Şimdi Ara

12 Gün kampanyasında 4. gün hediyesi Toca House oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 12 Gün kampanyasında 4. gün hediyesi Toca House oldu

App Store mağazsının 6 Ocak'a kadar sürecek olan hediye uygulama kampanyasının 4. gününde çocuklara yönelik Toca House indirmeye sunuldu.

Çocuklara yönelik eğitici içerikler hazırlayan Toca Boca imzasını taşıyan oyunda, çocuklara ev işleri yapmayı öğretecek 19 mini oyun bulunuyor. Çocuklar, bulaşık yıkama, yerleri silme, ütü yapma, bahçeyi sulama gibi farklı oyunlar oynayarak hem sanal arkadaşlarına yardım edecek hem de evdeki basit işlere aşinalık kazanacaklar.

Oyunda üçüncü taraf reklamları veya oyun içi satın almalara yer verilmiyor. Oyunun hitap ettiği yaş grubu ise 2-6 arasında. 

• E bu zaten ücretsiz
  • Çöp
  • Hep çöp çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

E bu zaten ücretsiz

Hediyeyi kod felan mı saniyosun

Hediye edilen appstoreda ücretsiz olur zaten usul budur

Ne beklediğini çok merak ediyorum

5.49 ücretinde bi app
  • Google play de bedava falan yok heralde
  • Cacık bi uygulama bu 12 gün
  • Apzappi takip edin her gün adam gibi uygulamaları indirimde ya da beleş yakalama şansınız var.Bu 12 gün çıktığından beri millette gereksiz bir beklenti oluşuyor fakat hiç bir zaman adam gibi uygulama vermedi apple hele bu sene yerlerde sürünüyor.Şark kurnazlığı yapıp normalde beleşe düşmüş uygulamaları bir bir çakıyor.Hee yarın adam gibi bir uygulama verir ne bileyim iwork vs. bana burda tükürdüğümü yalatır fakat hiç mi hiç sanmıyorum.
  • Arkadaşın demek istediği şu; apple zaten günler öncesinden bedava olmuş uygulamayı sanki kendi ücretsize düşürtmüş de hediye ediyormuş gibi davranıyor.

Zaten paralı bi uygulamayı bedavaya düşürtmeli artık cimri herifler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi discjockeyyy -- 29 Aralık 2013; 12:08:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: discjockeyyy

Arkadaşın demek istediği şu; apple zaten günler öncesinden bedava olmuş uygulamayı sanki kendi ücretsize düşürtmüş de hediye ediyormuş gibi davranıyor.

Zaten paralı bi uygulamayı bedavaya düşürtmeli artık cimri herifler.

İyide bu günler öncesinden bedava olan bir app değilki kaynak var mı günler öncesinden olduğuna dair ben app zaptan baktım 28 aralıkta bedava olmuş yani appstore un hediye ettiği tarihte
  • Yine ios 7 çabaları
  • Bir tane güzel uygulama verseler iyiyiydi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.