Şimdi Ara

TWİTTER TAKİPÇİ VİRÜSÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • google play'den takipçi kasma programı indirdim daha sonra sildim uygulamalardan kaldırdım ve telefonu sıfırladım ama hala birilerini takip ediyorum daha ne yapmak lazım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: StevieRayVaughan

google play'den takipçi kasma programı indirdim daha sonra sildim uygulamalardan kaldırdım ve telefonu sıfırladım ama hala birilerini takip ediyorum daha ne yapmak lazım ?

Bilgisayardan twitterina giriş yap ayarlardan uygulamalar sekmesıne tıkla Link orada twitter harici olan uygulamaların erişimini kaldır sorun çözülecektir
  • Bu linkte Twitter virüslerinin nasıl temizleneceği anlatılıyor:

twitter virüsü nasıl temizlenir?
  • umarım silemezsin virüsü, şu uğraştığınız şeylere bak.
    takipçi artıracakmış
  • Seviyeli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Çok merak ediyosan bu konu benim hakkımda değil ben android bile kullanmıyorum windows phone kullanıcısıyım bu olay arkadaşımın başına geldi ve buraya konu açmamı istedi şukur kurtuldu virusten umarım senşn başınada boyle birşey gelir umarım inşallah allah buyuktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevieRayVaughan

Çok merak ediyosan bu konu benim hakkımda değil ben android bile kullanmıyorum windows phone kullanıcısıyım bu olay arkadaşımın başına geldi ve buraya konu açmamı istedi şukur kurtuldu virusten umarım senşn başınada boyle birşey gelir umarım inşallah allah buyuktur

konu kimin adına açıldıysa onun adına söyledim o zaman bu kadar heyecanlanmana gerek yok
  • Virüs olmayabilir... Şu Twitter sayfasından, kendi izin verdiğiniz fakat hoşunuza gitmeyen ya da artık kullanmak istemediğiniz uygulamalardan dilediğinizi kaldırabilirsiniz:https://twitter.com/settings/applications

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkalac -- 6 Ocak 2014; 12:12:38 >
  • Bilgisayardan giriş yap uygulamayı kaldır kaldırdıktan sonra takip etmez kendi kendine .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.