Şimdi Ara

Google Hangouts gelecek yıl daha büyük gelişmelere sahne olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google Hangouts gelecek yıl daha büyük gelişmelere sahne olacak

Google'ın Google Talk ve Google Voice gibi temel mesajlaşma araçlarını bir çatı altında topladığı Hangouts, son olarak SMS/MMS entegrasyonu kazanarak daha önemli bir hale gelmişti. 

Google yöneticilerinden Steve Grove yaptığı açıklamada gelecek yıl itibariyle Hangouts platformunun çok daha büyük değişikliklere sahne olacağını belirtti. Değişiklik ise canlı yayıncılık konusunda olacak. 

Açıklamada detaya inilmezken, canlı video yayını veya canlı video sohbeti konusunda platformun önemli geliştirmeler elde edeceği tahmin ediliyor. Uygulama hali hazırda metin ve video tabanlı görüşmelere imkan tanıyor. Bunun yanında Google Glass gibi giyilebilir cihazlar için de destek sunulabileceği belirtiliyor.  

Kaynak:http://www.technobuffalo.com/2013/12/27/really-big-changes-coming-to-google-hangouts-in-2014-exec-says/

• Bu programda mesaj atma tam eziyet. Arama yerine rehberde ki birinin adını yazıyorum abuk subuk google+ hesapları çıkıyor. İlk düzeltecekleri şu olsun bence.
  • Çıksa ne yazar ki,çok karısık her yerde google+ her yerde bi menü,pcdeki gibi rahat değil,ugraşılmiyor.
  • Listeden kaldırdığın isimler bile hangouts görünüyor. g+ başlı başına bir facia iken hangouts un düzgün çalışması beklenemez.
  • Ey google sen benim telefon defterime ne karışıyorsun? her b*kumuz google+ mı olsun istiyorsun? Sildim gitti google+ hizmetini gmail ile takılıyorum ;)

• sevmiyorum hangouts seni
  • şu an için gmail kullanım alışkanlığı olan arkadaşlara hızlı mesaj atmanın dışında fazla bir artısı yok
    dahası ses kalitesi skype kadar gelişmemiş keşke ses kodeklerini geliştirme konusunda daha fazla kafa yorsalar piyasada skype bile kalmaz aslında !

• şu programı biraz sadeleştirseler daha iyi olacak
  • telefonda ilk sildiğim programdı google+ ve hangouts.hala uğraşıyorlar yahu adam edicez diye.
  • son güncellemelerle biraz daha toparladı gibi ama arayüzü hala sinirbozucu biraz daha geliştirilebilirse hayatımızı inanılmaz kolaylaştırabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.