beyond two souls ( bu oyunu oynayamadım. )
    4) Tom Raider
    5) Bioshock infinite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonsolMania -- 30 Aralık 2013; 1:54:23 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.